folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder 3 Katlı Birinci Kalite Melbourne'lu Cerrahi Maske

3 Katlı Birinci Kalite Melbourne'lu Cerrahi Maske

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ray52Lewis
    Ray52Lewis's avatar
    Erkek

Arkadaşlar, 

Büyük bir kısmını yurtdisina ihraç ettiğimiz birinci sınıf Melbourne'lu full ultrasonik 3 Katlı cerrahi maske üretimi yapıyoruz. Üretim ve satış ile alakalı bütün yasal izinler ve belgeler mevcut. Üretimin bir kısmını da yurtiçine kaydırmaya dusunuyoruz. Adet konusunda limit yok.

Toplu alımlarda ürün adet fiyatımız 0.45 krs'tur.

Melbourne'suz, ikinci kalite ürün istenildiği takdirde sipariş adedine göre fiyat verilebilir.

Bir kolide 40 paket, bir pakette 50 adet maske var.

İlgilenen olursa yazabilir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

ilk sorum Melbourne'lu ne demek acaba? İkinci sorum toplu alımdan kasıt kaç adet? Son sorum normal alımda adet fiyatı ne kadar?

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

ilk sorum Melbourne'lu ne demek acaba? İkinci sorum toplu alımdan kasıt kaç adet? Son sorum normal alımda adet fiyatı ne kadar?

+ kargo ücreti var mıdır, varsa kaç liradır?

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Telli mi

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

+ kargo ücreti var mıdır, varsa kaç liradır?

ha evet o da mantıklı :)

@hipokondriyak fotodaki görselde tel gözüküyor gibi sanki, foto temsili değilse tabi :)

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

alt limit

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

hocam meltblown lu mu maskeler? melbourne ile meltblown arasında ne fark var?

meltblown lu ise kişisel kullanım için satışlarınız mevcut mu? bir kutu alabiliyor muyuz?

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CgtyAy
    CgtyAy's avatar
    Erkek

Dostum bende sağlık bakanlığına ve ihracat olarak koruyucu tulum, önlük üretiyorum hibe olarakta devlete dikişli maske üretiyorum.

Benim istediğim adetler baya yüksek olabilir senden ricam bana günlük veya haftalık ne kadar ürün verebilirsin ve yerin nerede sevkiyatı nasıl yapabiliriz yardımcı olurmusun

https://t.me/pump_upp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek

kapıda ödeme var mı, alt limit nedir, kargo ne kadar

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ray52Lewis
    Ray52Lewis's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

Melbourne, katlar arasında yer alan ve virüse karşı kalkan görevi gören madde. Melbourne'suz ürünler bu konuda sınıfta kalıyor. Toplu alımlardan kasıt minimum 10 koli. Daha düşük alımlarda adet fiyatı 65 krs.

hipokondriyak bunu yazdı

Telli mi

Evet telli. Görseldeki gürün temsili değil.

KasiRGamsi bunu yazdı

kapıda ödeme var mı, alt limit nedir, kargo ne kadar

Alt limit 10 koli. Kargo ücreti sipariş adedine göre değişiklik gösterir.

CgtyAy bunu yazdı

Dostum bende sağlık bakanlığına ve ihracat olarak koruyucu tulum, önlük üretiyorum hibe olarakta devlete dikişli maske üretiyorum.

Benim istediğim adetler baya yüksek olabilir senden ricam bana günlük veya haftalık ne kadar ürün verebilirsin ve yerin nerede sevkiyatı nasıl yapabiliriz yardımcı olurmusun

Günlük 1 milyon adede kadar verebilirim. Üretim Düzce'de. Sevkiyat talep ettiğiniz şekilde olabilir.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CgtyAy
    CgtyAy's avatar
    Erkek

Elinde hangi sertifikalar varsa bana resimlerini yollayabilirmisin iso ce vb. kumaş özellikleri

https://t.me/pump_upp
Toplam Hit: 4103 Toplam Mesaj: 34
cerrahi 3kat maske