folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 7 Sayısının İlginçlikleri

7 Sayısının İlginçlikleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlock
    warlock's avatar
    Erkek

Hocam sen napmışsın yaaa :D :))

Aynı şarkıyı 100 kere dinleme manyaklığı olan, sabah suyu yüzüne çarparken suyun bileklerden dirseklerine akmasına uyuz olan, buzdolabını açıp boş boş baktıktan sonra kapayan, kulağında mp3 ile gezerken klip tadında yürüyen, doğru insanı bekleyip yalnız kalan, ellerini bi türlü ısıtamayan, çift bölmeli çakmakta her iki tarafta gaz seviyesini dengeleme ihtiyacı duyan, girdiği kapalı bir mekanda ilk önce çıkış kapısının nerede olduğunu arayan bir insan oğluyum...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TBT
    TBT's avatar
    Erkek

warlock bunu yazdı:
    -----------------------------

amele_2 bunu yazdı:

bide 69 var

69 neymiş hocam ?

Google'a 69 yaz anlarsın harika pozisyon :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

warlock bunu yazdı:

BuZuL bunu yazdı:

Tanrının sayısı 7 derler 7 gerçekten çok önemli bir rakamdır :D hatta en önemli rakamdır...

hocam sayısal oynarken hep 7 yazarım... ama çoğu zaman gelmiyoo o ayrı mesele :D

bende 5,9,19,23,28,42 oynuyom banada çıkmıyo xDDDD

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enis
    Enis's avatar
    Erkek

2011 yilinda 1 ler ugurlu :D

TBT
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:

bende sayı takıntısı yok, fakat daima okul numaram ya 137 olmuştur yada içinde başında veya sonunda 137 bulunmuştur :) ilk okul, orta okul, lise numaram 137 idi, 4 tane lise dolaştım, ikisinde okul numaram 137, birinde 1137, ve sonuncusunda 23137 idi. tc kimliğim 137 ile başlıyor, iyi iş yaptığım son ofis numaram 137 idi, geçici 137. sokakta 2 sene oturdum, böyle uzar gider. tesadüf.

tesadüf değil dayi çekim yasası o ,o sayıyı nasıl çektiğini bulursan neyi kendine nasıl çekeceğinide bulursun , üzerinde çalışıyorum ben şahsen :)

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlock
    warlock's avatar
    Erkek

BuZuL bunu yazdı:

IRET bunu yazdı:

bende sayı takıntısı yok, fakat daima okul numaram ya 137 olmuştur yada içinde başında veya sonunda 137 bulunmuştur :) ilk okul, orta okul, lise numaram 137 idi, 4 tane lise dolaştım, ikisinde okul numaram 137, birinde 1137, ve sonuncusunda 23137 idi. tc kimliğim 137 ile başlıyor, iyi iş yaptığım son ofis numaram 137 idi, geçici 137. sokakta 2 sene oturdum, böyle uzar gider. tesadüf.

tesadüf değil dayi çekim yasası o ,o sayıyı nasıl çektiğini bulursan neyi kendine nasıl çekeceğinide bulursun , üzerinde çalışıyorum ben şahsen :)

Nasıl bulacaz peki hocam ?

Aynı şarkıyı 100 kere dinleme manyaklığı olan, sabah suyu yüzüne çarparken suyun bileklerden dirseklerine akmasına uyuz olan, buzdolabını açıp boş boş baktıktan sonra kapayan, kulağında mp3 ile gezerken klip tadında yürüyen, doğru insanı bekleyip yalnız kalan, ellerini bi türlü ısıtamayan, çift bölmeli çakmakta her iki tarafta gaz seviyesini dengeleme ihtiyacı duyan, girdiği kapalı bir mekanda ilk önce çıkış kapısının nerede olduğunu arayan bir insan oğluyum...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

007 james bond

marlboro-parlıament-kent 7 lira aq

lanet olsun 1907 :(  uğursuz adamlar

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yucel
    Yucel's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:

benimde şuan okul numaram 137,telefonda mesaj gelen kutumu silceğim zaman hep 137 mesaj bulurum.saate baktığımda 13:37 karşıma çıkar ilkokul numaram 1937 idi garip hocam gerçekten :]

less than one, more than zero.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    konuyu acan adamın nicki de 7 harfli o.O

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
Toplam Hit: 12766 Toplam Mesaj: 120