folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder 3/34 Undetected Crypter Mod By Pcdoktor636 19 Haziran 2011

3/34 Undetected Crypter Mod By Pcdoktor636 19 Haziran 2011

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllBlack
    AllBlack's avatar
    Erkek

berkayın tayfasının işi olabilir yine.Geçen sitelerinde yine bizim hakkımızda atıp tutuyorlardı.Davayı ben bilmiyorum ama ipod siteden gitti ii oldu içkici,Allah karşıtı komunist garip bir tipti iyikide gitti :D.kaan yazmış hs ye inat bizde priv hep var diyip baba geçen ezik böle yatı şöle yaptı anlatıyorlar,sanada laf atmışlardı yavşaklar :D:D

Elimde bir çok download sitesinin(hotfile,rapidhare..)premiumu,birçok torrent sitesinin hesabı ve davetiyesi(torrentleech,türk torrent sitelerinin hepsi,zamunda...) cüzi rakamla mevcuttur(mks.10euro en az 1euro). Aynı zamanda virüs,trojan ve benzeri dosyalarınız 1euro karşılığında görünmez yapılır.İlgilier pm atarak detaylı bilgi alabilirler.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    AllBlack bunu yazdı:
    -----------------------------

berkayın tayfasının işi olabilir yine.Geçen sitelerinde yine bizim hakkımızda atıp tutuyorlardı.Davayı ben bilmiyorum ama ipod siteden gitti ii oldu içkici,Allah karşıtı komunist garip bir tipti iyikide gitti :D.kaan yazmış hs ye inat bizde priv hep var diyip baba geçen ezik böle yatı şöle yaptı anlatıyorlar,sanada laf atmışlardı yavşaklar :D:D

haaa o mevzuyu anlatıyım ben bunların sitesine 3 tane virüslü crypter açtım bunlar temiz dedi tüm üyeler indirdi crypterı öyle bi miktim bunlar 3 kere. baba bunların ftpye girdi açıktan akıllı olun bu defa uyarıyorum dedi. bişey yapmadı. sonra biz baba redcommander ben bunların siteyi hackledik . tüm konuları sildik tüm adminleri sildik bi tane admin bıraktık onunda nickini ipodnonoş yaptık :D akılları sıra bize zarar verdiler işte biz bunlara bi ara sitede yetki verdikte priv areadaki şeyleri gördüler zamanında. ondan sanki siteyi hackleyipte almışlar gibi paylaşmışlar indexte. öyle takılıyolar sitelerini açsınlar 3. kezde hacklicez. ha gene susmaz bu itler ama hackleyecez işte.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

herhangi bir dosyanın antivirüsten kaçırılmak için şifrelendiğini fark etmek mümkün mü?

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllBlack
    AllBlack's avatar
    Erkek

kuytul bunu yazdı:

herhangi bir dosyanın antivirüsten kaçırılmak için şifrelendiğini fark etmek mümkün mü?

Mümkün hatta serverı bulup hackliyince müthiş accountlar çıkıyOr,kurbanlar,ddos ağıı ve fazlası... :D:D:D:D

Bak ben bu olayı bilmiyordum elllerinize emeğinize sağlık :D:D.Onun dışında kaan eskiden mod,ipod,berkay put biliyorum o eski zamanlarda olanları.Nefret ederim bir yerden bir şey öğrenip o yere ihanet edene.Ulan hayvan bile yediği kaba pislemiyor.Bu itlere interneti haram etmek lazım.Red e bak helal olsun site hacklemeyi tam beceriyormuş çakal :D:D.Bir ara banlanmıştı red sonra banı açıldı onun da bir sebeb varır muhakkak.Bizim takıma girmek istiyordu sokarsınız herhalde bu yardımdan ötürü :D...şu shooter vakası neydi.Satışta mı problem olmuş cryterdamı bişey olmuş olmuş da sonra koptu ya o grup bizim siteden.

Elimde bir çok download sitesinin(hotfile,rapidhare..)premiumu,birçok torrent sitesinin hesabı ve davetiyesi(torrentleech,türk torrent sitelerinin hepsi,zamunda...) cüzi rakamla mevcuttur(mks.10euro en az 1euro). Aynı zamanda virüs,trojan ve benzeri dosyalarınız 1euro karşılığında görünmez yapılır.İlgilier pm atarak detaylı bilgi alabilirler.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    AllBlack bunu yazdı:

Bak ben bu olayı bilmiyordum elllerinize emeğinize sağlık :D:D.Onun dışında kaan eskiden mod,ipod,berkay put biliyorum o eski zamanlarda olanları.Nefret ederim bir yerden bir şey öğrenip o yere ihanet edene.Ulan hayvan bile yediği kaba pislemiyor.Bu itlere interneti haram etmek lazım.Red e bak helal olsun site hacklemeyi tam beceriyormuş çakal :D:D.Bir ara banlanmıştı red sonra banı açıldı onun da bir sebeb varır muhakkak.Bizim takıma girmek istiyordu sokarsınız herhalde bu yardımdan ötürü :D...şu shooter vakası neydi.Satışta mı problem olmuş cryterdamı bişey olmuş olmuş da sonra koptu ya o grup bizim siteden.

redi posttan banlamıştım ya. bi sorun yoktu açtım sonra heralde. zaten 1 günlük bandı. evet puttalardı. shooter satışta değilde kendi şifresini bi elemana daha vermişti. priv areaya girip çıkıyodu adamında kendi sitesi falan var bu işlerle ilgili. bizde bu sebepten banladık. sonra sitede virüslü dosya paylaşmaya falan kalktı bizden kaçmadı dosyanın yerleştiği yerden attığı loglara vs. inciğini boncuğunu herşeyini koyduk. dosya virüssüz hani kanıt falan diye ağladı 1 hafta kanıt istiyorum dedi :D tüm analizi herşeyini koyduk hala kanıt diyo. sitelerini hackledik dediği lafa bak:dbyi biz verdik. salak herif ya dbnin ne olduğunu bilmiyo daha. dbyi her düşmanına dağıtıyomusun sen :d sonra başkasınada gitti hostta reseller olmuşlar öyle hacklediler falan dedi birsürü yalan uydurdu işte. düşmanım delikanlı olsa keşke. neyse kalanına özelden devam edelim istersen.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    kuytul bunu yazdı:

http://vimeo.com/20345963
    buyrun video adresi. notorious isimli tbtdeki yöneticimizin sitesi adına çekmiştim. sitesine girmenizide tavsiye ederim güvenlik adına iyi bi site olucak bence. burada genel olarak firewalların uyarılarının açıklamalarını yaptım. ama 3-5 programlada analizi gösterdim. bazıları programla yapıyosun normal yapsana tarzında şeyler söylediler ancak normal neyle yapıyımda analizi :) programsız analizi neyle yapıcam ben anca kahinsem falan :P birçok yöntemi gösterdim. process explorerdan sys analyzera comodo firewalldan zemanaya kaspere vs. inş yararlı olur
Toplam Hit: 4124 Toplam Mesaj: 17