folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Tahribat Minecraft Faction Serveri

Tahribat Minecraft Faction Serveri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek
    hapymy707 bunu yazdı

hay ALLAH ip adresi yok lan birisi söylerse çok makbul gider bana

mc.tahribat.com

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek
    hypnot1c bunu yazdı
    hapymy707 bunu yazdı

hay ALLAH ip adresi yok lan birisi söylerse çok makbul gider bana

mc.tahribat.com

hypno ben başvuru yaptım ama pm falan gelmedi bana eski şifre cart curt için :/

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

indirdim ilk mesajdaki linkden. oyuna giremedim.

ilk defa oynayacagım

siyah bi ekran var gerisi gelmiyor

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madman9
    madman9's avatar
    Erkek

guzel olmus bır ara gelır bakarız aslında mınecraft hıc oynamadım sadece gordum.Baska oyunlar ıcın sw acılsa guzel olmaz mı ya da hamachi agı cs ya da cod olmadı portal 2 oynarız bu gıbı oyunları

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

Faction sistemi nedir, nasıl oynanılır?

Şuanki serverde faction sistemi mevcuttur. Her oyuna giren kişi ister kendi bir faction kurabilir, isterse

varolan bir faction a katılabilir. Bir faction nın kurulabilmesi içinse en az 2 üye olması gerekmektedir.

Kurulan faction içinde ister topluca, isterseniz iş paylaşımı yaparak madene gidebilir, tarla kurabilir, dükkan satın

alıp satış işleri ile ilgilenebilirsiniz. Diğer faction lar ile anlaşmalar yapabilir savaş yada barış içinde yaşayabilirsiniz.

Oyunda en büyük yenilik ise faction aralarında istedikleri an sürpriz saldırılar yapabilir ve öldürdükleri diğer

faction üyelerinin ganimetlerini ele geçirebilirsiniz.

Oyunda 2 dünya mevcutur;

1'nci dünyada arsa satın alıp bu arsalarda kale, ev yada tarla kurabilirsiniz. Alınan arsalar dışında bu dünyada

hiçbir yeri kazamaz ve zarar veremezsiniz. Pvp bu dünyada açık olacağından her an saldırıya uğrayabilir ve

ganimetlerinizi kaybedebilirsiniz.

2'nci dünyada ise maden ve yaşam için gerekli malzemeleri toparlayabilirsiniz. pvp bu dünyada açık olacağından her an saldırıya uğrayabilir ve

ganimetlerinizi kaybedebilirsiniz.

* Faction kurmadan tek başınıza arazi satin alamazsınız. Faction kurduktan sonra en az 2 üyeye ulaştığında

arazi alabilecek konuma gelebilirsiniz.

* Her kullanıcı oyuna 300.00 tl ile başlayacaktır. Bir faction kurmak için ise 600.00 TL gerekmektedir. 2 kişi

bir araya gelerek faction kuracak parayı denkleştirebilirsiniz.

* Oyunda banka sistemi mevcuttur. Arazi almak için ilk önce bankaya depozito yatırıp sonrasında ise 1'nci dünyadan

dilediğiniz arsayı alabilirsiniz.

* Normal dünyada klanlar arası arazi minimum 32 kare olmak zorundadır. 12/09/2012 - 21:54

Oyun içinde ihtiyacınız olacak bazı komutlar ;

/f create grupismi - faction oluşturmanızı sağlar.

/f invite nick - faction a üye almanızı sağlar.

/f join grupismi - faction a davet edilen üye bu komut ile gruba dahil olur.

/f kick nick - faction dan üye atmanızı sağlar.

/ec - Kaç paranız olduğunu öğrenebilirsiniz.

/pay miktar nick - Oyundaki diğer kullanıcılara para gönderebilirsiniz. Faction kurmak için hesabınızdaki 300.00 TL'yi

faction kuracak kişiye transfer edebilirsiniz.

/f money b - faction in kaç parası var öğrenebilirsiniz.

/f money d paramiktari - Arazi almak için bankaya para ödeyebilirsiniz.

/f claim - Bankaya depozitoyu yatırdıktan sonra 1'nci dünyada istediğiniz yerden 16x16 arazi almanızı sağlar.

Yeteri kadar paranız varsa arsanızı büyütebilirsiniz. Bunun için aldıgınız arsanın buyutmek istediğiniz tarafa doğru

sınıra gitmeniz gerekmektedir. Kendi arsanız içine girdiğinizde ( grupismi - Default faction description ) / kendi arsanız sınırından çıktığınızda

( wilderness ) görürsünüz. Başkalarının arazilerine girip çıktığınızda hangi grup a ait oldugunu bu şekilde görebilirsiniz.

=)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackfire
    Blackfire's avatar
    Erkek

bir önceki sürümde white listteydim şu anki oyunda değilim galiba white listeye ekleyebilirmisiniz beni

bir de androiddeki pocket edition dan da bağlanabiliyormuyuz servera

Blackfire tarafından 13/Eyl/12 06:01 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

pocket edition'dan girilmiyor diye biliyorum.

=)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

oyuna ilk girişte kara bişeyin içinde başlıyo orda da ölüyoz amk, bu nası iş ya, öncekinde de oluyodu o, home çekince geçiyodu, bunda home felan da yok, nası çözcez bu işi, elimizde ne var ne yoksa gidiyo

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Bugun bi yerde denk geldim mc hungergames diye bir harita yapmışlar. Açlık oyunlarının kitabındaki gibi ilginç geldi bana var mı oynayan bu haritayı?

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

WhiteList'e eklenebilirmiyim. Daha önce başvurmuştum sanırım eklenmemişim.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
Toplam Hit: 40426 Toplam Mesaj: 272