folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Abazalar Kimlerdir?

Abazalar Kimlerdir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek
    Ülkeyi bölme hedefinde olanlara farkında olmadan hizmet etmiş oluyorsunuz. Abhaz'ı mı kalmış bunun hepimiz Türkiye Cumhuriyetinin vatan(daş)larıyız.

İnsanları mutlu edecek yegane vasıta, onları birbirlerine yaklaştırarak, onlara birbirlerini sevdirerek, karşılıklı maddi ve manevi ihtiyaçlarını sağlamaya yarayan hareket ve enerjidir. Dünya barışı için de insanlığın gerçek mutluluğu, ancak bu yüksek ideal yolcularının çoğalması ve başarılı olmalarıyla mümkündür. M.Kemal ATATÜRK (1931)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    salak salak konu$ma.
    biz bu ulkenin vatanda$i deiliz mi dedik?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek

Kendine gel, senin burada moderatör v.s olman başkalarına hakaret hakkı vermez sana GLaDio efendi. Burası bir münazara platformu ve herkes kendince doğru olan görüşlerini yazacaktır. Birileri beğenmiyecek diye görüşlerini yazmaktan vazmı geçsinler ? Herkes ürününü pazara çıkarır, beğenen alır beğenmeyen almaz bu kadar basit, ürünü beğenmemen sana o ürüne ya da ürün sahibine hakaret etme hakkı vermez GLaDio efendi. Edepli ol edebini koru.

Ve lütfedip biraz araştır oku tabii şayet kötü niyetli değilsen ;

http://www.kafder.org.tr/bilgibelge.php?yazi_id=18

İnsanları mutlu edecek yegane vasıta, onları birbirlerine yaklaştırarak, onlara birbirlerini sevdirerek, karşılıklı maddi ve manevi ihtiyaçlarını sağlamaya yarayan hareket ve enerjidir. Dünya barışı için de insanlığın gerçek mutluluğu, ancak bu yüksek ideal yolcularının çoğalması ve başarılı olmalarıyla mümkündür. M.Kemal ATATÜRK (1931)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    cerkez ile abhaz arasinda fark oldugun dahi bilmeden konuya sazan gibi atlarsan boyle olur.

fikrim hala dei$medi. ben senin hala oyle oldugunu du$unuyorum.
    $urda guzel guzel konu$up abhazyayi tanitirken senin boyle VAY VATAN BOLUNDU, VAY ABHAZ DEILIZ TURKUZ diyerek provakatorluk yapman zaten belani aradigini gosteriyo.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek
    GLaDio hala edepsizlik yapıyorsun ! Edepsizlik yaparken zahmete katlanıyorsunda verdiğim adresi okuma zahmetinden niye kaçıyorsun ? Edepsizliğe devam etmezsen insanlığına yakışanı yapmış olursun.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bundan sonra baska birsey diyeceksen pm at. topici daha da kirletmeyelim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Powerslave
    Powerslave's avatar
    Erkek

hoooop. nooluyo. burası kavga yeri değil.

Dalımızı kesenin, ağacını kökünden sökeriz...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BartheZ
    BartheZ's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Kun olaya noktayı koymuş. İlk kez burada rastlıyorum, ilk bu mesajını okuyorum ve Kun kardeşimin bu Başlığa moderator olmasında bir sakınca olmayabileceğini düşünüyorum.

on error go to hell
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    barthez seni akli ba$inda biri bilirdim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BartheZ
    BartheZ's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

GLaDio nbr len :))

hayırdır? Aklı selimliğimden şüphe ettirecek bir şey mi yaptım?

on error go to hell
Toplam Hit: 2646 Toplam Mesaj: 24