folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder 450TL Lik Faturaya Karşılık. Vodofonezede.Com

450TL Lik Faturaya Karşılık. Vodofonezede.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

avea'ya geçtim rahat ettim :D19tl ye heryöne 500dk 1000sms 1gb internet, hem de faturasız :D

der die das
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Bi adam vardı televizyondaki sınırsız konuşmak bilmem kaç tl tarifesine geçmiş.

25BİN dakika konuşmuş adam.. Sonra 2-3 milyar fatura gelmiş. Adamda itiraz etmiş ben sizin kampanyanızda sınırsız diyor diye geçtim reklamınızda hiçbir şekilde 10bin dakika ile sınırlı olduğunu yazmamışsınız + bana 10bin dakika bittiğinde uyarı mahiyetinde birşeyde yollamadınız deyip dava açmış kazanmış. Sendede öyle bir durum varsa bi şansını dene

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Site tutar ancak toplu size geçelim işi olmaz.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

450 tl mi ? Yuhhh!!!

Hoca yurtdısıyla konussun hergun bu kadar fatura gelmez bı ayda! Sanırsam oncedende borcun varmı ama ne kadar olabılır kı sonucta!

Hakkını savun.Eger bı yanlıslık yaptılarsa ve boyle buyuk bır yanlıslıksa ımzaladıgın taahhut dolana kadar fatura odememe sansın dahi var!

Eger faturanın dogruluguna ınanmıyosan pesını bırakma bu ısın!

Allah büyüktür vesselam...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsortiC
    AsortiC's avatar
    Erkek

apokontek bunu yazdı:
    -----------------------------

450 tl mi ? Yuhhh!!!

Hoca yurtdısıyla konussun hergun bu kadar fatura gelmez bı ayda! Sanırsam oncedende borcun varmı ama ne kadar olabılır kı sonucta!

Hakkını savun.Eger bı yanlıslık yaptılarsa ve boyle buyuk bır yanlıslıksa ımzaladıgın taahhut dolana kadar fatura odememe sansın dahi var!

Yok hocam inansam ztn bu kadar cıldırmazdım yaa ne olursa olsun peşini bırakmıcam asla site tutsun tutmasın fark etmez

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    vodafone kullaniyorum bende ayni tarife bi yila yakin oldu daha fazla geldigi olmadi avea ve turkcellse kullandim onlar iteliyordu sitede online islemlerden bak kac dk konusmussun belli oluyor orada

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    arkadaş yukarda vodafone online servisi vermiş orda nereyi aradığın tarihi saati dakkasiyla var kime mesaj attığın ne kadar data indirdirğn ordan kontrol et hocam. bende aynı tarifedenim genç avantaj her zaman 41-42 gelirdi 2 aydır 39tl 67 kuruş geliyor bende bi skmıntı çıkmadı nerdeyse 1yıl olacak. 1000dk-5000sms-sınırsız internet

matematik24.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

AsortiC bunu yazdı:

apokontek bunu yazdı:

450 tl mi ? Yuhhh!!!

Yok hocam inansam ztn bu kadar cıldırmazdım yaa ne olursa olsun peşini bırakmıcam asla site tutsun tutmasın fark etmez

Hocam benim tavsiyem şu yönde.

Bence ara tekrar müşteri hizmetlerini yumuşak konuşma.Taksit maksit deme! Ben fatura ayrıntımı görmek istiyorum,bu kadar bi faturanın bana gelmesi mümkün degil. Tarzında konus ve üstlerine git. Ardından hala bi acıklamaları olmazsa.Ben şirketinizden şikayetci olucam Tüketici haklarına başvurucam tarzıda son noktayı koy!

Ondan sonra sen iste onlar versin! Sakın taksıt yapın onu bunu yapın deme! dersen zararın olur!

Allah büyüktür vesselam...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

faturayı bilmem ama domain yüzünden başın derdin girebilir.

vodofone marka ismini gerçirmek yerine vf filan kullansaydın keşke

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek

benim tarifem genc avantaj 25 tl o var 5 tlde taahut toplamda 30 tl faturam var bide internet vardı gecen ay 4.5 liraydı toplamda 30-35 arası faturam geliyor.bu ay 67 lira fatura geldi yurt dısını aramıstım baya bi fatura normal bekliyordum zaten ama ödenecek tutarda 25 tl yazıyor aradım bu neden böyle diye siz gecen ay 41 tl faturanıza itiraz etmişsiniz dedi haklı bulundugunuz için 41 lira bu ay düştü dediler o yüzden 25 tl oldu dediler

geçen ay itiraz yapmıştım ama normalde haklıda olsam 35 in üstünü geri öderlerdi neden böyle yaptılar anlamadım :D

Toplam Hit: 6526 Toplam Mesaj: 62