Abd De Mahkemelik Oldum Yardim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jackass
    jackass's avatar
    Erkek

your honour la basla hocam 

Değişmeyen tek şey değişimin ta kend... Şaka la şaka benim fakir oluşum..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Inferius
    Inferius's avatar
    Erkek

Your Honor diye hitap etmen gerekiyor. Sir ya da Ma'm kullanma. Mümkün mertebe hatanı kabul et pişman olduğunu belirt mutlaka ve tekrarının olmayacağını söyle. Sarıydı geçerken kırmızı oldu diye bahane üretme. Eleştiren cümleler kurmamayı tercih et ve net cevap ver uzatmadan.

Zaten ilk mahkemeye çıkışında çok önemli bir yasayı ihlal etmediysen düşük bir para cezası ya da hiç cezasız kurtulabilirsin.

Bizim arkadaş hız yüzünden mahkemeye çağırılmıştı hakime mail atarak durumu çözdü mahkemeye dahi gitmedi çünkü cezayı başka eyalette yemiş gitmesi çok masraf olacaktı anlattı durumu hakim anlayış gösterdi. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Your honor diyeceksin her cumlenin sonunda, hakim bi kagida damga basip bunu ode git diye para cezasi kilitleyecek, savunma yapacak bisi de yok gectim ozur dilerim bi daha yapmicam dikkatsizlik etmisim diyeceksin o kadar ((:

sigara değil, balık olan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

Dear judge and dear judge asistants. i am speaking with my heart i am not speak lie. if you want i can pressing hand a quran. last night i am going with my car normally. i saw a ligt and its color is green, but its winking and suddenly its go on yellow. that time i am thinking quickly. cause my speed is fast. and if i try to stop than maybe back in my car is bumpt to me. i am giving very important to people life judge. i am never put at risk to another innocent people. i cant kill any ant. now i am asking you judge. how you can think i am putting at risk innocent people.

öyle kafamdan uydurdum :D grammer falan yok biliyorum :D birde zenci ağzıyla okuyomuş gibi düşünün lütfen okurken :)

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahsancak
    siyahsancak's avatar
    Erkek

Sayın Yargıçlar burası özgürlükler ülkesi olarak biliyordum..bende özgürce geçmek istedim...Kimine göre kırmızı kimine göre yeşil özgürlüktür...Sonra dedik My Name İs Red...Freedom can be red....Falan Saçmala seni karşılarına aldıkları için pişman olup mahkeme salonunda atarlar sende kurtulursun onlarda :)

imzamı atarım...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Hangi eyalet hocam ? Belki kamu hizmeti cezası verirler 

طדṮ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    niRvana_GG bunu yazdı

http://www.wikihow.com/Address-a-Judge-in-Court

Şu yardımcı olabilir belki

Tsk ederim bakacagim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

ibrahim: mahkeme deneyimimiz yok oğlum, ben ilk defa mahkeme görüyorum. yan tarafta jüri müri olucak, ben jüriden bazı karıları kesicem falan sanıyodum. -Pardon

aklıma bu sahne geldi :D

geçmiş olsn hocam.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mRBerkay bunu yazdı

Dear judge and dear judge asistants. i am speaking with my heart i am not speak lie. if you want i can pressing hand a quran. last night i am going with my car normally. i saw a ligt and its color is green, but its winking and suddenly its go on yellow. that time i am thinking quickly. cause my speed is fast. and if i try to stop than maybe back in my car is bumpt to me. i am giving very important to people life judge. i am never put at risk to another innocent people. i cant kill any ant. now i am asking you judge. how you can think i am putting at risk innocent people.

öyle kafamdan uydurdum :D grammer falan yok biliyorum :D birde zenci ağzıyla okuyomuş gibi düşünün lütfen okurken :)

Yinede cok tsk ederim. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı

Hangi eyalet hocam ? Belki kamu hizmeti cezası verirler 

Florida

Toplam Hit: 8027 Toplam Mesaj: 76
ingilizce hitap