25K ₺ Kadar Araç Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

25 k ya kadar fiat albea palio veya renault clio bulabilirsin. parçası ustası bol ve ucuz.  efsane kasa toyota efsanedir ama 99 modeline 30 k fiyat biçiyor adamlar. colt, rover alfa falan bakayım deme hiç farını aynasını kırsan 1k ya anca bulursun sakın bulaşma bence.

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

Toyota Yaris 1.3 Sol, 2005 nokta

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Cherry diye bir marka varmış. 

Nasıl bilirsiniz? 

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Colt ise daha önce hiç duymadığım bir marka/model. Birer link verebilir misiniz 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-ipek-otomotiv-den-2007-mitsubishi-colt-yeni-muayeneli-737809852/detay

örneğin

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Geely familia veya Mitsubishi colt

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Colt veya mitsubishi spark ufacık araba ama ne kadar ufak araç varsa pololar UNO zart zurt içinden geçer o kadar aşırı sağlam araçtır ve şöyle bir şey kaporta kolay çürümüyor avrupaların aksine ben spark kullandım 5-6 ay ama dehşet bir araçtır çokta inanmıştım spark benim Avrupa araçları tamamen kafamdan atmama neden olmuştur spark veya Colt temiz ailele Vs denk gelirse almanı öneririm bir kere arıza yapmayacak diye notunu al gerisine karar ver. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

alırken de satarkende üzülmeyeceğin tek araba toyota corolla terra modelleri bak incele tüplü olanını al üzülme yağına suyuna bakar devam edersin.

taksi çıkması aldım satarken sıkıntı.

amcaya aldım terra adamı yolda durdurup soran oluyo satılık mı diye.

pompaci tarafından 07/Eki/19 13:18 tarihinde düzenlenmiştir

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    MuhammeT bunu yazdı

https://sahibinden.com/742509963

Bu arabayi bir incele istersen. Model ve km ye göre fiyat iniyor çıkıyor. 

Kullanıcı değilim. Param olsa alırım. Olumlu olumsuz yönlerini forumda bilen varsa anlatsın. Bende bilgilenmis olurum.

Bırak parçasını ustası bile bulunmaz Alfa'nın.

Yıl 2020 oluyor. Vardır heralde :) 

Yokmu forumda kullanan bu arabayi

2 sene kullandım fiyatına göre 10 numara araç kullanım hissisini o paralara başka markalarda pek tadamassınız
    büyük şehirlerde iseniz parça ve usta sıkıntısı olmaz
    taşralarda kullanılmaz alt takımı narindir çok kibar davranmanız lazım 
    piyasası pek yoktur prim yapmaz alım ve satımları çok yavaştır aylarca satamayabilirsiniz
    ilk arabası olacaklara tavsiye etmem 

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

renault twingo aldım geçen bende :) 

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Cherry diye bir marka varmış. 

Nasıl bilirsiniz? 

Hiç bulaşma. Çin malıdır. Şasesi ayrı dandik içi ayrı dandik. İç plastik aksamı atık plastikten dönüşüm herhalde çok kötü kokuyor tüm arabalarında.

Git Hindistan malı Tata al daha iyi. En azından Mazda motor var kaputun altında.

Not : Tata konusunda ciddiyim. Anladığım kadarıyla ilk araban olacak. Vura vura şoförlüğü öğrenirsin.

mkyb tarafından 07/Eki/19 18:36 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 9520 Toplam Mesaj: 50
otomobil araba araba araç tavsiye araç