folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 7 Tane Genç Ölüyor Sorumlusu "Kendileri " Oluyor!!

7 Tane Genç Ölüyor Sorumlusu "Kendileri " Oluyor!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

ya 7 tane genç ölüyopr 19 18 20 yaşlarında... ilk heyetin açıklaması

İnceleme Heyetinde yer alan üyelerimizce yapılan ilk ön incelemede:
    1.Olayın meydana geldiği dairede kullanılan kombinin, bacalı kombi olduğu,

2.Daireye temiz hava girmesini sağlayan ventilasyon menfezinin açık ve görevini yerine getirir durumda olduğu tespit edilmiştir.

Bu bulgular üzerine, Savcılık bilirkişilerince; olayın nedenini tespit etmek amacıyla; yanan gazın tahliyesini sağlayan alüminyum esnek boru sökülmüş ve yapılan incelemede borunun üzerinde çok sayıda yarıklar ve delikler olduğu tespit edilmiştir. Ayrıca, bacanın çekişinin uygun olup olmadığı test edilmiştir. Yapılan testte, dikey bacanın çekişinin uygun olduğu görülmüştür.

Heyetimizin olay yerindeki ilk incelemeleri sonucunda, kazanın meydana gelmesinin ana sebebi olarak; yanma sonucunda oluşan karbon monoksit gazının baca kanalıyla dış ortama gönderilmesini sağlayan; kombi ve baca arasındaki aluminyum esnek borunun, bir çok yerinden yırtık ve delik olması nedeniyle; yanma gazlarının bacaya tam olarak iletilemediği ve yanma gazlarının daire içerisine yayılması neticesinde ölümlerin yaşandığı kanaatine varılmıştır.

bu oluyor..

ama dün salak adamın teki hatta kendisini resmi biri olarak tanımakta zorluk çekıyoruz ve sadece cuma namazına yetişmek için alel acele yaptıgı basın toplantısında bunları diyor..

Yılbaşı partisinde ölen çocukların çıplak olduğu iftirasını atan sonra da yalanı ortaya çıkan müdür istifa etti 

MÜDÜRÜN ÇİRKİN ‘ÇIPLAK’ İFTİRASI...

BAŞKENT Doğalgaz A.Ş. Genel Müdürü Veysel Karani Demir kendisini aklamaya çalıştığı basın toplantısını çirkin bir iftirayla bitirdi. Kameraların önünde “O hadiseyi hiçbir insanın görmesini istemem. Gençlerin her birisi birtarafa düşmüş kimisi yerde kimisi de yüzükoyun kimisi de belden üstü yarıçıplak” dedi. Ancak polis tutanağı Demir’i yalanlıyor. Dün gece Star TV’ye çıkan eve ilk giren çilingir de gençlerin hepsinin giyinik olduğunu söyledi. Müdür Demir polis raporu ve çilingir yalanlayınca yanlış anlaşıldığını iddia etti: “Sözlerim çarpıtılıyor. Bir erkek öğrenci gömleğinin düğmelerini baştan aşağı açmıştı. Herkes gündelik kıyafetiyleydi. O öğrencinin de nefes almak için çırpındığını ve gömleğini açtığını düşünüyoruz.”

bu ülkede insanlar ölüyor açıklama yapılıyor sonra yalanlanıyor..çilingirin açıklamasında ise herkez gündelik kıyafetleriyleydi...

bu ülkede insan hayatı bu kadar mı ucuz..bir insana verilen değer bu kadar mı az :( 

Boş İşler Uzmanı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek

bu ülkede insan hayatı bu kadar mı ucuz..bir insana verilen değer bu kadar mı az :(

-evet  

Yapay zeka, zeka değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

EEE sen başkent doğalgaz gibi bir birimin başına, minimum yüksek mühendis, eğitimli bilgili bir insan yerine,

İktisat okumuş, saçma sapan yaka bağır acık, basın toplantısının bile nasıl yapılacağını bilmeyen, haywandan bozmanın tekini oturtursan, öyle der tabi...

Ama haksızlık etmeyin kendisini belediye başkanımız, Türkiye Cumhuriyenin En büyük Veled-i Zina'sı İ. Melih Gökçek tarafından atandığından, normal karşılamak lazım...

Siyasi kariyer yok, Bürokrasi kartiyeri yok, Devlete bodoslama müfettiş die atan, oradan bodoslama genel müdür ol...

Ülkemi böyle yönetiyorlar işte...

Türkiye Cumhuriyeti tarihinde, ilk defa şu zamana kadar en kötü bir maden yüksek mühendisinin oturduğu maden işleri genel müdürlüğü koltuğunda, bu gün sırf Tayyip denen bi kavatın arkadaşı die işletme mezunu oturmuyormu???

Koy bi yerine rahman gitsin die bi atasözü varya, işte o...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    merak edıyorum da kendi çocugu aynı vaziyette olsaydı nasıl bir cevap verirdi..yazık valla :(

Boş İşler Uzmanı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

HeadBanger bunu yazdı:
    -----------------------------
    merak edıyorum da kendi çocugu aynı vaziyette olsaydı nasıl bir cevap verirdi..yazık valla :(

Dangalak hocam dangalak...

Durumun farklı olduğunumu sanıyordunuz? Toplumlar layik oldukları şekilde yönetilirler...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

HeadBanger bunu yazdı:

Durumun farklı olduğunumu sanıyordunuz? Toplumlar layik oldukları şekilde yönetilirler...

çok doğru söylemiş rene hoca, toplumlar layık oldukları şekilde yönetilirler.. Allah bilir şimdi ankaralı yine melihi seçer, yine yağlı kazığı kendisine reva görür. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek

büyük ihtimal yine melih gelecek :@

sokakta kime sorsanız istemiyo bu adamı ama nası oluyosa kazanıyo seçimleri bizim milletin tipik özelliği işte kömür gıda vs(!)

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek
    Aman cuma kaçmasın :|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek

“O hadiseyi hiçbir insanın görmesini istemem. Gençlerin her birisi birtarafa düşmüş kimisi yerde kimisi de yüzükoyun kimisi de belden üstü yarıçıplak” dedi.

Adam ordaki vahim tabloyu betimlemeye çalışmış. Yandaş medya'yı kutluyorum profesyonel bir iş çıkarmış. 

selam gençlik!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

HeadBanger bunu yazdı:

Ne bu türk toplumu ne bu şanlı tarih hakediyor bunları hocam 

Konumu silenlere inat kürdüm
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

PriesTBT bunu yazdı:

“O hadiseyi hiçbir insanın görmesini istemem. Gençlerin her birisi birtarafa düşmüş kimisi yerde kimisi de yüzükoyun kimisi de belden üstü yarıçıplak” dedi.

Adam ordaki vahim tabloyu betimlemeye çalışmış. Yandaş medya'yı kutluyorum profesyonel bir iş çıkarmış. 

bu dangalak gerizekali mudur denen sempanzeye mi kalmistir ordaki insanlarin durumlarini ciplakligini giyinikligini anlatmak.

bu andaval a mi kalmis ordaki insanlarin ne yaparken vefaat ettigi

bu insanliktan mahrum kisilik beynini hucrelerinde neden insanlara yonelik iyilik yardim yerine bir kiz bir erkek yanyana geldiyse mutlaka o isi yapmislardir gibi fesatligi neden gecirir. 

cunku akli fikri bundadir akli fikri fitne fesatliktadir

cikip ben durust namuslu bir insanim diyor 

o koltuga oturma sebebinin yandas oldugu taraf oldugundan dolayi oturdugundan bi haber olacak kadar MALAK midir.

sinirden biraz karisik hirsli yazdim 

neyse cok doluyum.

cikip bu insanliktan nasibini almamis adami savunmayin.

vakit denen pacavranin bu olumleri ne maksatla haber yaptiysa bu adamin yaptigi aciklama da ayni. arada bir ayrim goremecek kadar at gozlugunuzmu var ?

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 4036 Toplam Mesaj: 23