25K ₺ Kadar Araç Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bugun dayının teki geldi 99 model ford sedan kasa bi şey 17k istiyodu

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek
    Nespace bunu yazdı

1986 otomatik 230e mercedes bakıyorum ben de o fiyatlara biraz daha yukarsına

Bi tanıdıkta 82 model otomatik var düşünürsen sordurayım.

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    noname bunu yazdı

Cherry diye bir marka varmış. 

Nasıl bilirsiniz? 

Hiç bulaşma. Çin malıdır. Şasesi ayrı dandik içi ayrı dandik. İç plastik aksamı atık plastikten dönüşüm herhalde çok kötü kokuyor tüm arabalarında.

Git Hindistan malı Tata al daha iyi. En azından Mazda motor var kaputun altında.

Not : Tata konusunda ciddiyim. Anladığım kadarıyla ilk araban olacak. Vura vura şoförlüğü öğrenirsin.

şöförlükte sıkıntı yok kendime kefilim. sadece bütçeye uygun en sağlam modeli bulabilmek istiyorum :D

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek

hocam micra guzel ben aldım  1.4 2003 model Tekna manuel biraz parcası pahalı ama daş gibi araba  adamlar 2003 de yagmur sensorune kadar dusunmus bi bak derim ben 26.000 e aldım 2500 tl de masraf ettim suan cok iyi durumda lpg de var  0.28 kurus yakıyo hızlıda araba 

Hayattaki en güzel şeyler : Ya kanun dışı, ya ahlak dışı ya da şişmanlatıcıdır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

canlı müzayede :)

https://www.youtube.com/watch?v=WRSOY3_R8Fo

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    noname bunu yazdı

Nasıl bilirsiniz? 

Chery herşeyi ile çin malı bir araç ve eninde sonunda sahibini üzecek türde kalitesiz ama Geely öyle değil toyota motoru kullanıyor ama bu pek bilinmiyor. Genel olarak ülkemizdeki geely modelleri için hyundai kalitesinde bir araç diyebiliriz ama malesef ülkemizde chery daha çok sattı ve onların kalitesizliği yüzünden geely gölgede kaldı.

Halen ülkemizde pek bilinmiyor ama Geely firması kısa sürede işleri iyice ilerletip Volvo yu komple satın aldı ve yeni ürettiği araçları da volvo kıvamında geliştirmeye başladı ama yeni modeller hem ucuz hemde kaliteli olmasına rağmen ülkemize getirilmiyor, anca rus videolarını izlemek ile yetiniyoruz :)

https://www.youtube.com/watch?v=bs6c2WlTkqo

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Rover deyince 4x4 range rover canlanıyor gözümde. Colt ise daha önce hiç duymadığım bir marka/model. Birer link verebilir misiniz tam olarak hangileri bu ikisi 😄

@mkyb hacım sen niye/nasıl her konuda böyle derinlemesine bilgi sahibisin, helal olsun valla. Bi youtube röportajında hayat hikayeni dinlemek isterim :D 😄

Otopark-otoyıkama işindeyim. Büyük otellerin otopark işini aldım. Lamborghini'den tut Şahin'e kadar akşama kadar muhatap olmadığım araba yok. Sahipleriyle falan muhabbet ediyoruz çoğu zaman araçlar hakkında. Oradan bilgi ve birikim var.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

canlı müzayede :)

Bu açık arttırma olayında bizim bir müşteride batan rent a car firmasının açık arttırmasına giriyor. Neyse bu ilk defa girmiş böyle bir ortama. Bir araba çıkıyor satışa bu öylesine kaldırıyor elini ama araba onda kalıyor. :) Yok mokda diyemiyor aracı sadece fotoğrafından almış oluyor. Gerçi yinede karlı. Piyasasına göre 15-16 bin lira ucuza geldi araba. Citroen Cactus.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_HC
    By_HC's avatar
    Erkek

Klimalı Golf 3 :) 

HC
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı
    noname bunu yazdı

Nasıl bilirsiniz? 

Chery herşeyi ile çin malı bir araç ve eninde sonunda sahibini üzecek türde kalitesiz ama Geely öyle değil toyota motoru kullanıyor ama bu pek bilinmiyor. Genel olarak ülkemizdeki geely modelleri için hyundai kalitesinde bir araç diyebiliriz ama malesef ülkemizde chery daha çok sattı ve onların kalitesizliği yüzünden geely gölgede kaldı.

Halen ülkemizde pek bilinmiyor ama Geely firması kısa sürede işleri iyice ilerletip Volvo yu komple satın aldı ve yeni ürettiği araçları da volvo kıvamında geliştirmeye başladı ama yeni modeller hem ucuz hemde kaliteli olmasına rağmen ülkemize getirilmiyor, anca rus videolarını izlemek ile yetiniyoruz :)

https://www.youtube.com/watch?v=bs6c2WlTkqo 

geely hep almak istedim fakat hep korkuttular ustalar bi ara piç param olunca alayım 

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
Toplam Hit: 9521 Toplam Mesaj: 50
otomobil araba araba araç tavsiye araç