folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Tahribat Minecraft Faction Serveri

Tahribat Minecraft Faction Serveri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
    asa42 bunu yazdı

hocalar bu oyuna yeni başlayacam ama baya karmaşık galiba. ne dersiniz hiç başlmayayım mı yoksa söker miyim. ezmeyin beni :(

Biraz karışık ama bir süre oynadıktan sonra alışıp kendin keşfetmeye başlıyorsun.

Kaynak istersen kendi wikisi var. Resimli güzel anlatımları var.

http://www.minecraftwiki.net/wiki/Crafting

Şu 2 videoda başlangıçta çok yararlı olur.

https://www.youtube.com/watch?v=rhF3VwUUZd0&feature=g-like

https://www.youtube.com/watch?v=TGgcBH314O8&feature=g-like

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    Crysis
    Crysis's avatar
    Erkek
    hypnot1c bunu yazdı

Genki hocam konuyu görürse halleder şimdi

meraba ben az önce üye oldum konuya girdim ama kuran arkadaş yokmuş hype emanet ettim yazmış, oyunu az çok biliyorum kuzenim sayesinde öğrendim şuan online da oynuyorum. whitelist e alabilirmisin, kimsenin evini yağmalamam, huzursuzluk yaratmam. genelde whitelist için form doldurtuyolar ama burda yok heralde :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek
    Crysis bunu yazdı
    hypnot1c bunu yazdı

meraba ben az önce üye oldum konuya girdim ama kuran arkadaş yokmuş hype emanet ettim yazmış, oyunu az çok biliyorum kuzenim sayesinde öğrendim şuan online da oynuyorum. whitelist e alabilirmisin, kimsenin evini yağmalamam, huzursuzluk yaratmam. genelde whitelist için form doldurtuyolar ama burda yok heralde :)

şuan server kapalı sen girebiliyor musun ki? ben de mi sorun var acep?

İmza...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    Crysis
    Crysis's avatar
    Erkek
    pSkpt bunu yazdı
    Crysis bunu yazdı
    hypnot1c bunu yazdı

hmm, son mesajlara bakmadım sadece kurucunun mesajlarına baktım. zaten whitelist olduğu için ekleyip bakmadım.

*şimdi baktım da kapalı :/

Crysis tarafından 13/Ağu/12 21:52 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

açtım beyler

kapanma lag mag olursa arada haber verin pm falan atın resleyim, ben giremiyorum yogunluktan sunucuya

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    Crysiss
    Crysiss's avatar
    Erkek
    Crysis bunu yazdı
    pSkpt bunu yazdı
    Crysis bunu yazdı
    hypnot1c bunu yazdı

hmm, son mesajlara bakmadım sadece kurucunun mesajlarına baktım. zaten whitelist olduğu için ekleyip bakmadım.

*şimdi baktım da kapalı :/

server açılınca ekleyip eklemeyeceğine dair bilgi verebilirmisin hypnot1c, nickim Crysis

*10 minute mailden dolayı banlandım, bu üyelikle aktifim. herangi kötü amacım yoktu, genelde gerçek mail adresimi kullanmam o yüzden 10min kullanırım. yeni mail açıp üye oldum şimdi, özür dilerim 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

tmm ekliyorum seni Crysis diye oyunda bilmen gerken bir kaç kural var admin görmeden bri yere ev dikme 

@asa42 hocam oyun zor bir oyun değil sen şimdiden alıştırma yap single playerda survival oynamaya başla çünkü serverdaki oyuncuların bir çoğu artık deneyimli neyi ne yapıcağını biliyor sıkılabilirsin durumdan ekliyorum seni de olmadi girer bir bakarsın.

edit: server sürümü 1.2.5 dir şu an sv açık giremiyen olursa bana pm atın

hypnot1c tarafından 14/Ağu/12 10:01 tarihinde düzenlenmiştir

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek
    hypnot1c bunu yazdı

tmm ekliyorum seni Crysis diye oyunda bilmen gerken bir kaç kural var admin görmeden bri yere ev dikme 

@asa42 hocam oyun zor bir oyun değil sen şimdiden alıştırma yap single playerda survival oynamaya başla çünkü serverdaki oyuncuların bir çoğu artık deneyimli neyi ne yapıcağını biliyor sıkılabilirsin durumdan ekliyorum seni de olmadi girer bir bakarsın.

Bende geliorum hypo o dediğim sarayı bu kez tamamlicam :) Ama sınavlardan dolayı daha az takılcam sw de ne yazikki. 

Yalnız sw ye giremiyorum   Internal exception: java.net.SocketExeption: Connection reset diye bi hata alıyorum.

White List den herhalde  Nicki  Reberals  olarak eklermisin

Edit: Sw sürümü 1.2.5 demişşin ben 1.3.1 e güncellemiştim ondanda olabilir mi?

balbazar tarafından 14/Ağu/12 11:46 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek
    Reberals bunu yazdı
    hypnot1c bunu yazdı

Bende geliorum hypo o dediğim sarayı bu kez tamamlicam :) Ama sınavlardan dolayı daha az takılcam sw de ne yazikki. 

Yalnız sw ye giremiyorum   Internal exception: java.net.SocketExeption: Connection reset diye bi hata alıyorum.

White List den herhalde  Nicki  Reberals  olarak eklermisin

Edit: Sw sürümü 1.2.5 demişşin ben 1.3.1 e güncellemiştim ondanda olabilir mi?

evet sebebi o pmine bak yedek al onu yüklersin

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

hocam "internal exception java.net.socketexception connection reset " bu hatayı alıyorum.

Toplam Hit: 40419 Toplam Mesaj: 272