450K Kadar Araç Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

o paraya ev al derdim bulursan

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Cümleten çok teşekkür ederim hepinize, boş paket bir audi a3 denk geldi 2017 85.000 km'de alındı biniliyor. yol tutuşu ve sarfiyatı harika gerçekten.

Şimdi farklı birisi için 400-450 arasında, hadi maksimum 499 olsun bir araç bakıyoruz. 

Güvenlik ve bagaj hacmi ön planda. Biraz malzeme taşımaya elverişli olsun istiyoruz. Şirket adına alıp kullanılması düşünülüyor.

Tavsiyeler alınır...

noname tarafından 29/Ara/22 18:20 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Cümleten çok teşekkür ederim hepinize, boş paket bir audi a3 denk geldi 2017 85.000 km'de alındı biniliyor. yol tutuşu ve sarfiyatı harika gerçekten.

Şimdi farklı birisi için 400-450 arasında, hadi maksimum 499 olsun bir araç bakıyoruz. 

Güvenlik ve bagaj hacmi ön planda. Biraz malzeme taşımaya elverişli olsun istiyoruz. Şirket adına alıp kullanılması düşünülüyor.

Tavsiyeler alınır...

ne kadar aldınız hocam a3'ü ?  superb'i(2014) satıp 1 tane c segment(leon-a3 vs) 1 tane de eski model suv(2008-2012 forester) almayı düşünüyorum

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı

hocam neden? yani adam araç almak istiyor, sen gidip ev al diyorsun, neden böyle bir öneri yapıyorsun.

yanlış anlama, bu şekilde akıl veren çok fazla insan oluyor ancak ne düşündüklerini gerçekten merak ediyorum?

adama araba lazım ki araba tavsiyesi istemiş, bu adama ev al demek saçma değil mi?

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M-S-T-F
    M-S-T-F's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Tavsiyeler alınır...

Hocam Ford Tourneo Courier tavsiye ederim en full paket alınabilir, koltuk ısıtmasına kadar bir çok özelliği var. 2 sıkıntısı mevcut, otobanda hız sınırı ve her yıl muayene.
    Bu iki olay dışında çiçek gibi araç. Otomobil ruhsatlığı 800 bandında ve birebir aynı sadece dış kasada dodik,jant gibi aksesuar farkı var. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    EcHoLL bunu yazdı

hocam neden? yani adam araç almak istiyor, sen gidip ev al diyorsun, neden böyle bir öneri yapıyorsun.

yanlış anlama, bu şekilde akıl veren çok fazla insan oluyor ancak ne düşündüklerini gerçekten merak ediyorum?

adama araba lazım ki araba tavsiyesi istemiş, bu adama ev al demek saçma değil mi?

Değil değil, bu coğrafyada her ev ve araç en büyük yatırım olarak görüldüğü için böyle bir psikolojik oluşuyor zamanla. Arkadaş çok haklı. Kardeşim arabayı satıp kredi çekip ev alıp daha eski ucuz bir arabaya geçelim diyor mesela (:

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    noname bunu yazdı

Tavsiyeler alınır...

ne kadar aldınız hocam a3'ü ?  superb'i(2014) satıp 1 tane c segment(leon-a3 vs) 1 tane de eski model suv(2008-2012 forester) almayı düşünüyorum

598 hocam 

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Güncelleme :

https://www.tahribat.com/forum/700k-kadar-arac-tavsiyesi-254582/0#msg3313270

Eski mesaj:

Merhaba,

Arabalardan pek anlamıyorum:)

Bankanın dün onay verdiği krediyle birlikte 700 max 750 bandına çıkabiliyorum. 

Sıfır araç olursa faiz biraz daha düşük, tercih sebebi. 

Yakıt sarfiyatının az olmasını önemsiyorum. Biraz da uzun yol konforuyla beraber güvenlik açısından gözüm çok arkada kalmasın istiyorum. 

Sıfır ve/ya ikinci el model tavsiyelerinizi beklerim. İkinci el için 2016 ve daha yeni modeller olması lazım. 2016 öncesine kredi vermiyor Halkbank. 

Şimdi bu matrahın genişletilmesi muhabbeti işimize yaramış olacak mı acaba geçen haftaya göre?

İyi müridlemeler dilerim

Ne aldın 450 e kadar bende alaym

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickmenza
    nickmenza's avatar
    Erkek

İsteyen olursa aracım satılıktır. 2014 Opel Astra 1.4 Turbo.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-1.4t-otomatik-95350-km-994791474/detay

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    noname bunu yazdı

Güncelleme :

https://www.tahribat.com/forum/700k-kadar-arac-tavsiyesi-254582/0#msg3313270

Eski mesaj:

Merhaba,

Arabalardan pek anlamıyorum:)

Bankanın dün onay verdiği krediyle birlikte 700 max 750 bandına çıkabiliyorum. 

Sıfır araç olursa faiz biraz daha düşük, tercih sebebi. 

Yakıt sarfiyatının az olmasını önemsiyorum. Biraz da uzun yol konforuyla beraber güvenlik açısından gözüm çok arkada kalmasın istiyorum. 

Sıfır ve/ya ikinci el model tavsiyelerinizi beklerim. İkinci el için 2016 ve daha yeni modeller olması lazım. 2016 öncesine kredi vermiyor Halkbank. 

Şimdi bu matrahın genişletilmesi muhabbeti işimize yaramış olacak mı acaba geçen haftaya göre?

İyi müridlemeler dilerim

Ne aldın 450 e kadar bende alaym

600 e aldık

450ye bakıyoruz 

...said addicted.
Toplam Hit: 6256 Toplam Mesaj: 51
ikinci el sıfır araç ötv