450K Kadar Araç Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek
    Cihan bunu yazdı

o kadar param olsa tek düşüneceğim marka : volvo olur.

+1 temizinden bi volvo v40 cc arardım ben de :D 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-fiat-fiat-bayi-den-egea-cross-1.4-urban-orijinal-14.500km-1.99-36-ay-1064530191/detay egea cross da bakabilirsin hocam çevremdeki insanlar beğeniyor ben her ne kadar fiat'a sıcak bakmasam da 

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Khan23 bunu yazdı
    AslanAmca bunu yazdı

al  geç

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-hyundai-sahibinden-sifir-1061679856/detay

bunun yakıtı fazla değil mi şehir içinde 11 civarı olur ortalama @noname az yaksın istemiş yoksa güzel araba :d 

ocağıma incir ağacı dikmiş resmen :D

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    tri bunu yazdı

700 k ya 2020 honda civic eco  excutive sattım gecen hafta

nasıl, tavsiye eder misin? 

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xcorpix
    xcorpix's avatar
    Erkek

Araba alım satım benim işim   suvlar iyi prim yapar onun dsışında sedan alacaksan en çok prim yapan passat,golf,honda civic tir ben civic tavsiye ederim

Oluruna bıraktıkça olmazlara düştü hep yolumuz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Selam bende leon var 2016 kasa satiyorum dusunursen. 1.2 motor vergisi az ve cok az yakiyor. 110hp. dusunursen yaz hocam

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-seat-leon-1.2-tsi-2016-alor-mavi-ilk-sahibinden-1047002707/detay/

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cihan
    Cihan's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı
    Cihan bunu yazdı

o kadar param olsa tek düşüneceğim marka : volvo olur.

müslümanmısın olm sen ya o nebiiçim arabadır öyle be kardeşim. para pula çok önem vermemde. fırından ekmek almaya gittim. bitane makine duruyor fırının önünde beyaz yeni model belli, ama hangi cinsidir bilmiyorum. araba hava atma vs hiç bana göre değil ama bu ne dedim ya buna ben niye binemiyorum hani oda insan bende insanım dedim. farları falan bir tuhaf oldum.  yatık yere basık sedan böyle fena birşeydi

Valla basık kavramını pek tavsip etmiyorum ama dediğim gibi param olsa volvoya basarim 😃

Ya şimdi mesela bir kavram var volvo üzerinde sağlamlık açısından. 

Ama araba gittiği zaman da gidiyor. 

Uzun yola çıkacak diyelim bak  bazı arabalar 120 den sonra ağırlık pek olmadığı için savruluyor. Ya clionun yanından tir geçince ya da tırı sollayınca araba kağıt gibi oluyor :)))

Ama bir volvo ya bak gram sallanma olmuyor 😃

wordpress & sözlük
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    tri bunu yazdı

tri de yazacaktır muhtemelen ama bende fikrimi belirteyim. Lpg modu ile benzin de çok fark etmiyor. Az yakan güzel bir araba. Eco executive full paket, bence tatmin edici.

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

Hyundai elentra 2016-2018 1.6 dizel crdi otomatik. 

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Volvo alacaklar dünya en sağlam Volvo ları 1995-2005 arası üretti sattı şimdikiler de eski kalite yok Çin lilerin etkisi diyorlar dünya.99 model s 90 da ki kalite c 70 te yok ahşap kalitesi ile şimdiki kalite asla olamaz.eski amca teyzeler den kalma Volvo lar bulursanız almaya değermi ora sı da karışık.biilindiği gibi Almanlar gibi premium araçlardan Volvo sağlamlık ta almanlardan çok önde japonlar ile benzer filan.fakat diğer her konu da almanlardan farkı yok servise git cam silecek suyu silecek vs x4-5 . . yazarlar.almanlar gibi 2.eline asla güvenilmez bingo oyunu gibi.araç mekaniğinden anlamak veya yedek parça erişimin sorunsuz olmalı kotarır. Alternatif japon olmalı.ülkemize safkan Japonya dan gelen Mazda lar var japon Volvo dur mazdalar ve her açıdan Volvo dan sağlamdır.ülkemize gelen 1990 ların mazdaları hala çalışır ve servise gitmezler.

Araçları kırıp döküp içinden geçen şu eleman (top gear dan öte) her şey dökülüp saçılıyor.

https://youtube.com/@whistlindiesel

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı
    noname bunu yazdı
    tri bunu yazdı

tri de yazacaktır muhtemelen ama bende fikrimi belirteyim. Lpg modu ile benzin de çok fark etmiyor. Az yakan güzel bir araba. Eco executive full paket, bence tatmin edici.

2.5 sene kullandım benımkısı en ust paketti o yuzden son teknolojıler serit takip vs sıstemler yoktu ıhtıyacta duymadım acıkcası.

oncelıkle az yakıyor bu zamlarda nerdeyse hıc etkılenmedım desem yalan olmaz 250 tl gaz alıyorsun 250 km gıdıyorsun kabaca

aracın genel sorunu turbo beslemelı olmadıgı ıcın hemen ıvmelenmıyor ben bunu sorun etmedım hızla pek ısım yok

en guzel yanı 2 elı cok hızlı ıstedıgın zaman paraya cevırebılıyorsun.

Toplam Hit: 6247 Toplam Mesaj: 51
ikinci el sıfır araç ötv