folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder 2Km Veya Daha Fazla Menizli Olan Alıcı/Verici

2Km Veya Daha Fazla Menizli Olan Alıcı/Verici

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

vukuat bunu yazdı:
    -----------------------------

güçlü iki adet acces point al bir adet wirelles lnb al birde çanak anten ile ag baglantısı kurup kamera görüntüsü  alıp verebilirsin.

yaklaşık 900 kilometrekare bi alan için bunu geliştirebilir miyiz :)

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

bu tür elektronik şeyleri blitz,kakao ilgileniyordu hocam onla sorabilirsin ama manuel yapıcaksan satın alıcaksan bilmiyorum belki biliyordur yine pm at derim ben  ;)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

kayseri/develi ilçesini google eartta aç bak bi ucundan diger ucuna kadar wirelles ag şu an kurulu ve çalışır durumda.

El emeği bıçak kılıf bardak imalatı yapıyorum seven ilgi duyan var ise instagram hesabım turkcrafts takip edebilirsiniz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

vukuat bunu yazdı:

kayseri/develi ilçesini google eartta aç bak bi ucundan diger ucuna kadar wirelles ag şu an kurulu ve çalışır durumda.

senin yöntemle mi kurulu peki bu hocam? kaça patlar ki böyle bişey?

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hacılar siz ne fantastik insanlarsınz ya tam olarak amacınız ne onu anlamadım ya 60-70 axx pointi napcaksınız ya cisco mu kurcaksınız internetten dosya indirin vpn kurun daha iyi. Kablosuz menzilleri öyle elinizdeki amatör adaptörlerle bi kaç km arttıramazsınız iki tarafda da profesyonel aktarıcılar lazım lütfen bu konuda üstad renenin postlarını bulun forumda daha iyi fikir elde edersiniz

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:

hacılar siz ne fantastik insanlarsınz ya tam olarak amacınız ne onu anlamadım ya 60-70 axx pointi napcaksınız ya cisco mu kurcaksınız internetten dosya indirin vpn kurun daha iyi. Kablosuz menzilleri öyle elinizdeki amatör adaptörlerle bi kaç km arttıramazsınız iki tarafda da profesyonel aktarıcılar lazım lütfen bu konuda üstad renenin postlarını bulun forumda daha iyi fikir elde edersiniz

e bizde bilmediğimizden bi bilen varsa profesyonel bi çözüm bulur diye yazdık zaten :)

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:

yorumları okumdan bodoslama dalıyon bence yazılanların hepsi bilen ve uygulamış kişiler gibi geldi.boş yanıtlar değil yani

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wizard
    Wizard's avatar
    Erkek

wifi-sistem.com da güzel bilgiler ve incelemeler vardı ama bi türlü üye olamadım siteye.üye olabilen varmıdır bu siteye?

Bazen kalmak da gitmek kadar cesaret istiyor...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

siyahbereli bunu yazdı:

KaRaKuLe bunu yazdı:

yorumları okumdan bodoslama dalıyon bence yazılanların hepsi bilen ve uygulamış kişiler gibi geldi.boş yanıtlar değil yani

kardeş ben daha başlığı okumak yeterli öncelikle forumu araştırın daha önce yapılan istenilenleri bir sindirin daha sonra düşünüp öyle tam olarak ne istiyorsanız onu isteyin

*1 kere 2-3 axx pointten sonra veri düşer verim çok daha fazla düşer

*daha sonra siz eğer  öyle 900km'2' felan alanlar istiyorsanız bunları net kullanarak vpn kurmanız daha mantıklı olur

*ha yok benim param pok gibi ben iki nokta arasında profesyonel ağ kurcam diyorsan bunun için firmaların çözümleri var nokta atışlarıyla wi-fi ağı kurabiliyorlar

*öyle 60-70 tane axx point öyle aralarında 1km uzaklık olacak şekilde bağlamak da çok saçma geldi ya öyle saçma şey mi olur ya :/

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

hocam aşağıda vereceğim linkteki cihazdan 2 adet alıp webcam görüntüsünü bir pc den diğer pc ye 1 km kadar uzaktan iletmişti arkadaş. sende bunlardan 2 tane alıp çatıya birbirlerini görecek şekilde monte edersen istediğini yapabilirsin.

http://www.bizdehesapli.com/?mainpage=urun_detay&urun_kodu=TL-WA5210G

Naber la?
Toplam Hit: 4345 Toplam Mesaj: 35