3 Ay Ücretsiz Digiturk Play Premium

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Selam dostlar az önce garantiden 3 aylık premium kod geldi isteyen kart bilgilerini girerek abonelik başlatabilir. 3 ay sonra iptal ederseniz para almıyorlarmış. Ben pek izlemediğimden birine vermeyi düşündüm varsa isteyen yazsın.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bana da geldi isteyene bende verebilirim.

Mutluluk çatık kaşlıdır ve ciddidir. Bizim gibilerin sonu en fazla sürpriz olur :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Net uzerinden mi bu ligtv filan ? O tarz ise alabilirim

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

Net uzerinden mi bu ligtv filan ? O tarz ise alabilirim

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

ligtv yok.

Uyelik sirasinda kredi karti bilgilerini istediginden paylasmasaniz daha iyi.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek

maçlar dışında ki oluyor

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek
    SUPERBICO bunu yazdı

Selam dostlar az önce garantiden 3 aylık premium kod geldi isteyen kart bilgilerini girerek abonelik başlatabilir. 3 ay sonra iptal ederseniz para almıyorlarmış. Ben pek izlemediğimden birine vermeyi düşündüm varsa isteyen yazsın.

üstad ben kullanıyorum mesaj yollarsanız sevinirim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek
    • 8 Kasım-30 Kasım arasında İnternet veya Cep Şubesi'ne giriş yapan müşteriler Digiturk Play Premium üyeliğini 3 ay boyunca ücretsiz kullanabileceklerdir.
    • Cep Şubesi'ne wap.garanti.com.tr, iPhone, Android telefon ve tablet, iPad, BlackBerry 10 ve Windows 8 telefon, tablet ve bilgisayar uygulamaları üzerinden giriş yapılabilir. Cepsubesi yazıp 3342'ye ücretsiz kısa mesaj gönderildikten sonra gelen kısa link'e tıklayarak da Cep Şubesi'ne ulaşılabilir.
    • Kampanya kodları, İnternet veya Cep Şubesi'ne giriş yapanlara 3 Aralık 2013'e kadar kısa mesaj yoluyla iletilecektir.
    • Kişiye özel üretilen kampanya kodları, en geç 8 Aralık 2013 tarihine kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar aktive edilmeyen kodlar geçerliliğini yitirir.
    • Hediye edilen 3 ay Premium üyelikten yararlanmak için Digiturk Play sayfasını ziyaret edip "Promosyon Kodu ile Satın Al" butonuna basarak, iletilen promosyon kodunun girişi yapılmalıdır.
    • Üyelik sırasında kredi kartı bilgisi girilmelidir ancak ilk 3 ay boyunca ücret alınmayacaktır. Sonraki aylarda üyelik iptal edilmediği takdirde tanımlı kredi kartından aylık 5 TL ücret alınacaktır. Üyelik için herhangi bir taahhüt alınmaz, üyelik istendiği zaman Digiturk Müşteri Hizmetleri (212 473 73 73) üzerinden iptal edilebilir.
    • Kampanya kodunun iletilebilmesi için gerekli olan cep telefonu bilgisinin güncel olması katılımcıların sorumluluğundadır. Cep telefonu numaraları Paramatik veya şubelerden güncellenebilir.
    • İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez, başka bir kampanya ile birleştirilemez.
    • Kampanya dönemi içerisinde 1 kişi en fazla 1 adet indirim kodu kazanabilir ve kullanabilir.
    • Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları yararlanamaz

şartlar bunlar. isteyene bende yollayabilirim

ZzZzZzZ...!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek

SON KULLANIM TARİHİ ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kisuke_Urahara
    Kisuke_Urahara's avatar
    Erkek

Ben alabilirim kullanmayan varsa.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek

bende alabilirim 

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
Toplam Hit: 7858 Toplam Mesaj: 34