folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder 4.500.000.000 Tl Para Sizde Olsa Nasıl Eğlenirdiniz ?

4.500.000.000 Tl Para Sizde Olsa Nasıl Eğlenirdiniz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

kim oturup hesaplamış bunları arkadaş.

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben kendi admına örnek getirirsem bilemem ne yapacağımı okadar para şimdi bende olsa.. ama şu bi gerçekki bazı arkadaşlar o para bende olacak şunu yapardım bunu yapardım fakir fukaranın peşinde koşardım onlara yardım eli uzatırdım falan fişman hikaye bunlar bana göre.. tamam için temiz olabilir gerçekten vardır kalbinde ama o para eline geçtiğinde o temizlikten eser kalmıyor.. buna sonradan görme deniliyor.. çevrenizde hiçmi görmediniz sonradan görme? istanbulun en iğrenç yerlerinde midye satıp şuan milyoner olan yüzlerce insan var ve bu insanlarda ya param olsaydı bu semtte 1 tane bile fakir kalmazdı diyen insanlardı! şimdi bu insanlar analarını babalarını bile tanımıyorlar..

para bunun adı boru değil arkadaşlar.

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

dünya herzaman gezilir direk uzay turisti olurdum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Kendime güzel bir ada satın alırdım ve üzerine bir şato inşaa ederdm. Kendimi ise oranın kralı ilan ederdim. Ülkeme gelen herkez bana itaat etmek zorunda kalırdı.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

para olsun harcaması kolay gülüm.

....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

Yatırım yapardım. Heryere inşaat dikerdim. Fabrikalar açardım, Hiç değilse işsizliği biraz azaltırdım. Sonra daha fazla, daha fazla, daha fazla, sonra ölüp giderdim... (amaçsız yaşanmaz)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

CaNNi bunu yazdı:
    -----------------------------

ben kendi admına örnek getirirsem bilemem ne yapacağımı okadar para şimdi bende olsa.. ama şu bi gerçekki bazı arkadaşlar o para bende olacak şunu yapardım bunu yapardım fakir fukaranın peşinde koşardım onlara yardım eli uzatırdım falan fişman hikaye bunlar bana göre.. tamam için temiz olabilir gerçekten vardır kalbinde ama o para eline geçtiğinde o temizlikten eser kalmıyor.. buna sonradan görme deniliyor.. çevrenizde hiçmi görmediniz sonradan görme? istanbulun en iğrenç yerlerinde midye satıp şuan milyoner olan yüzlerce insan var ve bu insanlarda ya param olsaydı bu semtte 1 tane bile fakir kalmazdı diyen insanlardı! şimdi bu insanlar analarını babalarını bile tanımıyorlar..

para bunun adı boru değil arkadaşlar.

-----------------------------

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek

Tahribat'ta "şu kadar paranız olsaydı napardınız" diye başlık var. Kreş mi lan bura. Tahribat olm! Manyak mısınız ? Afedersiniz ama *mına koydunuz sitenin. Gidin yokuşun orda oynayın hadi.

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek

Ohooo içki içme, sigara içme, idda oynama, kağıt oynama, mala vurma... Kıçıma mı sokucam afedersin o parayı

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    benim bu konuya yorum yazabilmem için önce o rakamı birinni eski tl ye göre yazması lazım, bundan hiçbişi anlamadım :d
Toplam Hit: 6799 Toplam Mesaj: 39