5G'nin Hayatımızda Değiştireceği 10 Şey

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

10 GB kota ile 2 dakikada bitiririz biz onu hocam. Altımızda ferrari olacak ama benzini yok aynı ona benzer.

watervay tarafından 16/Oca/19 23:29 tarihinde düzenlenmiştir

Syntax error..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Daha 3G yi adam gibi yaşamadık...

Ben hep 2g de tutuyorum, anlik olarak onemli bir seyler yapacaksam aciyorum yapiyorum. Sonra 2g ile devam.

^^D')  aynı model.

RitmFarbRacourci tarafından 16/Oca/19 23:41 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

Bunlarin cogu 5G ile gelmeyecek dostum. IoT ile yani "internet of things" yani nesnelerin interneti ile gelecek.

Smart home, smart cities gibi dev projelerin urunleri olacak.

5G sadece telekominikasyon (cellular) teknolojisini kapsiyor. Dolayisiyla WLAN, WPAN gibi aglar 5G'nin disinda kaliyor. 

Baslik Internet of Things'in hayatimizda degistirecegi 10 sey olsa daha anlamli olurmus

Edit: Bu arada 10-15 yil icerisinde Dunya teknolojide, filmlerde gelecegi tahmin eden abartili senaryolari bile gececek diye tahmin ediyorum. Cunku;

Engineering is MAGIC!

mizahi tarafından 17/Oca/19 08:29 tarihinde düzenlenmiştir

All I need is a possibility.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Özetle hayatlarımızı daha fazla sikecekler . 

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek

Benim hayatımda fazla bir şey değişmez. Alışkanlıklarıma sadık biriyim. Operatörler iyi kazanacak, telefoncular yaşayacak. Teknolojinin gerisinde kalmamak için mecburen yeni bir tane telefon alacağız. Her yerde 5g çekiyormu deneyeceğiz.

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı

Özetle hayatlarımızı daha fazla sikecekler . 

senin hayatin mi var ki lan?

az insan çok huzur.
Toplam Hit: 1704 Toplam Mesaj: 17
5g ile ilgili