30.000 Liraya Ne İş Yapılır?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    caagroup bunu yazdı

O 50 bin euroluk projenin herhangi bir parcasi/cok yakin benzeri ile yola koyulmalisin boylelikle hem tecrube kazanacak hemde start up yapmis olacaksin. eger parcalara ayirilamayacak veya ayrilacak bolumlerden biri 30 u 150 yapamayacak bir projeyse zaten onu hic yapma.

hocam büyük proje şu an zaten aktif olarak ilerliyor. 30 luk para ile diğer projeye benzer bir yapılamaz hocam.

farklı bir kolu arıyorum onun için.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Antalyada bir adam var abi.Antalya içi nereye giderse gitsin 50 tl sabit fiyat.Taşıma vb hiç bir şeye karışmıyor.Günde 3 tane gelse 150 tl yapar.50 tl yakıt dese 100 tl kadar kalıyor.Onun aracı ortalama 10 liradan desek 3 ayda ortalama kendini amörti eder.Sana uymaz bu ama yapmak isteyen olur diye şaaaptım :D

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    satrekarte
    satrekarte's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

10 binlirasına back testi yapılmış saglam bir robot al 20 binlirayı da bas ay sonunda minmum kazaqncın 60 bin

havada durdum,şahitlerim var
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Yasin kac bilmiyorum ama Almanya'da yüksek lisans yap.

Ögrenci vizesi icin 8000 eurolu bi bloke hesap gerekli. Sana kalir 7000 euro.

Bu parayi da 1,5 sene icinde dil kursu, ev kirasi ve günlük ihtiyaclarin icin ayir. Ki 2 sene de bitmez bu para.

1,5 sene sonra üniye girer, 2 sene de yüksek lisansi bitirirsin(Ki lisans mezunu oldugun icin mühendislik lisansi da okuyabilirsin).  Sayet yukaridaki 7000 euro okurken biterse parttime bi ise girersin.

Okul bittikten sonra egitimine yonelik iyi bir firmaya girsen giris maasin en az 2200 euro olur.

Yani 30000 lirayi 7 ayda tekrar kazanmis olursun. Hem iyi bir ülkede yasama imkanin hem de iyi bir maasli bir isin olur.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

evet bildiğin dalında kendini geliştirebilirsin. hiçbişey yoksa en temizi bence; çay bahçesi tarzında sezonluk yada senelik bi yer kiralayıp çalıştırmak. geliride güzel olacaktır. yada internet kafe, play station dükkanı.

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

çay ocağı aç. çay ocağı. çare çay ocağı...

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

30k ilk için kötü bir para değil hocam. İzmir'de İstanbul merkezli Paşa Döner şubeleri var. Geçen orada yemek yiyorken kulak misafiri oldum.

Paşa Döner bayilik veriyormuş. Merkezi İstanbul'da ve hayli şişmiş durumda. bu yüzden Ankara ve İzmir'e salça olmaya başlamışlar.

Çankaya'da ki şubenin işletmecisi ''abi bana 19.000'e patladı, mekan hariç 25'e filan işler vaziyette kurarsınız'' gibilerinden konuştular.

http://ipdpasadoner.com/franchise/

Al babacan burada elemanların franchise formu da var. Bence formu doldurmadan önce ara öğren tam olarak istediklerini...

Merkez

Dönersan Döner Gıda AŞ.
    Mahmutbey Caddesi
    No: 197 / 199 Gazcı Sok. No: 2
    Bağcılar, İstanbul – Türkiye

+90 212 515 70 72 - 73
    +90 212 515 92 72

info@ipdpasadoner.com

DanLev tarafından 11/Eki/16 15:20 tarihinde düzenlenmiştir

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    satrekarte bunu yazdı

10 binlirasına back testi yapılmış saglam bir robot al 20 binlirayı da bas ay sonunda minmum kazaqncın 60 bin

Ne robotu hocam

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    cptprice
    cptprice's avatar
    Erkek

Çiğköfteci olabilir maliyetleri falan bilmiyorum ama yeter sanırım. Kendi işinin patronu olursun :)

zaman bir bitmeyen çölmüş, ölenler ölmeden ölmüş ve zâten ölmemek zülmüş, neden inkârı beklersin? gönül bir at, zaman gemdir; o gem her derde merhemdir ne azgın bir cehennemdir; ne hâlâ nârı beklersin!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tR0jaN
    tR0jaN's avatar
    Erkek

hiç bir yorumu okumadım ama konu başlığının cevabı "kairos"

TÜRK insanı kağıt para gibidir, ışığa tut içinde "ATATÜRK" yoksa sahtedir.
Toplam Hit: 5038 Toplam Mesaj: 37
kurma fikri