folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder 25.000 TL'ye Kadar Otomobil Önerisi ?

25.000 TL'ye Kadar Otomobil Önerisi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_HC
    By_HC's avatar
    Erkek

VW Golf 4 dicem ama fiyatlara baktım 25 binlere GOLF 3 ler var.

https://www.sahibinden.com/volkswagen-golf?a5_min=1998&a5_max=2002

HC
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

Hyundai Getz bakabilirsin. 25-28 arası uygun bir şeyler var.

Allah Türktür.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ADSIZ
    ADSIZ's avatar
    Erkek

Almera diyecektim demişler. Pek tanınmadığı için hak ettiği değerin altında.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

hocam yanlış kızla hayal kurma yanlış anlama alfa güzel araç ama anlayan yok olsa da parça pahalı ve senin alacağın araba illaki yanlış ellerde bızdıklanmış, gondiklenmiş olacak, git japon al fiat ya da renoult al zaten alacağın araba 25000 e kadar sa her halukarda 150 bini devirmiş 15-20 yaşında olacak illaki sıkıntı çıkaracak hem seni üzmesin hemde 25 e alıp da 30 a gelmesin spor falan olmasına da çok bakma dışı makyajlı araçların çoğu bitik o yaşlarda, ilk araban olacak benzinli almaya çalışki yağına suyuna bakar devam edersin. zaten türkiyede hangi arabayı alırsan al bi body kit bi jant lastik bi tesisat bi de kaputtan bagaja iki çizgi çektinmi oluyo sana spor araba gereksiz heyecan yaşama hocam rezil olduğun şurda dursun bide arabadan soğursun.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Almera çok önerilmiş diğer aletnatiflerin önüne çektim almerayı. Japon olması başlı başına sorunsuz araç demek zaten. Detaylı araştırdım kullanıcıların çoğu memnun. Sanırım Almera alacağım.

Golf parçası çok pahalı diye duydum acemi sürücüyü üzmez mi ?

Peugeot 206-207 favorilerde ikinci sıraya aldım. Elektronik aksamları sürekli sıkıntı çıkarıyor diyorlar ne kadar doğru acaba ?

DadasAdam tarafından 28/Haz/19 10:23 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EWRE
    EWRE's avatar
    Erkek

Şiddetli tavsiyem Nissan primera 2003 ve sonrası serisi 

karda iz bırakan makineye ne denir... karizmatik (fikret espri corp.)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samast
    samast's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

Son birkaç aydır sadece araştırma yapıyorum ve kafam oldukça karışık.

+ Beyler ilk arabam olacak. O yüzden en az sorun çıkması çok önemli.

+ Parçalarının bulunabilirliği ve görece ucuz olması önemli.

+ Yaşım 27 o yüzden HB olursa daha iyi olur. Efsane kasa corolla, hyundai accent gibi dede arabalarına binmek istemiyorum. Görünüş biraz önemli.

+ Yeri gelince ailemi de bindireceğim için 3 kapılı olmaması daha iyi olurdu.

Şimdi gelelim araştırmalarım sonucu ulaştığım markaya:

Bu fiyat bandında en dolu özellikleri Alfa Romeo veriyor (147 ve 156). Açıkçası aklımda, gönlümde, fikrimde, rüyalarımda bu marka var :)  Halk yorumu: sakın alma ustası yok, parçası pahalı, sık arıza veriyor. Erzurum'da yaşıyorum ustası var ama parçası gerçekten pahalı mı, sık sık arıza verir mi bilmiyorum. Sizin yorumunuz nedir ?

.Bütün önerilere açığım. Ne önerirsiniz bu kardeşinize ?

:) Hocam tam ben yazacaktım böyle bir konu sen yazmıssın..Aramızda ki tek fark sen erzurumda binecen ben artvinde.Neyse araçı alıp deneyim görüşlerini benimle paylaşırsın artık.Şimdiden hayırlı olsun

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_mali
    asi_mali's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

Son birkaç aydır sadece araştırma yapıyorum ve kafam oldukça karışık.

+ Beyler ilk arabam olacak. O yüzden en az sorun çıkması çok önemli.(TOYOTA,HONDA GİBİ JAPON MARKALARI VE BİRAZ DA KORELİ HYUNDAİ KİA VE AMERİKALI FORD)

+ Parçalarının bulunabilirliği ve görece ucuz olması önemli.(TÜRKİYEDE FABRİKASI OLAN MARKALARI SEÇ,YANİ FİAT,FORD HYUNDAİ,HONDA(AMA KAPANACAK),RENAULT,TOYOTA))

+ Yaşım 27 o yüzden HB olursa daha iyi olur. Efsane kasa corolla, hyundai accent gibi dede arabalarına binmek istemiyorum. Görünüş biraz önemli.

+ Yeri gelince ailemi de bindireceğim için 3 kapılı olmaması daha iyi olurdu.

Şimdi gelelim araştırmalarım sonucu ulaştığım markaya:

Bu fiyat bandında en dolu özellikleri Alfa Romeo veriyor (147 ve 156). Açıkçası aklımda, gönlümde, fikrimde, rüyalarımda bu marka var :)  Halk yorumu: sakın alma ustası yok, parçası pahalı, sık arıza veriyor. Erzurum'da yaşıyorum ustası var ama parçası gerçekten pahalı mı, sık sık arıza verir mi bilmiyorum. Sizin yorumunuz nedir ?

Bütün önerilere açığım. Ne önerirsiniz bu kardeşinize ?

alfa romeo alma.2.eli ölü.satamazsın elinde kalır.üstteki koyu yazdığım yerler önemli

http://www.tahribat.com/forum/2017-mart-turkiye-ekonomik-krizi-223734/13 http://www.tahribat.com/forum/ulke-ekonomisi-doviz-ve-zamlar-genel-konu-224852/9 https://www.tahribat.com/forum/ulke-ve-dunya-gundem-konusu-6-256260/79 https://www.tahribat.com/forum/ulke-ve-dunya-gundem-konusu-7-256352/65#msg3357950
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Hocam beni dinle Almera al :))) Basit bir öneri ; Almera ve almayı düşündüğün araçlar ile sert viraj a girmeyi dene hangisi sana güven verecek görürsün :) Alacağın araba malum yaşını almış bir araç olacak o açıdan senin için kaportanın yanında motor ömrü de önemli olacaktır.Kaportası kötü olsa da gidiyor ama motor kötü oldumu gitmiyor meret..Ortalama 200.000 bandın da bir araç alacağın için motor kontrolünü iyi yaptır derim.

Antalya'da Emlakçı parçası :)