folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Turkguvenliği - Milliyet/Redhack Hack

Turkguvenliği - Milliyet/Redhack Hack

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

Akp ve mhp liler baya kıl bu gruba ..

Merhabaaaaa
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

redhack'i sevmem  lamerlik yaptıkları lamerce medya maymunluğu yaptıklarınıda inklar edemem ama pkk ile alakası olmadığıda aşikar 
    bir takım pkk sempatizanları aralarına girmeye vs çalışmaktadır ama resmi olarark böyle bir açıklama vs yoktur yada diyalogda yok gördüğüm kadarıyla 
    bizim toplumumuzun genel yapısı budur bir sol grupla başa çıkamayınca onu genellikle ya pkklı diye yaftalayararkuydurma kanıt bile denmiyecek milleti galyane getirecek şeylerle pkklı yapıp soğutma çabasına girer ya da bu adam kuran yaktı dinsiz vb gibib laflarla halktan soğutma çabasına girerle bu senelerdir böyle oldu yine aynı dururm devam etmekte tıpkı camide içki içtiler yalanı gibi 

SeRDaR tarafından 23/Haz/13 10:47 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paduwan
    paduwan's avatar
    Erkek

adamlar yine kudurtmus niahahahah baktiniz adamlarin seviyesine cikamiyorsun camur at izi kalsin olayi 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek
    paduwan bunu yazdı

adamlar yine kudurtmus niahahahah baktiniz adamlarin seviyesine cikamiyorsun camur at izi kalsin olayi 

çamur değil la bildiğin lamerlik :D

siteleri bile google tabanlı..

ula lamer değiller madem niye sistemine karşı oldukları bir servisi kullanıyorlar bıremin.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek
    zone bunu yazdı
    paduwan bunu yazdı

ula lamer değiller madem niye sistemine karşı oldukları bir servisi kullanıyorlar bıremin.

anon'un çakma twitter hesabını kaynak gösterip çamur atıyorsun, bir de ciddiye alınmayı mı bekliyorsun?

irc yazışması koymuş adam ya haha lamer

He is finding himself.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    LizardKing bunu yazdı

redhack'ın konuşmasını dinleyen bu ülkeyi sevmiyor diyebilir mi? ulan herkes bu ülkeyi ben daha çok seviyorum diye anasını sikti zaten. sevmeyin abi.

sizin destek olduğunuz grubun ne bok yemişliği var ülke için? gidip yabancı siteleri hackleyip türk bayrağı koymak mı iş?

abicim benim kafamdaki hacker devletin arkasına sığınmaz bir kere. çünkü hacker lan. hacker nedir? ha beyaz şapka dediğimiz türdense siktirir gider devlet dairesinde memur olur. ki bunların olmadığını da bilmiyoruz neyse.

bir de şeye çok güldüm pkk'lının yanında komünisttir yazmış biri ee ne olacak komünist olsa? lol.

bir de lamer diyenler çok komiğime gidiyor. hayır madem süper bilgilisin o adamlardan daha iyisin kur bi grup adamları dağıt o kadar hoşuna gitmiyorsa.

tg'nin milliyetten destek alıp almadığını bilmiyoruz sonuç olarak.

çok yazdım mk kim okuyacak. hayır çuvaldızı kendinize batırın bi. 

bir de yukarıda DEVRIMCI RADIKAL HACK GRUBU yazıyordu tahribatın. unutmayın. biz unutmadık :p

navbar.jpg%20%28554×82%29

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek
    husnuweb bunu yazdı
    zone bunu yazdı
    paduwan bunu yazdı

anon'un çakma twitter hesabını kaynak gösterip çamur atıyorsun, bir de ciddiye alınmayı mı bekliyorsun?

irc yazışması koymuş adam ya haha lamer

herşey doğruda tek o yanlış he mi?   tayyip gibisin bir yanlışın tüm doğruları götürüyor hacı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Newyork
    Newyork's avatar
    Erkek

2 Tane Gereksiz Team gerçi redhack in team diyecek bir yanı kalmadı sosyal medyaya oynuyorlar sadece.

tg ise gözle gürülür bir team bile değil..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

iyi yapmışlar az bile. redkekin ne denli terör yanlısı olduğu malum

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cicosz
    cicosz's avatar
    Erkek
    LizardKing bunu yazdı

redhack'ın konuşmasını dinleyen bu ülkeyi sevmiyor diyebilir mi? ulan herkes bu ülkeyi ben daha çok seviyorum diye anasını sikti zaten. sevmeyin abi.

sizin destek olduğunuz grubun ne bok yemişliği var ülke için? gidip yabancı siteleri hackleyip türk bayrağı koymak mı iş?

abicim benim kafamdaki hacker devletin arkasına sığınmaz bir kere. çünkü hacker lan. hacker nedir? ha beyaz şapka dediğimiz türdense siktirir gider devlet dairesinde memur olur. ki bunların olmadığını da bilmiyoruz neyse.

bir de şeye çok güldüm pkk'lının yanında komünisttir yazmış biri ee ne olacak komünist olsa? lol.

bir de lamer diyenler çok komiğime gidiyor. hayır madem süper bilgilisin o adamlardan daha iyisin kur bi grup adamları dağıt o kadar hoşuna gitmiyorsa.

tg'nin milliyetten destek alıp almadığını bilmiyoruz sonuç olarak.

çok yazdım mk kim okuyacak. hayır çuvaldızı kendinize batırın bi. 

bir de yukarıda DEVRIMCI RADIKAL HACK GRUBU yazıyordu tahribatın. unutmayın. biz unutmadık :p

navbar.jpg%20%28554×82%29

aklımdan geçenleri bu siteden birilerinin yazacağını tahmin ediyordum. ama 4. sayfada değil ilk sayfa da görmek isterdim. ağzına sağlık. çuvaldız olayını düşünün bi !

Toplam Hit: 17748 Toplam Mesaj: 53