folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder 8 Mblik Strateji+Ülke Yönetme Oyunu

8 Mblik Strateji+Ülke Yönetme Oyunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

World Domination 2 olarak flash seklini bulabileceğiniz bir oyunun tam sürümünü buldum.FAkat linuxta wine ile kullandığım için virüs varmı yokmu bilmiyorum ;

Bir arkadaş taratıp onay verirse, indirip oynayabilirsiniz.Çok hoş bir oyun.

http://hotfile.com/dl/104066884/e67f070/WD_II.rar.html

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

saldırıyı yapamıyorum atağı hazırlıyorum rocketi seçiyorum ama bir türlü saldırı yapamıyorum 

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

hocam roket vs. de 2. elde saldırabilirsin.Warhead yada  biohead alman lazım.

Önce roketi seçicen, sonra başlığı takıcan.Roket nasıl başlıksız olmuyorsa öyle.Bol bol resources kullan.Sonra teknolojiyi geliştir üstüne tıklayıp.Sonra production dan ürünleri çıkar..

MEdia mass a dikkat et, propaganda ile senden para alabilirler.Media mass 'ı tam doldur, send epropagadan yapıp para çöekebilirsin.Sana tavsiyem bol para kazan önce, sonra 10 ellik bir barış anlaşması yap hepsiyle.Sen para iste, yemezlerse para öner.

Kendini tpla.Bırak birbirlerine saldırsınlar.Güçlü roket ve savaş başlıkları ile dal sonra

dipnot !! : dosya temizmiş !

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

ilginç bi oyun inceleyelim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

binalar nasıl gelişiyor anlamadım.Bazılarının 5 binasıda süper.Hele popülasyon nasıl fazlalaşıyor onu hi çözemedim.Ajanla mı alakalı aca ba

edit:

virüs falan yok dimi arkadaşlar ? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

tuttum bu oyunu :) haxball dan sıkılmıştım artık ona alternatif 

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

ben special lere değilde, biohead, füze, infernal, defance, aircrafta ağırlık veriyorum..

Şu binaları onaramıyor muyuz acaba .. çözücem bu akşlam

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek
    çizik

!!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaLe
    SaLe's avatar
    Erkek

oyunu çözen yokmu acaba

Hiçbir şey Tek değildir. Ancak bir Bütün, her şeyi içine alarak Tekliği yaratıyor..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

tamam, eğer medyayı full e getirip, propaganda ile, diğerleirnin güçlü binalarına propaganda yaparsanız, kendi binalarınızda iyileşiyor.Bombalandığında az hasar alıyor.

Ama ipneler güçlü olunca saldırıyor.Silahları, anlaşmaları yatptıktan sonra bina güçlendirin

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

çizik, antivirüs kullanmıyorum, biriniz bakın indiricem

Toplam Hit: 5317 Toplam Mesaj: 25