folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder 80 ADET Android Telefon Alınacak Telefon Önerisi

80 ADET Android Telefon Alınacak Telefon Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Merhabalar , yapmış olduğum programın sonuna geldim sayılır. 70-80 Adet cep telefonu alınacak..

Android uygulama çalışacak sadece içerisinde. Uygulamada GPS , GPRS sensörleri ,Dayanıkllık ve Batarya ömrü çok önemli. Bu önemleri baz alacak olursak , En iyi telefon sizce hangisi olmalıdır ? Fiyatı önemli. Ne çok düşük nede çok yüksek olmasını istemeyiz. Düşük fiyata bok gibi telefondansa az daha para verilip orta derece bir şey almak iyidir.

Uygulama Android 2.1-8.0 Kadarına test edildi sorunsuz çalışmakta. 

@mkyb konuya davet ediyorum.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

valla hocam tukcell superonline note 4 ve note 5 kullanıyor öneririm 

Memento Mori
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/

Buradan filtreleyerek bakabilirsin.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

senin işini çin malı telefonlar görür gibi duruyor, batarya ömrü hiç birisi uzun süer dayanmayacağından çok şey yapma birde telefonlar sabitmi duracak aktif kontrol mü edilecek ? 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Zebra TC25 e bakıyorum şuan

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

şu firmadan nefret ediyorum amk bi windows tabletleri var bok gibi firmada zorunlu olarka 150 tane var eziyet amk başka telefonlar bak derim .

sen el terminali olarak mı kullanacan bunu ? 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

şu firmadan nefret ediyorum amk bi windows tabletleri var bok gibi firmada zorunlu olarka 150 tane var eziyet amk başka telefonlar bak derim .

sen el terminali olarak mı kullanacan bunu ? 

Sayılır abi Ama tam olarka öyle değil GSM falan da olması lazım arama falan yapıyorum

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

ne uygulaması yaptın acab ahocam 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax66
    catlax66's avatar
    Erkek

Redmi Note serilerinin bataryaları iyi ve fiyatı makul diyecektim tam link gelmiş. Cepport ile iletişime geçip indirim bile alabilirsiniz.

catlax66 tarafından 11/Tem/18 17:17 tarihinde düzenlenmiştir

Vasıflı Çömez!..... Artık Amatör:).. Nihayet normal...:D
Toplam Hit: 4484 Toplam Mesaj: 33
android