folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder 8 Mblik Strateji+Ülke Yönetme Oyunu

8 Mblik Strateji+Ülke Yönetme Oyunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

dosya temiz de, bi bok anlamadım oyundan

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

anamm oyun daha karışıkmış..Spy var ajanlar, onları gönderip, rakiplerden bişeyler çalabiliyorsunuz.OYun kısaca;

Resources : Her el nerdeyse yapın.PAra getirir.

PRoduction : önce technology de arttırın, daha sonra burdan üretime geçireceksiniz.

Technology: Burda seviyeler mevcut.Onları arttırıyorsunuz.

Mass Media : Burda propaganda ile sizden enerji çalınmasını önlüyorsunuz.Yüksek hale getirip propaganda ile başkasına saldırdımı, binaları güçlendirirsiniz.

Direct Atack : buraya basabilirsiniz.Buraya basabileceğiniz gibi, sağ taraftan seçebilirsiniz.Tank, adam, helpkopterli özeltim, canlı bomba buraya ait

Prepared atack : Burasıda hava saldırısı, füze saldırısı , deniz altı, uydu falan için geçerli.Tabi uçak, füzelere savaş başlığı yada nükleer başık takabilirsiniz.1. el hazırlık, 2. el başlık takıp yollarsınız.

Defence : Burda da başkası biraz sizi mıncıklayıp sonra füze, deniz altı, uçakla saldırmaya çalışırsa, görüp sağ taraftan (altta) uçak yada füze kalkanı kullanabileceğiniz şey

PRopaganda : Başkalarından enerji emip, binalarınızı güçlendirebilirsiniz (tabi mass media ile fulleyip saldırın)

Diplomacy : Başkalarından para isteyip, yada başkalarına para önerip ateş kes yapabilirsiniz

---

Önerim başlarda (ilk 5-6 el) teknoloji geliştirn.Her el resources yapın.ARada production dan üretim yapın (%10 ar dağıtın.warhead ve nuchead %20-30 olsun).MEdia Mass basın sık sık, propaganda ile başkalarına sladırın.

Ve genelde en az 2 ateşkesiniz olsun.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

bi savaş yaptım, oyunu iyice çözdüm.

son anda tek kalan binaya füze attı :D

çok güzel, bu tür oyunları oldum olası severim.

zümsük, yeni buluşların olursa yaz buraya hocam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

space rocket atamiyorum nasil atilacak o. space rocket'i prepared attacktan ilk olarak hazirladim uzaya gonderdim. ikinci asamada saldiramiyorum adamlara. 

=)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

nasıl bir oyundur bu böyle ya :|

bağımlı etti resmen öğlenden beri. mediumda bi yenemedim amk

ama special adamı keşfettim. o süper bi özellik. intihar eylemcisi gibi bişey mk.

bide uydu dehşet. hep 2. oluyom bi 1. olamadım :D

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kut
    kut's avatar
    Erkek

Teknoloji kısmından Rocket ve Warhead 95 meg (En büyük binayı bile tek vuruşta yıkıyor.) yapın sürekli resource yapın sonrasında Defense ve Prepared Attack ile işlerini bitirin. Arada Mass Media'yı da kullanabilirsiniz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

sonunda yendim amk :D onuda easy de :D

95 meg en kralı. bio nükleer kullanın. 95 meg de çoğu şey işlevsiz hale geliyor

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Propaganda ile binalarınızı güçlü tutun (tabi media mass yapıp full propaganda seviyesi gerek önceisnde), speacial araçları kullanmıyorum ama çok etkililer.en az 2 ülkeyle anlaşma yapın.Ağır bombarımanla kulanın.en iyi füzeler ve en iyi füze başlıkları kullanın.Canlı bomba kullanın 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

defanse ağırbombardıman 95 meg easy dede mediumdada direk oyunu almana yetiyo başka bişiye gerek yok istediği kadar propaganda yapsın :D

ama hardda geçemedim :D

bu oyunun normali yokmu flash dışında ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

beyler tekniği açıklıyorum 

düşmanlarla aranızı iyi tutun yukarda yanda seviye seviye gösteriyo

aranız iyi olan bi düşmana diplomasiden 10 turn için barış teklif edin bu aynı elde 95  lik füzeyi hazırlayın

1 round sonra 95 liği çakın dostluk teklif ettiğiniz adama 

bi round sonra kamil teklifi kabul ettiğinden size saldıramayacak ve 10 round dost olduğunuz için aranız düzelecek tekrar

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
Toplam Hit: 5326 Toplam Mesaj: 25