folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 3 Mayis Türkçülük Günü

3 Mayis Türkçülük Günü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DuPi
    DuPi's avatar
    Erkek

+9 Dolunay Kılıcımızla :D .. . ...

Kutlu olsun kardeşim.

Ne zaman birşey öğrenmek istesem, Birden Vaktim Kalmıyor ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı

orta asyada hüküm sürmüş kadim atalarımıza selam olsun.  binlerce yıl öncesinde anaerkil düzende, şerefiyle erdemiyle nam salmış bir topluluk. 

şimdiki türkiye türklerini görseler sanırım arap bunlar diye hepimizi sikerlerdi.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sivasli_14
    Sivasli_14's avatar
    Erkek

Şehadet Getirerek Çoğalacak Irkımız..

3 mayıs Kutlu Olsun..

Sen Ki Aşkı Beyhude Ziyan Edersen Biri De Gelir Seni Sigaya Çeker... ÖzKÖK
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    korkarabatak bunu yazdı

orta asyada hüküm sürmüş kadim atalarımıza selam olsun.  binlerce yıl öncesinde anaerkil düzende, şerefiyle erdemiyle nam salmış bir topluluk. 

şimdiki türkiye türklerini görseler sanırım arap bunlar diye hepimizi sikerlerdi.

++

Belki daha da çoğaltmamak için sikmez direk öldürürlerdi asşdlfklasdhkşl

Binlerce yıllık Türk tarihinin en aptal toplumu bu yüzyıla denk geldi. Yapacak bişey yok.

dcpromo tarafından 03/May/18 13:26 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek

3 mayis Türkçülük günümüz kutlu olsun

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    korkarabatak bunu yazdı

++

Belki daha da çoğaltmamak için sikmez direk öldürürlerdi asşdlfklasdhkşl

Binlerce yıllık Türk tarihinin en aptal toplumu bu yüzyıla denk geldi. Yapacak bişey yok.

Kasıtlı olarak uğraşıldığı için aptallaştı desek.

Ancak Üstten, sağdan, soldan, şurdan burdan bakıpta sürekli aşağılamayı becerdiğini düşünen kitleler var ya zamanı gelince " damarlarınızdaki asil kan " betimlemesinin düşündükleri gibi safsatadan ibaret olmadığını görecekler.

Görecekler diyorum zira o zaman da anlamayacaklardır, daha öncede anlamadıkları gibi.

Söylenebilecek en güzel, en anlamlı söz söylenmiş zaten Atam tarafından.

Ne Mutlu Türküm Diyene!!!!

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Son 2 3 senedir bu başlığın daimi bir trolü olarak bu sene kendimi tutmaya çalışıyor ve gününüzün hayırlara vesile olmasını diliyorum. Atsız'ın ölüm yıl dönümü başlığında görüşmek dileğiyle. Esen kalın.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı

Türk olan ve kendini Türk olarak hisseden herkesin 3 Mayis Türkçülük Günü kutlu olsun!

kutlu olsun..

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Elhamdülillah. 

Errare Humanum Est
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı

Son 2 3 senedir bu başlığın daimi bir trolü olarak bu sene kendimi tutmaya çalışıyor ve gününüzün hayırlara vesile olmasını diliyorum. Atsız'ın ölüm yıl dönümü başlığında görüşmek dileğiyle. Esen kalın.

bu kafa yapisini anlayamıyorum. illa yazmış olmak için yazmak nasıl bir kafa yapısının ürünüdür?

@underzero  under abi bi ilgilensen şu arkadaşla.

az insan çok huzur.
Toplam Hit: 4103 Toplam Mesaj: 40
3 mayıs