folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Tahribat Minecraft Faction Serveri

Tahribat Minecraft Faction Serveri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Hoca ya zenginim ama mutsuzum, o eski haritalarda herkez sanat yapardı. şimdi fabrika binası yapıyoruz 3-5 kurus maliyet hesabı yapıyoruz herkezin evi küp şeklinde. milyonlarca karpuz yetistirioz =)

bence bu alanı sanayi sitesi olarak cevreleyip kapatalım ve önceki gibi herkezin sanat yaptığı, mühendislik yaptığı binalar kurmak için çalışalım.

Yada biz zenginler olarak yeni giren fakirlere mal mulk verelim bina diksinler kat karşılığı

önceki serverin güzelliği yok bu yeni haritada herkez küp ev yapmış

geçen oynamak istedim girdim servere durum aynen dediğin gibi olmuş 

eski serverin tadı yok her ev dibdibe sağda solda bi sürü tarla filan eski haline dönsün burası çevrelensin ayrı bölge olsun

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

server kapanmış yine :/

İmza...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

abi byram gnü oynayan olmaz diye düşündüm ama konu uplanmış :D dediğim gi holyone x3 gelince o işi konuşalım olmadı birşeyler yaparız bu arada oyunda sen zengin değilsin kendini kandır :D server neden kapalı derseniz tahminim genki bayram telaşı yüzüne restart atmayi unutmustur görünce açar yine

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

bastım resi beyler

rami 1.5gb yapınca sanki biraz daha uzun dayanır olduda bunun kalıcı cözümü yokmu beyler ? 

Loglardan dolayımı oluyor bu ? Loglardan dolayı ise kapatmanın yolu yokmudur. 

Varmı bilgisi olan arkadaş olaya bi el atsın

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek
    Genki bunu yazdı

bastım resi beyler

rami 1.5gb yapınca sanki biraz daha uzun dayanır olduda bunun kalıcı cözümü yokmu beyler ? 

hocam mallesef yok ne kadr yüksek olursa o kadar uzun gider ram kullanima göre ara ara restart atilmasi gerekli yani aslinda bilen illa vardır restart atılmasını sağlıyan bir bash script gibi birşey yazılırsa mesela atiyorum her sabah 8 gibi açıp kapatan bir şey senide yormayiz.

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risperdal
    risperdal's avatar
    Erkek

12 saatte bir otomatik res atan bir cronjob hazırlarsanız size de zahmet olmaz her gün res atmanız gerekmez.

Özgür iradeydi şeytanım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek
    hypnot1c bunu yazdı
    Genki bunu yazdı

bastım resi beyler

hocam mallesef yok ne kadr yüksek olursa o kadar uzun gider ram kullanima göre ara ara restart atilmasi gerekli yani aslinda bilen illa vardır restart atılmasını sağlıyan bir bash script gibi birşey yazılırsa mesela atiyorum her sabah 8 gibi açıp kapatan bir şey senide yormayiz.

linux serverdı di mi hmm dur bakalım bi ona

http://www.minecraftforum.net/topic/776407-auto-restart-script-linux-bukkit-maintenance-cron/

şöyle bişeyler var bak

SinusX tarafından 20/Ağu/12 23:06 tarihinde düzenlenmiştir

Si vis pacem para bellum.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

Hocam su whitelist e ekleseniz ya atip duruyor. nickim ayni j4x

The king is bleeding.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GaDaGuDa
    GaDaGuDa's avatar
    Erkek

Hocam whitelist'e eklermisiniz nick GaDaGuDa 

GaDaGuDa tarafından 23/Ağu/12 10:45 tarihinde düzenlenmiştir

Egoiste Dünyayı Ver Marsıda İster .
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Bilgilendirme : serverda azıcık lag var bilmem benim internet bağlantımdan mıdır :)

Toplam Hit: 40421 Toplam Mesaj: 272