folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder +90 (850) 333 41 33 Sağlık Sigortası Dolandırıcılığı

+90 (850) 333 41 33 Sağlık Sigortası Dolandırıcılığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Google indexlesinde millet yemesin

aradı tgb mi bir şey dedi sağlık hizmeti  2012 yılında x bankasından sağlık sigortası yaptırmışsın yenilemen gerek :) 

söylediği bankanında personeliyim :) dedim eee sesli yanıt sistemine okey demişsin yenilenmesi gerek 

dedim o bankanın personiliyim nasıl haberim yok yanlış adamı dolandırmaya çalışıyorsun dedim bağırmaya başladı  birde yalanmı söylüyeceğim cır cır :) dedim defol a.k

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SettingZ
    SettingZ's avatar
    Homo

geçen beni de +08503335433'den aradılar sonra ara dedim hala arayacak beklemedeyim

Fortçu Gandalf..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocam konu dışı olacak fakat sen bilirsin demin yerde Garanti bankasının kredi kartını buldum. Kadın yere duşurmuş sanırım. Sence kırıp atayım mı yoksa Garantiyi mi arayayım? 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

Hocam konu dışı olacak fakat sen bilirsin demin yerde Garanti bankasının kredi kartını buldum. Kadın yere duşurmuş sanırım. Sence kırıp atayım mı yoksa Garantiyi mi arayayım? 

kart üzerindeki isimden kadını sosyal medya aracılığı ile bulup banka ağzıyla arayıp şifresini almaya çalış hocam eğer vermezse kartı kır at sevap kazanırsın

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Cvc kodu falan var ustunde fakar bana yakışmaz.Ağlayanın malı gülene yaramaz. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek
    cemnet bunu yazdı
    Citizen bunu yazdı

kart üzerindeki isimden kadını sosyal medya aracılığı ile bulup banka ağzıyla arayıp şifresini almaya çalış hocam eğer vermezse kartı kır at sevap kazanırsın

:) hahahahah ne içiyonuz la

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

Kaybettiğini anladıktan sonra kapattırmıştır zaten ama her ihtimale karşı kartı parça pinçik edip imha etmende fayda var 

sakın adamı bulayım edeyim deme sen bulmadan biri bir işlem yapmıştır ihale sana kalmasın

SeRDaR tarafından 06/Mar/14 12:50 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    Citizen bunu yazdı

Kaybettiğini anladıktan sonra kapattırmıştır zaten ama her ihtimale karşı kartı parça pinçik edip imha etmende fayda var 

sakın adamı bulayım edeyim deme sen bulmadan biri bir işlem yapmıştır ihale sana kalmasın

katılıyorum boşa  vatandaşın hakkına girmeye gerek yok. belki boğazına kadar borca batmıştır. bi  darbe de sen vurma. kır at kardeşim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    cemnet bunu yazdı
    Citizen bunu yazdı

:)) kendine has güzel yorum :))

ama kapatmıştır zaten kayıp diye atm ye falan sokup bi deneyim falan deme yada bişey alım bakım diye bi bakarsın 2 güven timi koluna girmiş gidiyorsun

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

http://www.tahribat.com/Forum-Asist-Point-Dolandiriciligina-Dikkat-175365/ 

http://www.tahribat.com/Forum-Hdi-Sigortadan-Ariyoruz-Diyerek-Yapilan-Sigorta-Dolandiriciligi-Uyari-182933/1/HDİ/ 

Hdi sigortadan arayıp groupama sigortası kesiyorlar Geçen hafta genel müdürlükle görüştüm evrakları felan gönderdim bakın bu kişiye yapılmış diye hdi haklı olarak ama groupama yapılmış diyo bende sizin isminizi kullanıyorlar dedim

kaç kere suç duyurusunda bulunduk kişileri bulduk herşey yaptık hep takipsizlik yiyor dedi sigorta şirketleride bu konuda çok rahatsız

aslında 0850 de 333 bloğu hangi gsm şirketinde öğrenseler ordan alabilirler kişi bilgilerini ip bilgilerini

edit buldum >> http://www.milleni.com.tr/Default.aspx 

333 Bloğu bu şirkette şirket sanırım üyelik verirken pek kimlik vs sormuyor çünkü nette genel dolandırıcık 333 blok telefonlarında

belkide şirket kendisi yapıyor kim bilir

DJ_Alper tarafından 06/Mar/14 15:52 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bloklayın gitsin yavşakların numaralarını,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 2402 Toplam Mesaj: 14