folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder 450TL Lik Faturaya Karşılık. Vodofonezede.Com

450TL Lik Faturaya Karşılık. Vodofonezede.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bence gereksiz bir site olacak.

Bu tür fatura farkları bilinçsiz olarak tüketmekten doğar. Firma resmen haklı çıkar sende haksız kalırsın. Ben firmayı savunmuyorum yalnış anlaşılmasın. Ben Turkcelliyim ve vodafone ı kesinlikle sevmem.

Benim kuzenim de türkcell li vö şöyle bir sorun yaşadı.

-Güncel konuşma tutarı 850 tl ye kadar yükselmiş. Halbuki aylık 30 tl gibi bir tarife kullanıyordu. Bana özellikle söylediği şey "-Kuzen ben kesinlikle o dakkalarımı aşmadım".

Ben kendi telefonumdan (Gold tarifedeyim) hemen bağlanıp kuzneimin hattı ile ilgili bilgileri verdim ve ayrıntı istedim. Şöyle bir açıklama aldım:

-Aylık tarife & paket ücreti : 29 TL

-Geçen ayın faturasının gecikme bedeli: 3.51 TL

-Paket aşımı görüşme = 2900 dk = 600 TL küsüratı var.

-Paket aşımından doğan vergiler vs.. = 200 TL küsüratı var...

İtiraz ettik. Akşam 21:00 - Sabah 09:00 Sınırsız bedava görüşmemiz de var dedik. Türkcell den Türkcell e dedik tabi. Yoğun olarak aradığımız numaranın ( kuzenimin sevgilisi) başka operatöre taşınmış. Vodafone olmuş. Akıllı kuzenim de bunu sormamış tabi =))

Sonuç = 850 tl faturayı kendi hatamızdan dolayı onaylamış olduk.

Paket kullanıyorsanız mutlaka tarifenin detaylarını okuyun internetten. Ve görüştüğünüz numaraların hangi operatör olduğunu mutlaka düşünün.

Yada benim gibi yapın. Girin turkcell in gold plus tarifesi gibi bir tarifeye. Paketi aştımmı gibi düşünceniz olmasın. Ayrıca turkcell müşteri hizmetlerinden online olarak ta fatura sınırlaması koyabiliyorsunuz. Mesela 150 tl yi aşınca mutlaka haber verin yada arama yaptırmayın gibi şeyler ayarlanabilir.

Ben gold plus ım = 5000 dk trcell + 2000 dk Heryöne + 2000 sms heryöne + 2 GB internet paketi = 95 TL

Bu kadar dakka bitmiyor. Ama ay sonu süpriz fatura derdim yok. Ne kadar ödeyeceğimi sabit olarak biliyorum. Önlem alınız !

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsortiC
    AsortiC's avatar
    Erkek

Siteyi kısa süre sonra aktif edicem bütün uyarılarınızı dikkate alıyorum domainde sorun yok vodofone değil vodafone olarak aldıgım icin sıkıntı cıkacağını düsünmüyorum ayrıca logoyuda değiştiricem, bitirdikten sonra sizdende destek bekliyecem umarım vodofonede dikkate alıcaktır.

Ayrıca Modaratorlerden konuyu gizli yapmasını rica ediyorum..  

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

güncel görüşme detaylarına baktınmı hocam

matematik24.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek
    Vodafone kullanıyorum 25 liralık tarifedeyim 81 lira fatura geldi itiraz ettim bu gün. 2 saat sonra 20 lira indirim yaptilar :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyotbt
    Biyotbt's avatar
    Erkek

tek gerçek bimcell mutlaka inceleyin. 

kendim hakkında daha fazla bilgi de
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    roccocan
    roccocan's avatar
    Erkek
    Genellikle sorun cok konusmamiz ve bunun farkinda olmamamiz ama bazen teknik problemlerden dolayi fatura sise biliyor... Internet sitesinden kendi faturani gorebiliyosun ayrintili olmasi icin basvuru yaptiysan daha da net bilgiler alirsin wep sitesine bi bak once. Gercekten dakikalari asmissan yapacak bisey yok. Teknik bi problem varsa bunun icin musteri hizmetlerini tekrar ara ve onlarin yaptiklari hatadan dolayi artan faturayi odemeyecegini belirt... Teknik bi hata varsa bunu duzelticeklerdir..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

vodafone bende geçtim çok kazım :S 25 tl diyorlardı 50 tlden aşagıya fatura gelmiyor

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bacardi
    bacardi's avatar
    Erkek

markayı bilinçsiz karalamadan dolayı siteyi açtıktan iki gün sonra firmanın avukatları tepene biner. benzer örnekleri mevcuttu bu tarz sitelerin

Şeytanla dans edersen, şeytan değişmez seni değiştirir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sikayetvar.com yaz sikayetini seve seve bilgi verirler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    ElizaBeTH bunu yazdı:
    -----------------------------
    sikayetvar.com yaz sikayetini seve seve bilgi verirler
    -----------------------------
    aynen bende bi konudan dolayı vodafone u şikayetvar a yazdım ? bi kaç gün içinde halkla ilişkiler cevapladı. yalnız sen bu güncel görüşme detayını niye hala incelemiyorsun hocam ?

matematik24.com
Toplam Hit: 6535 Toplam Mesaj: 62