folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder 7" Tablet Pc+ Android 2.2 +Wifi+Kamera+Lan+Usb 180 Tl

7" Tablet Pc+ Android 2.2 +Wifi+Kamera+Lan+Usb 180 Tl

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

flytouch ne oluyor ki acaba? Ekran özelliği önemli birde tabi rezistif kapasitif yada her ikiside hangisi var acaba ben bununla ilgili bir açıklama göremedim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Memento_mori
    Memento_mori's avatar
    Erkek

http://www.mobee.com.tr/nett7kartsiz.php

gg'de ki ürünle bu ürün aynı sanırım.. Piyasa da 199 TL..

Ürünü bizzat inceledim kullandım, acil iş halletme net ihtiyacı için birebir, lan, kablosuzdan nete gir kullan.. dokunmatik kullanması bana azap geldiği için usb den mouse klavye takınca tadından yenmez. youtube dan video izlemeye çalıştım fakat açmadı.. bellekten film(dvdrip) açtım takılır dediler çok akıcı olmasa da izlenmeyecek kadar değil.Zaten 3gp öneriliyor(muş). menüye dön aç kapa çok hız beklenmemeli.

Ürün fena değil, üründen ne beklediğiniz önemli.. sanırım fiyatına bakılırsa hakkını veriyor,  bugün bu fiyata telefon alamıyorsun.

boş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Memento_mori bunu yazdı:
    -----------------------------

Ürünü bizzat inceledim kullandım, acil iş halletme net ihtiyacı için birebir, lan, kablosuzdan nete gir kullan.. dokunmatik kullanması bana azap geldiği için usb den mouse klavye takınca tadından yenmez. youtube dan video izlemeye çalıştım fakat açmadı.. bellekten film(dvdrip) açtım takılır dediler çok akıcı olmasa da izlenmeyecek kadar değil.Zaten 3gp öneriliyor(muş). menüye dön aç kapa çok hız beklenmemeli.

Ürün fena değil, üründen ne beklediğiniz önemli.. sanırım fiyatına bakılırsa hakkını veriyor,  bugün bu fiyata telefon alamıyorsun.

hmm genel olarak kötünün iyisi yani.

eywallah sağolasın.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kazekage
    Kazekage's avatar
    Erkek

Memento_mori bunu yazdı:

Valla hocam harbi Alasım var bu yorumla Alabilirim 1 tane  En Azından Denemiş olucam.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Kazekage bunu yazdı:

Memento_mori bunu yazdı:

Valla hocam harbi Alasım var bu yorumla Alabilirim 1 tane  En Azından Denemiş olucam.

gaza getirme beni :D

Bi aynı model markayı direk kullanan prof bi yorum yada video bi bulsam.. harbiden dikkatimi çekmeye başladı

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Memento_mori
    Memento_mori's avatar
    Erkek

Dediğim gibi arkadaşlar herşeyden önce ne bekliyorsunuz makineden? Bir de netten video izlemek için android flash player'ı güncellemek istedim, sitesindeki uygulamalara bakarsanız bu model için flash player yok diğerlerin de var, diğer modellerin uygulamalarından indirdim hiç çalıştırmadı.. orjinal sitesinden android flash player güncel versiyon indirdim onuda açmadı, daha fazlada uğraşmadım.

boş
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ermandayi
    ermandayi's avatar
    Erkek

Memento_mori bunu yazdı:

Dediğim gibi arkadaşlar herşeyden önce ne bekliyorsunuz makineden? Bir de netten video izlemek için android flash player'ı güncellemek istedim, sitesindeki uygulamalara bakarsanız bu model için flash player yok diğerlerin de var, diğer modellerin uygulamalarından indirdim hiç çalıştırmadı.. orjinal sitesinden android flash player güncel versiyon indirdim onuda açmadı, daha fazlada uğraşmadım.

-------------

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    babybash22
    babybash22's avatar
    Erkek

arkadaşlar bence almayın derim tamamen oyuncak gibi bir alet ram ve işlemcisi kötü ..ilk günler belki zevk alırsınız ama 1-2 hafta içinde kasılacak vs. vs sahibinden.com da daha uygun bulabilirsiniz ama yine de diyorum bence gereksiz bir ürün

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    archos 101 kullaniyorum cok guzel alet valla fiyatida guzel iyi bi masaustu kasa parasiydi :D ekranin dokunmatik sistemi vs cok onemli elinizde kalmasin

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

PC'yi bilmem ama

http://www.dealextreme.com/p/bluetooth-keyboard-with-folding-pu-leather-case-for-samsung-p1000-black-56365#open full view

şununla kullanan bir arkadaşım çok rahat ettiğini söyledi alıcak olursam bununla alırdım.

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
Toplam Hit: 3999 Toplam Mesaj: 24