folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 25 Şehit Cephanelik Patlaması

25 Şehit Cephanelik Patlaması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

profesyonel orduya düzenli orduya artık geçilmeli.

boku çıkıyor yeterince günümüz teknolojilerin de o füzeler insan gücü ile değil makina gücü ile taşınıyor.

denetleme sıfır.

evet şaşırıcaksınız ama orduda askeriye de denetleme sıfır buna inanıyorum. Ülke de çok büyük bir denetleme skıntısı var

Boş İşler Uzmanı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

benim dediğimi diyor işte

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    Peroksit bunu yazdı

Bu arada fünyeleri ayrı tutuluyorsa patlamasına imkan yok çünki el bombalarındaki patlayıcı duyarsızdır fünyesiz patlamaz .

Ama fünyelerdeki patlayıcı duyarlıdır üzerine darbe aldıgında patlıyabilir

gecenin bir vakti sırf eziyet olsun diye mühimmat saydıran ordu görevlilierinin varlıgı devam ettikçe. böyle gider. ekstra olarak her zaman tekrarlarım.. ordu demek askeriye demek teknolojinin en iyi göstergesidir. biz ordumuzu böyle çok iyi görüyoruz. yazık

Boş İşler Uzmanı..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

benim dediğimi diyor işte

Türkiye Diyorum Düzenli Ordu diyorum ama ben de şaşırıyorum :( çok zor dimi :/

Boş İşler Uzmanı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı
    Peroksit bunu yazdı

Bu arada fünyeleri ayrı tutuluyorsa patlamasına imkan yok çünki el bombalarındaki patlayıcı duyarsızdır fünyesiz patlamaz .

gecenin bir vakti sırf eziyet olsun diye mühimmat saydıran ordu görevlilierinin varlıgı devam ettikçe. böyle gider. ekstra olarak her zaman tekrarlarım.. ordu demek askeriye demek teknolojinin en iyi göstergesidir. biz ordumuzu böyle çok iyi görüyoruz. yazık

Hangi harp okulu mezunusun ? Hangi dalda uzmansın ?

Ne çok şey biliyosunuz siz öyle ? daha anlamadınızmı medyayı hükümetin yönlendirdiğini sadece konunun doğru olduğunu gerisini hükümetin ne derse o olacağını ?

Açıklamayı yapan orman bakanıydı kimki bunu diyebiliyor ? Peki genel kurmay neden daha belli değil diyor ?

Çok konuşmayı bırakında alın uzamnından dinleyin altta link koydum.

Asıl sizin gibi anında askerine yetkilisine kıçını dönecek gençlere yzıklar olsun

http://webtv.hurriyet.com.tr/2/37719/21394455/1/buyuk-suphe.aspx

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı

profesyonel orduya düzenli orduya artık geçilmeli.

boku çıkıyor yeterince günümüz teknolojilerin de o füzeler insan gücü ile değil makina gücü ile taşınıyor.

denetleme sıfır.

evet şaşırıcaksınız ama orduda askeriye de denetleme sıfır buna inanıyorum. Ülke de çok büyük bir denetleme skıntısı var

Asker çocuğuyum askeri mühimmat depoları 6 ayda bir genel denetlemeye yılda bir levazım ve uzman denetlemesine 3 yılda bir nato denetlemesine tabidir. ( babam dan biliyorum )

Bu denetlemelerde tatbikatta yapılır. 18 ay 15 ay 12 ay 6 ay 1 ay 22 gün askerlik yapanın başımıza genelkurmay kesildiği bi ülkede yaşıyoruz düzenli ordudan önce düzenli insan olmaya geçilmeli.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    ErotikPanda bunu yazdı
    HeadBanger bunu yazdı
    Peroksit bunu yazdı

Ne çok şey biliyosunuz siz öyle ? daha anlamadınızmı medyayı hükümetin yönlendirdiğini sadece konunun doğru olduğunu gerisini hükümetin ne derse o olacağını ?

Açıklamayı yapan orman bakanıydı kimki bunu diyebiliyor ? Peki genel kurmay neden daha belli değil diyor ?

Asıl sizin gibi anında askerine yetkilisine kıçını dönecek gençlere yzıklar olsun

bir olay olunca her zaman şüpheler olur herkes şüphe eder Türkiye gibi bir ülke de hele bunu amerikalılar pkk lılar yapmıştır.

bir kere düşünsene oraya görevli harici girişin naısl oldugunu ???

herhangi bir saldırı olmadıgı halde orada nasıl bir patlama olacak?

ayrıca televizyon izlemiyorum yeterince takip etmeye çalısıyorum sosyal medyaları

diğer bir konu ise iş güvenliği nedir bilirmisin.. iş güvenliği kanununda TSK Muaf Durumdadır.

Denetim ve Denetleme Eksikliği Olan Bir Ordudan Söz Ediyoruz.

Boş İşler Uzmanı..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

aksiyonu seven bir ülkeyiz bu kadar abartıya gerek yok. O Mühimmat Depolarna Giriş ve Çıkışları Herkes Bilir. Ne Yazık ki Gerekli Olan Tek Şey DEnetim Ve Denetlmedir.

Boş İşler Uzmanı..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

ekstra olarak ilkkan senin yıllık sayım dediğin bu mu oluyor??

http://www.sabah.com.tr/Gundem/2012/07/09/muhimmat-deposunda-patlama

http://www.dha.com.tr/askeri-muhimmat-deposunda-patlama-1-olu_252715.html

Boş İşler Uzmanı..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı
    ErotikPanda bunu yazdı
    HeadBanger bunu yazdı
    Peroksit bunu yazdı

bir olay olunca her zaman şüpheler olur herkes şüphe eder Türkiye gibi bir ülke de hele bunu amerikalılar pkk lılar yapmıştır.

bir kere düşünsene oraya görevli harici girişin naısl oldugunu ???

herhangi bir saldırı olmadıgı halde orada nasıl bir patlama olacak?

ayrıca televizyon izlemiyorum yeterince takip etmeye çalısıyorum sosyal medyaları

diğer bir konu ise iş güvenliği nedir bilirmisin.. iş güvenliği kanununda TSK Muaf Durumdadır.

Denetim ve Denetleme Eksikliği Olan Bir Ordudan Söz Ediyoruz.

İş güvenliği sivil yerler içindir askeri yerlerde UZMAN BULUNUR UZAMAN

ben sana 6 ayda 1 yılda 3 ayda durmadan devir daimde denetleme var diyorum sen bana gelmiş iş güvenliği saçmalığından bahsediyosun.

ASKERİYENİN KENDİ UZMAN DENETLEME KURUMU VARDIR HER KONUDA! BUNLAR TÜRKİYEYİ GEZER KENDİ BÖLÜM DENETLEMELERİNİ YAPARLAR

verdiğim linkteki generali bi dinlesene sen adam ne diyor ? 25 kişi orada olamaz diyor OLAMAZ!

EĞER VARSA BU DURUMDA Bİ BOKLUK VARDIR DİYOR

ŞİMDİ SİNİRDEN KAYMAYA BAŞLICAM!! ULAN SEN KİMSİN SALDIRI OLMADIĞINI BİLİYOSUN ??? DÜN GECE ORDA GÖREVLİMİYDİN ?

GENEL KURMAYIN BİLE DURUM BELİRSİZLİĞİNİ KORUMAKTADIR DEDİĞİ, DAHA BU SABAH TETKİKLERİN BAŞLADIĞI DURUMDAN NASIL SONUÇ ÇIKARTIP ASKERİYEYE BOK ATABİLİYOSUNUZ ?

Toplam Hit: 10620 Toplam Mesaj: 86