folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder 46 Yok Olan Dizisi - Erdal Beşikçioğlu - Berkan Şal - Melis Birkan

46 Yok Olan Dizisi - Erdal Beşikçioğlu - Berkan Şal - Melis Birkan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Benim bildiğim kadarıyla dizinin konusu bu Behzat amir profesör ve kız kardeşi kanser.Kardeşini kanserden kurtarmak için çeşitli deneyler yaparak ilaç geliştirmeye çalışıyor ve ilaçları kendi üzerinde deniyor sonra adamda yan etkiler yapıyor adam kafayı yemeye başlıyor tarzı birşeydi.

Bunun breaking bad ile ne alakası var? Sadece behzatın kimya öğretmeni olması dışında? 

Bence bizim Ana haber bültenleri İngiliz haber bültenlerinin kopyası çünkü İngiliz haber bültenlerinde de spiker haberi sunuyor  bizim haber bültenlerinde de . .

abi konuyu okumamışın bi de millete taş vurmaya çalışıyon :/ konu kaç aylık konu, açıldığı zaman internette bb uyarlaması dizi olacak diye haberler varmış. sonra sallama olduğu anlaşılmış, hatta açıklama gelmiş bilmem kimin romanından uyarlama diye. 

test 1 2
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hüseyin gerekli açıklamayı yapmış teşekkür ederim. 

Diziye gelecek olursak Türk dizilerinden beklemediğim bir kalite gördüm. Efsane olur bu dizi ilk bölümden belli. Millet sürekli ergen aşk dizisi izlemekten bıktı. Farklı konu istiyor. 60 dk olması ise ayrı güzel yanı. 2 saat sinema filmi gibi değil. Tadı damağımda kaldı önümüzdeki haftayı iple çekiyorum. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    hsyN bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

Benim bildiğim kadarıyla dizinin konusu bu Behzat amir profesör ve kız kardeşi kanser.Kardeşini kanserden kurtarmak için çeşitli deneyler yaparak ilaç geliştirmeye çalışıyor ve ilaçları kendi üzerinde deniyor sonra adamda yan etkiler yapıyor adam kafayı yemeye başlıyor tarzı birşeydi.

Bunun breaking bad ile ne alakası var? Sadece behzatın kimya öğretmeni olması dışında? 

Bence bizim Ana haber bültenleri İngiliz haber bültenlerinin kopyası çünkü İngiliz haber bültenlerinde de spiker haberi sunuyor  bizim haber bültenlerinde de . .

abi konuyu okumamışın bi de millete taş vurmaya çalışıyon :/ konu kaç aylık konu, açıldığı zaman internette bb uyarlaması dizi olacak diye haberler varmış. sonra sallama olduğu anlaşılmış, hatta açıklama gelmiş bilmem kimin romanından uyarlama diye. 

yok hacı taş falan vurmuyomda milletin başka bir filmle,diziyle en ufak benzerliği gördüğü zaman "falan çakması"  diye emeğe direk çamur atması pek hoşuma gitmiyor.

@mkyb

Aynen hacı.Geçen lokantada oturdum kanal d açıktı kanal d de bir dizi izledim 15 dakika yemek yiyene kadar amk 15 dakikada 3 tane ağlaması,zırlama sahnesi geçti :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Dizinin bi kac yerinde erdal reyis, ha ? Haağ gibisinden sesler cikardi, aha dedim behzat amirim geri dondu. 

Biraz yapay geldi bana dizi, suresi az anlatilanlar uzuna yayilmali gibisinden bi dizi belki de ondandir. Bakalim daha ilk bolumden de bi kaniya varilmaz ilerleyen bolumler nasil olacak.

O ayinde ictikleri neydi sansurlemisler bi halt anlamadim, var mi bilen ?

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

Dizinin bi kac yerinde erdal reyis, ha ? Haağ gibisinden sesler cikardi, aha dedim behzat amirim geri dondu. 

Biraz yapay geldi bana dizi, suresi az anlatilanlar uzuna yayilmali gibisinden bi dizi belki de ondandir. Bakalim daha ilk bolumden de bi kaniya varilmaz ilerleyen bolumler nasil olacak.

DMT

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @headhunterz. dmt`den önce, birşey söyledi. orayı bip`lediler.

morfik alanlar ?! yada yaşam molekülü?!

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Headhunterz bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

DMT

@HarmOniYa

ayahuasca

ayinde ayahuasca içiyorlar. Kız sadece DMT'nin ne olduğunu biliyor musun diye soruyor. 

Ayahusaca nın malzelemerinden biri de dmt içeren bir bitki bildiğim kadarıyla.

https://eksisozluk.com/ayahuasca--623279?p=1

angelofhope tarafından 28/Mar/16 13:33 tarihinde düzenlenmiştir

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ayahuasca , tamamdır.@angelofhope -.^)/

bu `yaşam molekülü ` yada `ruh molekülü ` ne ya. bana, 21 gram filmini anımsatıyor. @_@

RitmFarbRacourci tarafından 28/Mar/16 13:37 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

breaking badde meth yapıyorlar bunlar ne yetiştiricek bonzaimi :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

breaking badde meth yapıyorlar bunlar ne yetiştiricek bonzaimi :D

ah bir de diğer postları okuyup yada dizinin ilk bölümünü izleyip post atsaydın daha iyi olmaz mıydı ? İlk posta bakıp 3 sayfalık bir konunun 3.sayfasında kel alaka post atmazdın bizi de üzmezdin bu sayede =) 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
Toplam Hit: 10308 Toplam Mesaj: 73
erdal beşikçioğlu