350Ytl Ye Hangi Elektro Gitar?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bertanyus
    bertanyus's avatar
    Erkek

300-350 ytl arası elektro gitar almak istiyorum. 2. el olmaması tercihim. Cort dışında özellikle Ibanez, Washburn, E.S.P. ya da Epiphone  markalarından model tavsiyeleriniz varsa çok iyi olur.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RIPER
    RIPER's avatar
    Erkek
    Öncelikle beginner mısın bu önemli ? Cort kesinlikle alma uzak dur dandikasyon harikası.300-350 arası 1. el E.S.P. bulamazsın,Washburn bir ihtimal.Ibanez bulursun ama RG series bulamazsın ama beginnersan işini görür.Epiphone bulursun ama oda Cortla dandiklik konusunda yarışır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    Kanqa bende wolf sealand sst 001 elektro war tertemiz fazla kullanılmadı istersen sana bırakıyım onu güzel bi fiyata
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

bende stagg s350-or var tonları gayet güzel başlangıç seviyesindeysen makul fiyata bırakabilirim sana:)

..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bertanyus
    bertanyus's avatar
    Erkek
    evet beginnerım. ben ibanez filan buldum bikaç tane ama 350 ye alıcağın ibanez biraz alt model olur onun yerine washburn al dediler ama washburn modellerini bilmiyorum pek.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheOutlaw
    TheOutlaw's avatar
    Erkek
    cort x5 i çok övüyorlar bilmiyom alabilirsin... sen ibanezlere bak diyecem ama ibanez prestige serisi haricindekilere verdiğin para pek değmiyor...

Nerde Gençliğim:(
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bertanyus
    bertanyus's avatar
    Erkek
    TheOutlaw bunu yazdı:
    -----------------------------
    cort x5 i çok övüyorlar bilmiyom alabilirsin... sen ibanezlere bak diyecem ama ibanez prestige serisi haricindekilere verdiğin para pek değmiyor...
    evet banada X5 i tavsiye ettiler ama genel olarak cort için iyi şeyler duymadım :) özellikle beginnerlar için gitardan soğutuyormuş insanı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    bilader sen o paraya alabileceğin en düzgün model ibanezden çıkar klavyesi çok rahattır ibanezlerin GRG170DX'e bak senin için en uygun olanı odur. bende onu almayı düşünüyorum malum maddi kriz :S washburn yada Cort modellleri bu fiyat aralığında ibanezle pek boy ölçüşemiyo ayrıca x 5 in eşiği mi ne kilitliydi ole bişi işte.

Living Death
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bertanyus
    bertanyus's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı:
    bilader sen o paraya alabileceğin en düzgün model ibanezden çıkar klavyesi çok rahattır ibanezlerin GRG170DX'e bak senin için en uygun olanı odur. bende onu almayı düşünüyorum malum maddi kriz :S washburn yada Cort modellleri bu fiyat aralığında ibanezle pek boy ölçüşemiyo ayrıca x 5 in eşiği mi ne kilitliydi ole bişi işte.
    396 ytl imiş laylaylomshop'ta biraz tuzlu:P  350 ye bulabiliceğim biyer var mı bu gitarı?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kyu
    Kyu's avatar
    Erkek
    350 ytl dıosn x-6 uygundr

.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deathmaster
    deathmaster's avatar
    Erkek
    x-6 m war istersen 350 ye bırakabilirim
Toplam Hit: 3859 Toplam Mesaj: 18