folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 3 Hafta İçinde Deprem Olabilir (Miş)

3 Hafta İçinde Deprem Olabilir (Miş)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Arkadaşımın babasının bir tanıdığı Jeoloji mühendisiymiş rasathanede çalışıyor o söylemiş. Arkadaşımda bana iletti. He bu maili 3 kişiye dağıtın cinsinden bir uyarı gelmedi birebir söyledi bana. Bende duyduğumu aktarıyorum. Belki doğru belki yanlış. Belki olacak belki olmayacak ama şunu herkes biliyor ki yakın zamanda depremler oldu ve çok büyük depremlerde bekleniyor. He  bırakın 3 haftayı 2 ay içinde olmasa bile genede deprem olayını bir hatırlatayım dedim deprem kaçınılmaz belki bugun akşam belki 3 hafta içinde belki 3 ay sonra. Kesin birşey yok fakat deprem gerçeğiyle yaşamayı bilmemiz gerekir.

Umarım kışın olmaz acayip şekilde perişan olur herkes

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ağzınızın hayrınızı açın be a.qq , yalandır , her kim soyluyorsa atıyordur ....

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    madem olacağını biliyor neden halkı uyarmıyorlarda oradan oraya oradan oraya şey ediyorlar :|

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    hocam inanın bende sizin kadar uzağım bir nevi konuya fakat deprem olmasa bile ( inş olmaz ) genede uyarmak istedim. Çünki deprem olayını bir nevi hatırlatmakta istedim" gözümüzü kapayıp karşımızdakinin bizi görmediğini düşünmek biraz ahmaklık olur deve kuşları gibi. " Depremde bir gerçek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek
    fısıltı gazetesi dedikleri şey bu  :)

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    kışın olması kötü mü?
    tekrar düşün
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

WebCrow bunu yazdı:
    -----------------------------
    kışın olması kötü mü?
    tekrar düşün

neden hocam ? hani dışarı soğuk evler yıkılır vs ordan bir fikir yürttüm ama senin fikrin nedir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    nah olur. abi 2 yıldır yok şurda yok burda deprem olacak diyorlar hani nerde deprem oldu ?

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    HanDsomE bunu yazdı:

WebCrow bunu yazdı:
    kışın olması kötü mü?
    tekrar düşün

neden hocam ? hani dışarı soğuk evler yıkılır vs ordan bir fikir yürttüm ama senin fikrin nedir

17 ağustos 1999 depremine fay hattının evimin 50 mt ilerisinden geçmesiyle tanık oldum
    yazın insanlar çok daha çabuk çürüdüler ve yeni bir tehlike ortaya çıktı
    kışın temizlemesi kolay olur zaten devlet gereken kurulumu yapacaktır, çadırkent prefabrik vs.
    kalan insanları soğuktan öldürmezler.
    en kötü ihtimali hesaplıyorum
    inş kimse ölmez
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

BuZuL bunu yazdı:
    nah olur. abi 2 yıldır yok şurda yok burda deprem olacak diyorlar hani nerde deprem oldu ?

hocam inş olmaz deprem ben deprem olsunda haklı çıkayım die bir yarışta değilimki inş olmaz. bende biliyorum kaç yıldır yok şu hafta bu hafta 8-9 büyüklüğünde deprem olacak diye söylenti çıkıyor. Fakat ya doğru çıkarsa duyduğum şey. Bir nevi kendi içimde vicanım rahat olmaz. Ayrıca maille gelende birşey değil bu söylediğim şey.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    HanDsomE bunu yazdı:

hocam inş olmaz deprem ben deprem olsunda haklı çıkayım die bir yarışta değilimki inş olmaz. bende biliyorum kaç yıldır yok şu hafta bu hafta 8-9 büyüklüğünde deprem olacak diye söylenti çıkıyor. Fakat ya doğru çıkarsa duyduğum şey. Bir nevi kendi içimde vicanım rahat olmaz. Ayrıca maille gelende birşey değil bu söylediğim şey.

abi şimdi 8 ve 9 büyüklüğünde  deprem nerde olmuş internette araştırarak bakmak lazım.
    içinizi rahat tutun jeoloji mühendisinden jeoloji mühendisine fark var sene 2007 6 ay içinde istanbulda deprem olacak dediler yooooq sene 2008 2.ayı marmara ve istanbul çevresinde çok büyük deprem olacak 1 yıl içinde dediler yoooq :D
    abi ben deprem olacağına inanmıyorum tabiki ihtimaldir olabilir açtığın konuna katılıyorum benim kızdığım mesele tarih veriyorlar m.q elin japonu bile tarih veremiyor bu işin piri bizim profesörler hep tarih veriyor :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
Toplam Hit: 1552 Toplam Mesaj: 19