folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder ABD‘ Den Aldıkları Belge De Sahte Çıktı. Yok Artık

ABD‘ Den Aldıkları Belge De Sahte Çıktı. Yok Artık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Site, ilk önce kağıdın üzerine iliştirilen kartviziti ters çevirdi ve gözükmeyecek şekilde tekrardan habere ekledi. Daha sonra da kartviziti tamamen kağıttan kaldırarak sadece belgeyi yayınladı.

Şu bilgi hatalı hocam. Önce kartvizitin üstündeki bilgilerin üstünden düz opak fırça geçmişler, ikinci fotoda kartvizitin olduğu yer sıfır dokulu ve sıfır gölgeli, tek renk dikkat ederseniz. Sonra üçüncü fotoda kartı tamamen kaldırmış gibi görünmek için kartı clone stamp ile komple düzlemeye çabalamışlar, kağıdın sağ taraftaki dokusunu oraya kopyalamak istemişler ama hem soft fırçayla beceremeyip sola taşırmışlar hem de gölgesinin bir kısmı kalmış. Aynı zamanda kartın o hafif sola çıkıntı yapan kısmı da üç fotoda da var.

Özet: Allah (?) belalarını versin.

izzmarit tarafından 27/Şub/14 22:43 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JCARLOS
    JCARLOS's avatar
    Erkek

Bırıncısı buna şaşırılmasına şaşırdım.Ikıncısı zaten ılk gunden ıtıbaren  orda burda Amerıkan şırketı dıyenlere şırketın adı neymış dıye sordugumda kımse cevap veremedı.Dıgerı de az once sonar ın bır arastırmasına denk geldım.Bu partı secmenının yuzde 80'ı  zaten ınternet kullanmıyormuş.Medya da malum.

Coboller
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

hatta nette haber vardı dünyaca ünlü ses uzmanı Alex ferguson montaj dedi diye haber yapmışlar altınada ohh şükür filan yorumlar:) üstelik alex fergusonun resminide koymuşlar:)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    furkan5816 bunu yazdı

Belge diye yayınlanan kağıdın altında Robin Lai yazıyor . Robin Lai , John Marshall ve J Ou Productions adlı iki firmada çalışmasına rağmen bu belgeyi J Ou Productions adına yayınlamış. İşin içinde John Marshall yok . Yok sa ben mi yanlış anladım?

Bu da Robin Lai : http://www.linkedin.com/in/robinlai

Sanırım ikiside aynı firma yoksa niye adamlar yalanlamak için post atsınlar face de :s Adamı tanıyan falan yazsın bu eleman nerde çalışıyo :D Firmalar ney :D Öyle lönk diye atlamak bize yakışmaz :)

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Ulan alex ferguson resmi ve ismi ile birlikte. ABD'li güvenli uzmanı alex ferguson montaj olduğu kesindir dedi diye bir resim dolaştı, yüzlerce kez rt aldı... Hal böyle iken yalanlamayı takan bulunurmu emin değilim...

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

To those news agencies that reprinted this obvious forgery: Shame on you. 

Adamlar utanın amk demiş :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Ben Turgay Abi'ye havale ediyorum. Şöyleki:

------------------------

Turgay Abi sana bir şey söylebilir miyim?

Tabi söyle...

Bu Abd'den alınan montaj belgesi var ya o da sahte çıktı. ( Azıcık montajlama yeteneğim olsaydı bu cümleyi videonun araya koyacaktık güzel olacaktı )

.... ( Devamı videoda )

http://www.youtube.com/watch?v=RlmIK5FRhNs&feature=youtu.be 

AnaMuhalefet tarafından 28/Şub/14 03:24 tarihinde düzenlenmiştir

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

beni tanıdılar siz kaçın =(

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hakanyilmazlar
    hakanyilmazlar's avatar
    Erkek

AKP'ye oy verenlerin dediğiniz gibi büyük bir kısmı bilgisayar, internet kullanmıyor. Kullananlar da faceboook'da çiçek-böcek beğenenler. Bir de biat kültürü var, usta ne dediyse ona inanırlar. istersen görüntü yayınla, usta montaj dediyse iş bitmiştir. Bu milletle bu kadar oluyor. yani eğitim şart:)

Toplam Hit: 4347 Toplam Mesaj: 34