folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Turkguvenliği - Milliyet/Redhack Hack

Turkguvenliği - Milliyet/Redhack Hack

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

Google arama

http://wap.milliyet.com.tr/HomePage.aspx Burdanda takip edebilirsiniz :D

http://www.leyladansonra.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

işte biri ddos atıp hackledik diyor

biri de boru gibi döşüyor :D

respect

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

ben açacaktım lan :D tüh kanka

buyrun ssleri hazırlarken barışa kaptırdım konuyu  :)

cümbüşü kaçırmak istemiyorsanız şunlar var

google de milliyet redhack diye aratın :)      direk link

wap adresi yukarıda zaten :) görsel de yukarıda

aldığım ssler de dursun

ss

ss

slogan : RedKEK, KEK dünyasında TEK!  :D  ( xD hatta lan )

birileri taksim olayını pasta gördü galiba pay almaya çalışıyorken TG iyi bir ders vermiş oldu sanırım..

ayrıca şu postu okumayı unutmayın :)

http://www.tahribat.com/Forum-Turkguvenligi-Milliyet-Redhack-Hack-180040/5/#2177771

Redkek yani acemi çaylakların bildiği üzere redhack işte buyrun güzel bir yazı ile sunulmuş..

http://internethukuku.net/uzmanlardan-redhack-gercekleri-maske-dustu/12/

zone tarafından 08/Tem/13 22:34 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

RH iyi destek verdi aslında , istediğiniz kadar pasta görün.

Twitterdan attıkları twit için başına birşey gelecek olursa hesabını hacklediler diyin diye.

bu adı TürkGüvenliği olan ama aslında AKP ye bağlı destekli grup kimdir nedir onu araştırmak gerek.

Ne kadar işe yaramaz şey varsa ordalar.

https://twitter.com/Turkguvenligi

burada ve 

http://redhackgercegi.blogspot.com/

burada aptal aptal şeyler paylaşıyorlar . 

RH : Devlet vir provokatör arıyorsa evet BİZ provokatörüz ! İnsanların aptal yerine konmaması hakkını araması için direk kışkırtıyoruz varmı?

TG : Provokatör Redhack Terör Örgütü

Salak lan bu TG , bildiğin örümcek kafalı gerizekalılar tarafından yönetiliyor.

PanxeR tarafından 20/Haz/13 05:00 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

hacı :D ahaha   akp yandaşı dedi attı lan :D olm bu redhack dediğin grup hiç atatürk kelimesini kullanmış mı sor bakalım.. bildiğin lamer grup..

taksim olayı ayrı.. işte bunlar 2 olayı bir birine katıp reklam peşindeler sen daha kendine göre yorumluyorsun ve yok akp taraftarı diyip atıyorsun

Redkek devletinin yıkılışı için bile olsa o anoncularla yatar kalkar işbirliği yapar TG ise bunu engellemeye çalışmış (genel olmasın) ... twittera, facebooka ddos çeken kim? TG mi  yahu  hocam sen olaya takım sevdası olarak bakarsan ister örümcek kafa ister at kafası de

bu hack mi kralllar gibi hack.. giydirmiş milliyete bildiğin haydi görelim RHın karşılığını o zamanda onu tebrik edelim (? ne dersin)

he karşılık olarak yine yok bilmem ne bakanlığını heklesin reklam peşine koşsun daha

zone tarafından 20/Haz/13 05:57 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

vallahi redhack isterse dünyanın en beceriksiz hackerlarıyla dolu olsun, adamların fikirleri gayet tabanı olan, sağlam fikirler. konuştuklarında da güzel konuşuyorlar. TG ise milliyet i hacklemiş. milliyet'i hackleyip ne diye redhack e sataşırki bir insan?

2 grup arasındaki hiçbir muhabbeti bilmiyorum, verilen linke de bakmadım lakin aklıma tek gelen seçenek: kuyruk acısı.

ultrAsker tarafından 20/Haz/13 06:21 tarihinde düzenlenmiştir

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

iki sene önce stajda liselilere 10 dk denyo launch'ı anlatmıştım sonra kendi hack gruplarını kurdular, hacker olduk sandılar. redhack'te böyle bi oluşum. 

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

TG tutturmuş bir Türk sitelerini hackleyen Türk olamaz diye. Adamlar birşeyi göz önüne getirmek sunmak ve tepki için yapıyorlar bunu.

TG nin twitter da son zamanlarda yazdıklarını okudum bildiğin AKP GENÇLİK KOLLARI'nın önüne bilgisayar verilmiş hali. Zaten öyleler.

Bu arada pardon bu yaptıkları da yine Türk sitesini hacklemek olmuyormu ?.

''Turkguvenligi ‏@Turkguvenligi 9 sa günün komedisi: morhek tüm düşmanlarını heklemiş! öyle bişey varsa buraya da bekleriz http://redhackgercegi.blogspot.com/ ''

Google sunucularını arkana almışsın artistlik yapıyorsun yalan sa yalan diyin?

Şuan bu TG ve diğer karşıt görüşlü tüm AKP liler o parkın yok olmasını engellemek isteyen ve erdoğanın baskıcı rejimine karşı direnen herkeze 

terörist muamelesi provokatör diyor. Oraya giden insanların hiç biri ne para için nede başka birşey için Yurdunu başbakanın diktatörlüğüne yedirmemek için orda.

''Turkguvenligi ‏@Turkguvenligi 3 Haziran 1,8 MİLYAR TL+ OLİMPİYATLAR gitti.Son 6 günkü olaylardan sonra Borsanın 6 puanlık düşüşü FAİZ LOBİLERİnin cebine 1 milyar dolar olarak girdi''

AKP nin ve yandaşlarının cebine son 10 yolda kaç milyar TL girdi acaba?  Polis böyle zulüm uygularsa , erdogan kimseyi s*klemezse , 2 kelime yetecekken evet yanlış yaptık orası park olarak kalmalı hatta iyileştirilip geliştirilmeli demek yerine karardan vazgeçmek yok yıkıma devam dersen tabi bu halk ayaklanır , kellesini almak lazımda neyse.

''Turkguvenligi ‏@Turkguvenligi 1 Haziran Sizin derdiniz park bahçe değil, hiçbi zaman iktidar olamayacağınızı bilmek.''

Evet insanların tek derdi park bahçe değil , AKP nin elimizden aldığı ve almaya çalıştığı tüm özgürlüklerimiz ve vatanımız için uğraşıyoruz.

Ben mitinglerde akp lilerin , twitter da TG gibi yapılandırmaların Türk bayrağı kullanmasından utanıyorum. Sizin bayrağınız islam yeşili şeriat bayrağı. Gidin onun altında birleşin irana gidin sudiarabistana gidin ülkemizi bize bırakın biz bu topraklar üzerinde özgürce yaşamak için kanımızı döktük , sizin gibi arkasına para desteğini alıp diktatörlük yapanlara yedirmeyiz. 

Bugun akp askeriyeyi yıkmış olmasa , tüm vatanını seven komutanları içeri atmış olmasa asker neler yapmıştı şu son 20 gün içinde bir düşünün.

Erdoğan akıllı adam referandumun geçmesi bildiğimiz çağdaş türkiye'nin de sonu oldu aslında. 

Bu adam bi 10 yıl daha başta kalsın siz o zaman görün türkiye nin halini.

10 yıl önce içki yasağı olacak , Atatürk ve Türk bayrağı taşıyanları polis zulmedip dövecek deseydik kıcıyla gülerdi herkez.

Milli bayramlar engellendi , Atatürk unutturulmaya çalışıldı , Andımız silindi , Terör örgütü aktivist oldu , Askerimizi şehit edenler törenle davullu zurlanı karşılandı. Kamu kuruluşları tek tek satıldı. 

Tekrar düşünün yarın neler olabilir. İnsanlar isyan ediyorsa , biz isyan ediyorsak mantıklı bir sebebi var.

PanxeR tarafından 20/Haz/13 06:45 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek
    ultrAsker bunu yazdı

vallahi redhack isterse dünyanın en beceriksiz hackerlarıyla dolu olsun, adamların fikirleri gayet tabanı olan, sağlam fikirler. konuştuklarında da güzel konuşuyorlar. TG ise milliyet i hacklemiş. milliyet'i hackleyip ne diye redhack e sataşırki bir insan?

2 grup arasındaki hiçbir muhabbeti bilmiyorum, verilen linke de bakmadım lakin aklıma tek gelen seçenek: kuyruk acısı.

aynen öyle. düşünce önemli benim için de. akpnin karşısında duran tek hack grubu olduğu için daima desteklerim.

bu tg falan ne olduğu belli zaten. burada lamer diyenlerinde =)

LizardKing tarafından 20/Haz/13 07:05 tarihinde düzenlenmiştir

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    Hack ve siyaset işleri birbirinden ayrılsın amk. ' Redhack görüşüme uygun o yüzden bi numara ' demek de noluyo ya :D Bu bildiğin hüluuoooooğğğğ

iyibu! yeniden..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Türk Güvenliği, Türk sitelerini hacklemiyoruz mu demiş? => http://www.zone-h.org/archive/notifier=turkguvenligi.info 

RedHack, sudan çıkmış ak kaşık mı? http://www.zone-h.org/archive/notifier=RedHack

Türk Güvenliğindeki elemanların çoğu CW'den. Sabotaqe olması gerek bu grubu kuran. 

Yani, hafife alınacak bir grup değil aslında TG. 

AKP'liler o doğru. Siyasi görüşlerine bir şey diyemeyiz. 

ne diyon?
Toplam Hit: 17517 Toplam Mesaj: 53