30 Mart Seçimleri Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Merhaba Mürid kardeşlerim,

30 mart seçimi yaklaştı. Ülkemizin malum durumu ortadadır. Çevremde ben tek başıma ne yapabilirim diye düşünen insanlara ithafen tanıdığım tanımadığım her ortamda bu konuyu dile getirmeyi bir vatandaşlık borcu olarak görüyorum. Siyasi görüşünüzün ne olduğu hiç önemli değil. Önemli olan oy attığınız sandığa sahip çıkmak ve kime ne oy verildiyse şaibeye yer verilmeden doğru sonuçların alınmasıdır. 

Özellikle bu sene oldukça net gelişmeler var. Eğer takipçi olursanız her sandık başındaki tutulacak oy tutanağını talep edip ysk dan açıklanacak verilerle karşılaştırılacak yasal zemin oluşturulmuştur. Bu nokta sizlerin katkısının ne olabileceğini aşağıda açıklamaya çalıştım. 

Herşeyi geçin uğraşmayın size önemsiz gelsin lakin en azından şu acı gerçeğe dikkat edin oy kullanma hk. çoğumuz bilgi sahibi değiliz. En azından aşağıdaki sitelerdeki oy nasıl kullanılmalı oyunuzun geçersiz sayılmaması için nelere dikkat etmelisiniz konularını her Türk vatandaşının bilmesi gerektiğini düşündüğüm nacizane fikrimdir. Bu güne kadar kullandığınız oylardan hangileri geçerliydi sizce? 

Konuyu yeterince uzattım. Eğer bu noktaya kadar okuduysanız sizinde oyunuza sahip çîkacağınıza eminim. 

Sosyal mecralarda ailenizle arkadaşlarınızla aşağıdaki gibi bir metni paylaşırsanız 1 kişinin dahi dikkatini çekerseniz ben hedefime ulaşmış olacağım. 

İlginize teşekkür ederim. 

oyveotesi, sandikbasindayiz.org gibi bağımsız organizasyonlara katilin sandik basinda gözlemci olun. Sadece 1 günde ülkenin kaderini belirlemek için çalışın. 

Sadece benim oyum ile ne değişecek diyen bireyler asıl sözüm size... Madem bu kadar pasif kaldığınızı düşünüyorsunuz o halde buyrun bir gün çalışarak ülkenin kaderini belirleyin! 

Ben 30 mart günü Celal Yardımcı ilköğretim okulunda okul sorumlusu olarak bulunacağım. 

Google da şu kelimeleri arattığınızda ne demek istediğimi anlayabilirsiniz. Avukat Handan BAKBAK Celal Yardımcı ilköğretimokulu genç bakış 

hatta tbt ye direk link vereyim. 
    http://www.dailymotion.com/video/x8vhs4_genc-bakis-avukat-handan-bakbak-oy_news

http://www.oyveotesi.org/
    http://www.sandikbasindayiz.org/ 

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

hersene olduğu gibi bu senede feytullahın abileri ablaları sandıkbaşında olacaktır...sandık oy sonuçları onlar tarafından daha çok sayılıp bilgi aktarımı yapacaklardır. 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

mesela o değil mesele sandığa gidecek seçmene seçim öncesinde hazır zarf içinde verilmiş X partiye evet mührü basılmış sahtekarlarla nasıl başa çıkılacak, 

asıl mesele yeğen sandık tutanakları adliyeye gittikten sonra başlıyor:) bilahere seçsis e kayıt edilirken yapılan kayıt cambazlığı yeğen:)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    cagatay09 bunu yazdı

mesela o değil mesele sandığa gidecek seçmene seçim öncesinde hazır zarf içinde verilmiş X partiye evet mührü basılmış sahtekarlarla nasıl başa çıkılacak, 

asıl mesele yeğen sandık tutanakları adliyeye gittikten sonra başlıyor:) bilahere seçsis e kayıt edilirken yapılan kayıt cambazlığı yeğen:)

işte çağatay bu sene sen atıyorum x sandığından çıkan oy sayısını liste olarak ıslak imzalı bir şekilde talep edebileceksin. daha sonra ysk daki kayıtlar ile karşılaştırma hakkın olacak. fark çıktığında elindeki ıslak imzalı evrak ile itiraz edeceksin ve 6 ay içinde durum neticelendirilmek zorunda.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı

hersene olduğu gibi bu senede feytullahın abileri ablaları sandıkbaşında olacaktır...sandık oy sonuçları onlar tarafından daha çok sayılıp bilgi aktarımı yapacaklardır. 

hocam cemaatcilerle de akp lilerle de savaşıcaz sandık başında. Bu konuda hepinizin duyarlı olmasını dilerim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    cagatay09 bunu yazdı

işte çağatay bu sene sen atıyorum x sandığından çıkan oy sayısını liste olarak ıslak imzalı bir şekilde talep edebileceksin. daha sonra ysk daki kayıtlar ile karşılaştırma hakkın olacak. fark çıktığında elindeki ıslak imzalı evrak ile itiraz edeceksin ve 6 ay içinde durum neticelendirilmek zorunda.

hocam sanırım ilk söylediğim hazır oy için hiçbirşey yapılamayacak. çünkü x parti bunu hep yapacak özellikle kalabalık olmayan yerler veyahut yaşlıların eline önceden tutuşturulmuş zarflar. bunun önüne geçilemeyecek çünkü adam sandık başında cebinden hazırı çıkarıp sandığa atıyor orjinalini cebe atıyor. orjinali ile sahtesi diyemeyiz çünkü aslında iki pusula ve zarf aynı yer üretmiş:) yani birileri bu işe önceden ayarlamış heleki YSK yi gerçekten bağımsız olmadığını düşününce:)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sensiz_aglamam
    sensiz_aglamam's avatar
    Dişi
    kaygusuz bunu yazdı

Geçen ki seçimde ak partiden girmiştim sanığa . Ortalıkta hiç abi ablalar yoktu bildiğin ak parti vardı . Ama bu seçimde olabileceğini düşünmüyor değilim . Olaylar olabilcek korkusuylada hiç bi partiden sandık başında görev almadım . 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    cagatay09 bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı
    cagatay09 bunu yazdı

hocam sanırım ilk söylediğim hazır oy için hiçbirşey yapılamayacak. çünkü x parti bunu hep yapacak özellikle kalabalık olmayan yerler veyahut yaşlıların eline önceden tutuşturulmuş zarflar. bunun önüne geçilemeyecek çünkü adam sandık başında cebinden hazırı çıkarıp sandığa atıyor orjinalini cebe atıyor. orjinali ile sahtesi diyemeyiz çünkü aslında iki pusula ve zarf aynı yer üretmiş:) yani birileri bu işe önceden ayarlamış heleki YSK yi gerçekten bağımsız olmadığını düşününce:)

tabi çağatay oyunu satan kalleş şerefsiz vatan haini pezevenklere maalesef bir şey yapamayız. Lakin biz oy kullanma işlemlerinde 23 kritik hile yapılabilecek noktaya dikkat edip olası hileleri engelleyebiliriz. Yoksa oyunu satan, namusunu satan pezevenge ne yapabililirsin ki..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

ben kendim şahit oldum en son olan genel seçimlerde mahallemden yaşı tutmayan gençlere oy kullandırttılar .

Nev-i Şahsına Münhasır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

bilal ile babacığının yapamıcağı üçkağıt yok

gönderirler akp ye evet oyu basılmış hazır oy pusulalarını

tek çözüm amerika

amerikaya güveniyorum

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    antivirus bunu yazdı

ben kendim şahit oldum en son olan genel seçimlerde mahallemden yaşı tutmayan gençlere oy kullandırttılar .

işte hocam bu seçimlerde hile yaptırmayalım diyoruz.

Toplam Hit: 4195 Toplam Mesaj: 45