30 Mart Seçimleri Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

seçimlerde akp alacak yediremeyenler gene ortalığı yakıp esnafın amına koyacak bakın görün! bunlar haindir!

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

ben olsam taksimde camcı dükkanı açardım iyi para var

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    SpectatorX bunu yazdı

seçimlerde akp alacak yediremeyenler gene ortalığı yakıp esnafın amına koyacak bakın görün! bunlar haindir!

e o kadar olacak artık hoca

sonuçta ülkeyi hırsızlardan temizleyecekler

zorlu bir süreç bu

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    kaygusuz bunu yazdı

hersene olduğu gibi bu senede feytullahın abileri ablaları sandıkbaşında olacaktır...sandık oy sonuçları onlar tarafından daha çok sayılıp bilgi aktarımı yapacaklardır. 

Cemaat bu seçimde boş oy kararı almış

kendi ayaklarına sıkmak olur bu, sanmıyorum böyle olacağını akpnin rakibini destekleyecekler diye biliyorum.

o dediğin sadece mhp için olur belki

chp ye vermezler

şeker gbi de olur. chpye verecek kaç kişi tanıyorum, akpden sonraki güçlü 2. partiye diye duyum aldık denilerek

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Manisa - Turgutlu

İsim de vereyim, tam olsun amk.

Buradaki belediye çalışanları, ceplerinde akepeye mühür basılmış şekilde oy puaulası olduğu halde seçmen oy kullanma alanına girerler, o oy pusulasını zarfa koyarlar ve görevlilerden aldıkları o mühür basılmamış oy pusulasını da seçimin akşamında giderler belediyede görevli kişiye teslim ederler. Bunu yapmazlarsa, seçimden sonraki ilk iş gününde işlerine son verilir. Hatta ailelerinden kaç kişi oy kullanacaksa o kadar boş oy pusulasını, işlerini kaybetmemek adına geri götürüp teslim etmek zorundalardır.

Stalinin tavuğu amına kodumun memleketi. Adalet böyle adalet, iktidar böyle iktidar.

Bazen düşünüyorum da, iktidar böyle olunur diyorum. Sikilmeyi seven halka demokrasi ne ya... Sikilmek istiyorsa sikeceksin yahu...

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

hocam anladığım kadarıyla bu oy konusunda bilgi sahibisin, şimdi ben ankaradayım oyum mersin/erdemli de haliyle uzak ve bir  oy için gitmek içimden gelmiyo, zira hangi partiye ve kişiye oy vericeğimde aklımda büyük ihtimallede o adam kazanıcak, şimdi ben oyumu kullanmazsam gitmezzem, seçim sonucunda oy kullanmayanların oyları, oy yerlerindeki en yüksek oyu alan kişiyemi gidiyor yoksa genel anlamda tüm seçimlerde en yüksek oyu alan partiyemi gidiyor, bu kkonuya cevap verebilirmisin..  

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    SpectatorX bunu yazdı

sen hainsin

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Seçimler bittikten sonra...

çöpte seçim pusulası ,  depoda içi oy dolu sandık , bahçede mühür ,  v.s  gibi şeyleri duyacağız..

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek
    EdepsizPenguen bunu yazdı

hocam anladığım kadarıyla bu oy konusunda bilgi sahibisin, şimdi ben ankaradayım oyum mersin/erdemli de haliyle uzak ve bir  oy için gitmek içimden gelmiyo, zira hangi partiye ve kişiye oy vericeğimde aklımda büyük ihtimallede o adam kazanıcak, şimdi ben oyumu kullanmazsam gitmezzem, seçim sonucunda oy kullanmayanların oyları, oy yerlerindeki en yüksek oyu alan kişiyemi gidiyor yoksa genel anlamda tüm seçimlerde en yüksek oyu alan partiyemi gidiyor, bu kkonuya cevap verebilirmisin..  

bildiğim kadarıyla şöyle açıklıyım hocam ben 

diyelim ki 1000 kişil bi seçmen bölgesi herkes oyunu kullansa A adayı 500 oy alıcaktı yani %50 oy çokluğuna sahip olucaktı şimdi olay şöyle olsa 100 kişi oy kullanmasa bu 100 kişininde 10 kişisi A partisi olsa durum ne oldu kullanılan oy 900 A partisinin oyun 490 ve toplam oyun %54,4 ünü almış oluyor 

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek
    Baracuda bunu yazdı
    EdepsizPenguen bunu yazdı

bildiğim kadarıyla şöyle açıklıyım hocam ben 

diyelim ki 1000 kişil bi seçmen bölgesi herkes oyunu kullansa A adayı 500 oy alıcaktı yani %50 oy çokluğuna sahip olucaktı şimdi olay şöyle olsa 100 kişi oy kullanmasa bu 100 kişininde 10 kişisi A partisi olsa durum ne oldu kullanılan oy 900 A partisinin oyun 490 ve toplam oyun %54,4 ünü almış oluyor 

hocam çok uzatmışsın bide bişey anlamdım ben basitçe soruyom oyumu kullnamazsam benim oyum otomatik olarak genel seçimi kazanan partiyemi gider yoksa o oy vereceğim bölgedeki kazanan partiyemi gider

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
Toplam Hit: 4241 Toplam Mesaj: 45