folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder 2X Seagate Backup Plus 3.5" 8TB Satılık - Adet 1500TL

2X Seagate Backup Plus 3.5" 8TB Satılık - Adet 1500TL

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h0rtl4kk
    h0rtl4kk's avatar
    Erkek

Merhaba,

Yaklaşık 1 ay önce satın almış olduğum Seagate Backup Plus 3.5" 8TB harici harddisklerimi satıyorum.

2 hafta kullanılmıştır elimde 2 adet vardır. Kutularıyla birlikte verilecektir.

İstanbul içi elden gönderebilir, istanbul dışına ödemeyi aldıktan sonra kargolayabilirim.

Adet fiyatı 1800TL'dir 2 adet vardır.

Satın aldığım ürün şudur: https://www.hepsiburada.com/seagate-backup-plus-3-5-8tb-usb-hub-3-0-tasinabilir-disk-stel8000200-4-ay-adobe-cc-photo-plan-2-yil-veri-kurtarma-p-HBV000001IELJ

İsteyene resimlerini çekip gönderebilirim.

İkisini birlikte alırsanız adet fiyatı 1700TL'dir.

Fiyat 1500TL'dir. İkisini birlikte alan olursa toplam 2800TL'dir.
    Fiyat güncellenmiştir.

Chia mining için 1 hafta boyunca plotlandı. 1 haftada sadece okuma işlemi yapılacak şekilde kullanıldı.

h0rtl4kk tarafından 06/Tem/21 14:30 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h0rtl4kk
    h0rtl4kk's avatar
    Erkek

Up olsun

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h0rtl4kk
    h0rtl4kk's avatar
    Erkek

Fiyat güncellendi.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Chiacoin vb bir coinde mining için kullanıldı mı?

(Artık klavye bile alırken mining yapıldı mı diye sormak lazım :/  )

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h0rtl4kk
    h0rtl4kk's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Chia coin için kullanıldı. İlk harddisk full, ikinci harddisk yarısı kadar plotlandı sonradan formatlandı. Sağlıklarının iyi olduğunu düşünüyorum plotlamadan sonra yazma işlemi yapılmadı.

Alıcıysan yardımcı olurum.

h0rtl4kk tarafından 27/Haz/21 21:35 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h0rtl4kk
    h0rtl4kk's avatar
    Erkek

Tekrar güncelledim fiyatı.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PersonalJesus
    PersonalJesus's avatar
    Erkek
    h0rtl4kk bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Chia coin için kullanıldı. İlk harddisk full, ikinci harddisk yarısı kadar plotlandı sonradan formatlandı. Sağlıklarının iyi olduğunu düşünüyorum plotlamadan sonra yazma işlemi yapılmadı.

Alıcıysan yardımcı olurum.

Konuya niye yazmadın peki hocam? Sormayana çakarım diye mi?

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_seagate-8tb-seagate-3-5-usb3-0-stel8000200-backup-plus-desktop-black-1168018.html?rbtc=aka%7Cops%7C%7C%7Cp%7Cstandart%7C&v=1.79.3

Sıfırı 2099lira olan kullanılmış(bu çok önemli değil de) mining yapılmış köle muamelesi görmüş cihazı önce 1800'den sonra 1700den şimdi de 1500den satmaya çalışmanız yani o kadar yük altında çalışmasının sonucunda kırdığınız fiyat 300-400 ve şimdi de 600 tl mi...

Kesinlikle baltalamak falan olarak görmeyin bence bir sıkıntı var ilananınızda ya da buradakileri sikilecek horoz olarak görüyorsunuz?

Üze Tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    PersonalJesus bunu yazdı

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_seagate-8tb-seagate-3-5-usb3-0-stel8000200-backup-plus-desktop-black-1168018.html?rbtc=aka%7Cops%7C%7C%7Cp%7Cstandart%7C&v=1.79.3

Sıfırı 2099lira olan kullanılmış(bu çok önemli değil de) mining yapılmış köle muamelesi görmüş cihazı önce 1800'den sonra 1700den şimdi de 1500den satmaya çalışmanız yani o kadar yük altında çalışmasının sonucunda kırdığınız fiyat 300-400 ve şimdi de 600 tl mi...

Kesinlikle baltalamak falan olarak görmeyin bence bir sıkıntı var ilananınızda ya da buradakileri sikilecek horoz olarak görüyorsunuz?

8TB ve 4TB veri yazımı sorun değil, gece gündüz 3 ay çalışmadıkça buna köle muamelesi diyemezsin dostum ki baltalamak yaptığın; adamın müşteri kitlesine sikilecek horoz diyen de baltalamak olarak görmeyin diyen de sensin.

Senin üyelik altından bir şeyler çıkacak gibi hissediyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PersonalJesus
    PersonalJesus's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    PersonalJesus bunu yazdı

8TB ve 4TB veri yazımı sorun değil, gece gündüz 3 ay çalışmadıkça buna köle muamelesi diyemezsin dostum ki baltalamak yaptığın; adamın müşteri kitlesine sikilecek horoz diyen de baltalamak olarak görmeyin diyen de sensin.

Senin üyelik altından bir şeyler çıkacak gibi hissediyorum.

Tamam sen deme köle diye seagate'nin vermediği garantiyi veriyorsun şu konuşmanla arkadaşın ürününe...

Ben ana konusuna bu mining yapılması gibi "ufak detayı" yazmayan adama sikilecek horoz mu arıyorsun derim gayet de.

Bu arada hayırdır niye herkes bu imada bulunup duruyor? Başka yerden, söylemden nem kapıp rahatsız olup "yok sen kukla hesapsın" falan demeye mi getiriyorsunuz? Komik.

PersonalJesus tarafından 06/Tem/21 03:08 tarihinde düzenlenmiştir

Üze Tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    PersonalJesus bunu yazdı

Tamam sen deme köle diye seagate'nin vermediği garantiyi veriyorsun şu konuşmanla arkadaşın ürününe...

Ben ana konusuna bu mining yapılması gibi "ufak detayı" yazmayan adama sikilecek horoz mu arıyorsun derim gayet de.

Bu arada hayırdır niye herkes bu imada bulunup duruyor? Başka yerden, söylemden nem kapıp rahatsız olup "yok sen kukla hesapsın" falan demeye mi getiriyorsunuz? Komik.

Toplamda 2 disk için 20TB yazma olmuş olsun diyelim, herhangi bir veya iki tüketici diski 20TB veri yazma-okuma oldu diye köle oluyorsa o senin cahilliğin, Seagate'in veya benim(!) garantim değil.

Kaydolup direk 5 mürit davet edip kimseyi ipine takmadan çok ileri fikirler beyan ediyorsun, milletin konusunun içine ediyorsun sonra da "Komik." yazıp kendini aklanmış masum ve sorun çıkarmayan birey zannediyorsun.

Her şeyden önce konu sahibi müridin konusunu piç ettiğin için özür dile, sonra mesajlarını düzenle; bilgin olmayan sektörlerde de fikir beyan etme.

Deleted001 tarafından 06/Tem/21 03:21 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PersonalJesus
    PersonalJesus's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    PersonalJesus bunu yazdı

Toplamda 2 disk için 20TB yazma olmuş olsun diyelim, herhangi bir veya iki tüketici diski 20TB veri yazma-okuma oldu diye köle oluyorsa o senin cahilliğin, Seagate'in veya benim(!) garantim değil.

Kaydolup direk 5 mürit davet edip kimseyi ipine takmadan çok ileri fikirler beyan ediyorsun, milletin konusunun içine ediyorsun sonra da "Komik." yazıp kendini aklanmış masum ve sorun çıkarmayan birey zannediyorsun.

Her şeyden önce konu sahibi müridin konusunu piç ettiğin için özür dile, sonra mesajlarını düzenle; bilgin olmayan sektörlerde de fikir beyan etme.

Bence "emir verme" gibi girişimde bulunmayı bi bırak? Hayırdır kim oluyorsun da bunları yap bunları yap diye emir veriyorsun?

Konuyu açan kişi gayet dediğim gibi ana konuda bu "ufak" detayı belirtmediği için suçlu. Şu an tamamen suçlamak için suçluyorsun. Seninle uğraşmayacağım kim haklı kim değil insanlar görür zaten.

Toplam Hit: 1540 Toplam Mesaj: 13
seagate harici hdd satılık hdd