folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder ABD‘ Den Aldıkları Belge De Sahte Çıktı. Yok Artık

ABD‘ Den Aldıkları Belge De Sahte Çıktı. Yok Artık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GonyaLi
    GonyaLi's avatar
    Erkek

normal bu medyanin sahibi basbakan zaten ..ama daha lele si bu. birde secimler yaklasinca iyice Daha bomba kayitlar cikacak. Dikkad ettiyseniz bu zamana kadar o iranlinin Ses kaydini  hic duymadik? zerrami ne kayit i? e su an hapishanede olduguna gore onunda ses kayitlari vardir bence . bakanlarla basbakanla cocuklariyla konusmalarinin kaydini oldugunu tahmin ediyorum .Zaten haramzadeler ve diger yeni hesab hizlandirdilar ses olayini..

onu bunu bilmem. ben kendi adima bu zamana kadar  KONYA daki aileme asla karismadim,her zamanda akp ye oy kullandilar  ama Gecen konustuk, Dedim ki bu secimde asla onlara oy yok.Allah deyip ceplerini dolduranlara dedim. ok dediler. gerci arkadasin dedigi gibi. akp ye oy verenlerin cogu net kullanmiyor tv dersen zaten medyanin hali belli. bakalim artik ne olacak.

Küçücük Gözbebeğimden, Hayatıma Girdin De Kocaman kaLbimin Neresine Sığamadın Da Gittin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProBilisim
    ProBilisim's avatar
    Erkek

Bu belgeyi muhalefet yandaşları ortaya atiyor.. başbakan bu şirkete değil, ABD'de farklı iki ses mühendisliği şirketine yaptırdı oysa. Ortalık sazan dolu..

http://www.ahaber.com.tr/Gundem/2014/02/28/zamandan-montaj-ozru

ProBilisim tarafından 28/Şub/14 19:40 tarihinde düzenlenmiştir

Sana Herşeyi uzun uzun anlatabilirim ama senin yerine anlayamam.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Ya adamların hedef kitlesi zaten okuduğunun kaynağına bakan insanlar değil ki boşuna ortaya çıkarıyoarlar ama buyrun

http://www.radikal.com.tr/politika/amerikali_sirket_montaji_yalanladi_biz_muzik_kaydi_yapiyoruz-1178744

Aynen katılıyorum.Haberde sahtekarlık yapılması okuyucuları için bir şey değiştirmiyor.Şimdi 10 kişiden 7'si montaj demeye başladı bile.Gelde anlat.. 

Toplam Hit: 4346 Toplam Mesaj: 34