Abd De Mahkemelik Oldum Yardim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

CSI ilk sezonu bitir

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

İtirafta bulunmanın insan sağlığına iyi geldiği söylenir hakim bey, bende bir itiraf ta bulunacağım. Yaptığım şeyin savunulacak bir tarafı yok hatta af edilecek bir tarafıda yok. Ama tüm samimiyetimle bir daha böyle bir hata yapmıyacağıma emin olabilirsiniz. Sevgilim karım vb... gibi birisi beni aradı acil olarak gelmemi söyledi o anki panikle ne yapacağımı şaşırdım ve farkında olarak tüm sorumluluğu üstüme alarak kırmızı ışıkta geçtim. Çok pişmanım kendime kızgın ve hatta kendimden utanıyorum bir daha ucunda ölüm dahi olsa bu hatayı yapmıyacağım önce tanrı sonra siz değerli hakimin ve şahitlerin önünde söz veriyorum, ilginzie, bu söyle örnek vatandaş bile olursun,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

dostum ben abd'de yasiyorum. arkadaslar makaraya sarmis ama aynisi benim de basima geldi.

bastan uzucu haberi vereyim, sen ceza kesilmedi saniyosun, ticket in uzerinde meblag yazmiyor ama o elinde tuttugun aslinda bir ceza. 

abd'de cezalarin hepsi, surucunun hakkini aramasi icin mahkemeye verilir. parking den aldigin cezanin bile tickette mahkeme tarihi yazilidir. sana cezayi yazan polisle birlikte ifade veriyorsun.

cezayi odemek istiyorsan arkada yapman gerekenler yazili. ha mahkemeye gidip ille de ben bu cezayi odemek istemiyorum diyorsan, polis gelmiyormus sanirim genelde. dolayisiyla dava lehine sonuclaniyormus, ceza almiyormussun. ben hic gitmedim, hep odedim, cunku haksizdim :)

All I need is a possibility.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Tariqat_Sapiii bunu yazdı

vay amk abd de yaşamak vardı yaa :/ 

biz adanalıyız  hoca bizi almazlar oraya 

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xous
    xous's avatar
    Erkek

Way aq sisteme bak adam kirmzidan mahkemeye cikiyor buurda ise kirmizida gecmedikmi rahat edemiyiree

sokayım onun tezine...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=qOfxGR0K9jA

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

amerika'da yaklaşık 15 defa çevrildim. birinde 140 mille gidiyodum 2-3 mil polisten kaçmışım farkında değildim adam tutukluyodu az daha.

mahkemeye çıkmak zorunda olmayabilirsin, hafif suçlarda mahkeme tarihi veriliyor ama çıkmayıp cezayı ödesende oluyor ondan emin ol.

mahkemeye çıkarsan da yabancı olduğunu, amerikanın trafiğine alışkın olmadığını, ilk defa böyle bir hata yaptığını ve bir daha asla tekrarlamayacağını falan söyle.

eğer ilk cezan ise muhtemelen affedilirsin, en kötü cezayı öder geçersin.

He is finding himself.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _karantina_
    _karantina_'s avatar
    Erkek

Hocam ''I demand trial by combat'' de .tyrion reyisin izinden git

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

Sanırım,

Giriş için:

Yargıçla muhattapsan, "sayın yargıç",

Jüriyle muhattapsan, "değerli jüri üyeleri",

Savunma için, "yasaları bilmeden, farkında olmadan çiğnediğim için son derece üzgünüm",

Merhamet beklemek için, "kararı sizin nezdinizde mahkemenin yüksek adaletine bırakıyorum",

Teşekkür etmek için, "masumiyetime inandığınız ve sağduyuyla yaklaştığınız için minettarım",

Durum açıklaması için, "azami dikkat göstermeme rağmen bir anlık refleks şaşkınlığı yüzünden elimde olmayan sebeplerle kırmızı ışıkta geçtim",

Gibi şeyler mantıklı olabilir. 

‎‎‎
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Ozden bunu yazdı

Serkan düğünüme gelmemek için dümenmi yapıyorsun lan yoksa :)

Yenge hanimin bir akrabasi biseyi varsa gelim neden olmasin . Ama zor be kardesim inan simdi avukata 12000 dolar vermem gerekiyor. Sadece Yatirimci islemleri icin. Nefes alamiyorum

Toplam Hit: 8024 Toplam Mesaj: 76
ingilizce hitap