5G'ye Geçen Ülkeler Ve Hız Testi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

5 defa speedtest yapsan kotan biter amk

^^D` sinirlerim bozuldu. 

Merak ediyorum; ülkenin özel sektörünün yaptığı hizmet yatırımının asgari ücret temel alındığında ülkenin vatandaşlarına Kullanım Ücreti olarak makul yansıdığı bir dönem olmuş mudur?

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shuqufe
    Shuqufe's avatar
    Erkek
    bugrahan45 bunu yazdı

bizim aldığımız 4g acaba 4g mi?

+1

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

Benim pc C'den D'ye  o hızla kopyalayamıyor.Telefonda nasıl olacak o iş ? Her telefon bu hızı görmez heralde.

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    obie bunu yazdı

Benim pc C'den D'ye  o hızla kopyalayamıyor.Telefonda nasıl olacak o iş ? Her telefon bu hızı görmez heralde.

E tabii, telefonun da desteklemesi gerekiyor o teknolojiyi :)

Yalnizca 2G destekleyen cihazlar ile 4G destekli cihazlari akliniza getirin, donanimsal fark var.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metaman
    metaman's avatar
    Erkek

4 gb kota , 4g'yi açıp kullanamıyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

niye yanlı görsel paylaşıyorsun huawei nin 1 gbps e çıktığını biliyosun s10 paylasmıssın buda benden olsun.

https://www.youtube.com/watch?v=2kroXpflLAo

hocam bişey sorcam, sen neden her aldığın markayı sektöründe tanrı ,1 numara, ondan ötesi yok, sadece o diğerleri çöp gibi görüyorsun? paramı veriyolar sana savun diye? 

buradaki konu marka konusu bile değil olay 5g adamın attığı telefon da 5g yi destekliyor. illa her ortamda marka kapışmasına girmeyi nasıl beceriyorsun?

TurkForces tarafından 11/Haz/19 12:32 tarihinde düzenlenmiştir

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bu indirmeye bu yükleme hızı yakışmamış. Ben 4G ile bu yukleme hızını görüyorum.  

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    TurkForces bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

niye yanlı görsel paylaşıyorsun huawei nin 1 gbps e çıktığını biliyosun s10 paylasmıssın buda benden olsun.

hocam bişey sorcam, sen neden her aldığın markayı sektöründe tanrı ,1 numara, ondan ötesi yok, sadece o diğerleri çöp gibi görüyorsun? paramı veriyolar sana savun diye? 

buradaki konu marka konusu bile değil olay 5g adamın attığı telefon da 5g yi destekliyor. illa her ortamda marka kapışmasına girmeyi nasıl beceriyorsun?

hocam mustafa ile takılıyorum ya marka kapışması felan yok : ) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

midem bulanıyor. şimdi biz 5 g ye geçtiğimizde operator firmaları başlar kullanıcıyı kazıklayacak 2 gb lık paketler üretmeye.

gariban alır bu hattı 2 video açar kotayı aşar 10 dakikada ondan sonra gelsin 500 liralık faturalar.

Hocam artık çoğu sitede videoyu açsan bile belli bir yere kadar önbelleğe alıyor. Bu hızlarla ister istemez sınırsız internet paketleride çıkmak zorunda.

Türkiye 4G'de Avrupa'ya göre iyi zira bizde sınırsız internet yok. Baz istasyonları tam kapasite çalışmıyor. Milet kota bitecek diye korkarak kullanıyor.

@Panxer

Huawei'nin hız testi Huawei ofisinde yapılan taraflı test olduğundan koymadım. İlk mesajdaki videoda adam hem tarafsız hemde sokakta herkesin kullandığı baz istasyonuna bağlanarak test yapıyor.

mkyb tarafından 11/Haz/19 14:18 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ek olarak bizim operatörler bizi fena öpüyor. Amerika'dan falan örnek vermeceğim bu sefer. Bizim Vodafone Almanya'da :

Bizdeki 50 tane kafa karıştıran paket ve tarife yok. 3 tane internet paketi var. 4-8 ve 16. Bu 3 pakettede her yöne arama ve mesajlaşma sınırsız. Ayrıca ay içerisinde kullanmadığınız haklarınız önümüzdeki aya devrediyor. Üstüne Vodafone Pass paketlerinden seçeceğiniz biri hediye. Mesala sosyal paketini seçerseniz Whatsapp-Instagram-Facebook kullanımlarınız kotadan düşmüyor.

Üstüne tüm AB üyesi ülkelerde tarifenizi Almanyadaymış gibi kullanıyorsunuz.

Fiyatları ise euro ile olarak değilde birim olarak düşünün. Mesala 16 GB olan 35 lira. Fiyatlandırmanında Türkiye'de bu şekilde olması gerekiyor.

Türkiye Vodafone'da ise buna en yakın 12 GB ve 1.500 dakikalı Red tarifesi var. Yanında sadece sosyal paketini veriyor sınırsız olarak ve fiyatı 80 lira.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 8745 Toplam Mesaj: 70
5g