35K Butceyle Hangi Araba

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

japon al.. seni üzmez...

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

Linea bende var 72000 kilometrede aldım şu an 165000 civarı, büyük bir problem çıkarmadı hiç. Symbol arkadaşımda var 200.000 km'yi devirdi o da.

Ancak bu arabalarda konfor aramayacaksın. Kuzenimde https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-ilk-sahibinden-705904080/detay bu araçtan mevcut inan bendeki linea'yı her türlü tokatlar, konfor, yol tutuş anlamında. Linea gitmiyor mu gidiyor ama 140'tan sonra tedirgin ediyor.

Son olarak linea ve symbol kendini mekanik, motor anlamında kanıtlamış araçlardır.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo

hyundai accent yada ford fiesta derim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Biocyte bunu yazdı

Linea bende var 72000 kilometrede aldım şu an 165000 civarı, büyük bir problem çıkarmadı hiç. Symbol arkadaşımda var 200.000 km'yi devirdi o da.

Ancak bu arabalarda konfor aramayacaksın. Kuzenimde https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-ilk-sahibinden-705904080/detay bu araçtan mevcut inan bendeki linea'yı her türlü tokatlar, konfor, yol tutuş anlamında. Linea gitmiyor mu gidiyor ama 140'tan sonra tedirgin ediyor.

Son olarak linea ve symbol kendini mekanik, motor anlamında kanıtlamış araçlardır.

Hocam konfor vardır belki ama bence dış görünüşü içi hiç hoş gelmedi gözüme. Linea yeni göğüs bu fiyata iyidir. 

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Memento_mori
    Memento_mori's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

@memento_mori

Symbol icin konfor ve yolda iceri cok ses almasi konusunda herkes sikayetci deneyimleme sansin oldu mu acaba hocam linea m2 ve symbolu? 

Alacagim araba oyle yada boyle 12 15 yasinda olacak ne yazik ki memlekette deli fiyatlar var torosa 18 19k isteyenler var hala o derece. 

Lpg secmemin nedeni yasli arac olacagindan dizel motorlarin daha cabuk yiprandigini okumam idi. Hem masraf olursa yuksek hemde belli kmden sonra sorun cikarir diye yaziliyor sagda solda.

bahsi geçen rakamlara temiz az km dizel linea bulabiliyorsan hemen al, ama manevra kabiliyeti azdır, birazda symbole göre büyük gövdeli.

linea, egea uzun yol deneyemim çok, symbol ile şehiri içi, fakat 2 arkadaşımda symbol var çok memnunlar, ses odaklı bakarsan bir çok araba rahatsız eder,

symbol önerme sebebim aracın boyutları, sedan olması, parça maliyetleri, lpg olursa yakıttan çok rahat edebileceğin, her zaman müşterisi olan kısacası düz bir araç, çok tefferratı yok..

600.000 km de motor yenilemeye girmiş dizel clio görmüştüm, bakımlı olduktan sonra dizel de alınır, yeter ki km den emin ol.

şimdi konfor odaklı bakarsak 26-27.000 TL ye opel omega alabilirsin ya da bunun gibi bir çok elektronik ağırlıklı araç, fakat işin aslı aldıktan sonra başlıyor,

symbol önermemin sebebi kendin de bakmış ama vazgeçmişsin, 2.el her zaman risk alırsın 1 ay sonra conta yanar bir şey olur, suyu eksilir,yağı biter olur ya olur..

hangi araba olursa olsun, kriterlerin; şahıstan, mümkünse çok el değiştirmemiş , sonrası sağlam bir yere check-up,

https://www.sahibinden.com/otomobil/dizel,benzin-lpg?a4_max=110000&a5_min=2012&price_min=28000&price_max=36000

bu tür kriterlere göre arayabilirsin

boş
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek
    pompaci bunu yazdı

30000 lik araçlara bak 5000 de harca arabaya o zaman 2-3 sene binersin hocam.

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Çok zor işler fiyatlar öyle arttıki

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Arabadan anlamiosan eski araba alma net. Bana guven

Senelik muayene sorun degil diosan al bi tane fiorino nemo

Illa bine olcak diosan aveo

destination@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Memento_mori bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

@memento_mori

Symbol icin konfor ve yolda iceri cok ses almasi konusunda herkes sikayetci deneyimleme sansin oldu mu acaba hocam linea m2 ve symbolu? 

Alacagim araba oyle yada boyle 12 15 yasinda olacak ne yazik ki memlekette deli fiyatlar var torosa 18 19k isteyenler var hala o derece. 

Lpg secmemin nedeni yasli arac olacagindan dizel motorlarin daha cabuk yiprandigini okumam idi. Hem masraf olursa yuksek hemde belli kmden sonra sorun cikarir diye yaziliyor sagda solda.

bahsi geçen rakamlara temiz az km dizel linea bulabiliyorsan hemen al, ama manevra kabiliyeti azdır, birazda symbole göre büyük gövdeli.

linea, egea uzun yol deneyemim çok, symbol ile şehiri içi, fakat 2 arkadaşımda symbol var çok memnunlar, ses odaklı bakarsan bir çok araba rahatsız eder,

symbol önerme sebebim aracın boyutları, sedan olması, parça maliyetleri, lpg olursa yakıttan çok rahat edebileceğin, her zaman müşterisi olan kısacası düz bir araç, çok tefferratı yok..

600.000 km de motor yenilemeye girmiş dizel clio görmüştüm, bakımlı olduktan sonra dizel de alınır, yeter ki km den emin ol.

şimdi konfor odaklı bakarsak 26-27.000 TL ye opel omega alabilirsin ya da bunun gibi bir çok elektronik ağırlıklı araç, fakat işin aslı aldıktan sonra başlıyor,

symbol önermemin sebebi kendin de bakmış ama vazgeçmişsin, 2.el her zaman risk alırsın 1 ay sonra conta yanar bir şey olur, suyu eksilir,yağı biter olur ya olur..

hangi araba olursa olsun, kriterlerin; şahıstan, mümkünse çok el değiştirmemiş , sonrası sağlam bir yere check-up,

https://www.sahibinden.com/otomobil/dizel,benzin-lpg?a4_max=110000&a5_min=2012&price_min=28000&price_max=36000

bu tür kriterlere göre arayabilirsin

Simdi linkteki araclara baktim ya hasar pert kayitli ya kaporta degismis yada taksi cikmasi. Mesela arkadasim arkadan darbeli astra aldi 2011 kendisi yaptirdi bayagi uyguna geldi ama kendisi isleyisi biliyor o yuzden simdilik kazali kayitli araca yanasmak istemiyordum. 

Temizi kazasi belasi olmayan symbol veya linea bu butceye gore 2010 filan bulunabilir gibi saha tam bakmadim bunlarin piyasasina. 

Megane2 icin ise iyi cocuk olursam 35 36k civarina bi kac parca boyali (yandan) 170k kmde sedan bulabiliyorum 2006 filan. 

Konuyu acmam bi yandan iyi oldu farkli fikirler geldi ama bi yandan kafam daha cok karisti :D

Yalniz su bayram olayina dikkat etmemistim sanki fiyatlari millet 1 2k yukari cekmis gibi. Zaten planim agustos sonuna kadar acele etmeden aramakti yine oyle devam edecem kafama yatan denk gelene kadar ama marka model soru isareti su asamada.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı

Arabadan anlamiosan eski araba alma net. Bana guven

Senelik muayene sorun degil diosan al bi tane fiorino nemo

Illa bine olcak diosan aveo

Chevrolet konusu burada da 3 4 kez konusuldu abi kimiso alinir kimisi alinmaz diyor israrla su fabrika kapanma geyigi yuzunden yoksa begendigim arac aveo.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 4368 Toplam Mesaj: 42
megane 2 35bin arac araba tavsiyesi 35k araba