folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder ABD Ve Abden Tırsan Gurursuzlara

ABD Ve Abden Tırsan Gurursuzlara

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

evet forumda görüyorum.siuyasette yapılan eziklikleri  ABD   ve AB bizi mahveder diyerek      atmaya çalışanlar dinleyin.

o kadar şehit bunun için mi verildi... o kadar insan bu yuzden mi öldü.kanla kazandığımız topragın gururunu ABD  ABden korkmak   için mi ezdiyioruz.neden bölye davranıyoruz.birini savunurken neden ülkemizi küçük duruma düşünüyoruz.neden hiç örnek alamıyoruz yabancı ulkelerden acaba.

NEDEN HİÇBİRİMİZ İRANA BAKMIYORUZ-neden hiçbirimiz venezuelaya bakmıyoruz.söyleyeyim.

İŞİNİZE GELMİYOR.ÇÜNKİ ORADAKİLER DEVLET YÖNETİYOR.SİZSE O KADAR GURURSUZ KİŞİLERSİNİZ Kİ ABD AB BİZİ MAHVEDER DEYİP ATALARIMIZA BİR NEVİ KUFREİORSUNUZ.

ATALARINIZ OLUME GİDERKEN BUNLARI MI DUSUNDU. ATALARINIZ FEDAKARLIK OLMADAN REFAHA ÇIKILACAGINI BİLMİYOR MUYDU..

ATALARIMIZA KATİL  DEYEN ORHAN PAMUK GİBİ ŞEREFSİZLER ŞEREFSİZLER TARAFINDAN SERBEST BIRAKILSIN DİYE Mİ BU ULKEYİ BİZE VERDİ.

NE YANİ ABD YARN SİZİ BÖLELİM DESE O ÇOK GÜÇLÜ VERELİM Mİ DİYECEKSİNİZ.ATALARIMIZ BİZE BU VATANI BAŞBAKANLAR TÜRKİYELİLİK KİMLİĞİNİ ORTAYA ATSIUN DİYE Mİ VERDİ.

ATALARIMIZ BİZE BU TOPRAKLARI BİZE BAŞBAKAN IRAKLILAR FİLİSTİNLİLER ÖLÜRKEN ORTA DOĞU PROJESİ     BARIŞ GETİRECEK DESİN DİYE Mİ GETİRDİ.

YETER Artık

bu kadar da gurursuz olunmaz.o-l-u-n-m-a-z

ALINAN ALINSIN

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    er3bus
    er3bus's avatar
    Erkek

katılmadan edemiyorum fikirlerine;başka bir konu hakkında yazdıklarımla katkıda bulanabilirim belki dostum.

KURTLAR VADİSİ IRAK

ben filmi izlemedim izlemiycem de(sinemaya para vermiycem en azından)filmin içeriğini biliyoz zaten,tekniğinin ve senaryosunun da açmazlarla dolu olduğunu duydum-güvendiğim kaynaklardan- "Milli hassasiyetler üzerinden halkı rahatlatıcam(ki çekenler intikam diyo) diye gene aynı milli hassasiyetlerimizin bu tip bayağı sömürü yöntemleriyle  sömürülmesine izin vermemeliyiz" diycem ama maalesef beyhude çabalarım.

ne yani benim kafama çuval geçirip anama avradıma sövecen bende intikamımı-oyunculuk namına biboktan anlamayan adamları oynattığın süper boktan senaryolu filmlerle- alıcam öylemi..

yemezler oğlum yemezler

ben  amerikalı askerin kafasına "onların yaptığı gibi " çuval geçirmeden intikam alınmış saymam.

...memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir...

G.MUSTAFA KEMAL -gençliğe hitabe

Devlet adamları,bakanlarda "zamanında yapamadık,tırstık,maçamız yemedi"diyemiyorlar da filmi izledik çok güzel bulduk demiyorlar mı deli oluyorum.YAPTIĞIN KORKAKLIĞIN HALKIN NEZNINDE ORTADAN KALKACAĞINI MI SANIYOSUN BAŞBAKAN ,BAKAN!

Yüzlerce yıldır savaşan bir ulusun torunları olarak,böyle bir hakaret ve saldırıya karşılık olarak verdiğimiz yanıtı utanç verici zavallıca buluyorum.

ulusunun tarihiyle onur duyanları protesto etmeye davet ediyorum.

böylesi önemli konularda intikam duygumuzun aptal filmler ve veya projelerle manipule edilmesine izin vermeyelim arkadaşlar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    2nizede sonuna kadar katılıyorum onlar kimki benim askerime boyle bi davranısta bulunur ben hic gozumu kırpmam savasa girerim Turk milletinin şanını onurunu ayaklar altına aldırmam yuzyıllarca dunyaya hakim olan bir ırk olarak bunu asla kabullenmem ama her ne kadar da mukkemmel bir millet olsakta aramızdan boyle serefsizler cıkabiliyo işte milletin onurunu cignetebilio sonrada osuruktan bi filme oc almaya kalkıyo ulan filmle öc alınırmı a.q adam gibi adam olsan serefsiz herif incirlikte hali hazırda abd askeri dolu git hepsini yatır aşşa gecir cuvalları kafalarına ondan sonra dunya basınında da yayınlansın ama abd de işi cok iyi biliyo bastakinin serefsiz oldugunu bildigi için buna cesaret ediyo basta taşaklı bi adam olsa buna cesaret edebilirmi??anasını *ikseler bizim askerimizin basına bırak cuvalı yanından gecemez bzm savastan fln korktugumuz yok kralı gelse geldigi gibi gider ama ne yazıkki Turk luge bi leke olan korkaklar var aramızda savasmaktan,vatan içinin canını vermekten aciz insanlarımız var ve bastaki de bunlardan biri bu yuzden de filmde dedigi gibi atalarımıza layık olamıyoruz vatan için ölemiyoruz

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir...

G.MUSTAFA KEMAL - gençliğe hitabe

Baska söze gerek yok...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    multiyano
    multiyano's avatar
    Erkek

Hepinız haklsınız Arkadaşalar

Dinimiz  Türklüğümüz  Elden Gıdıyor Kim Ne Yapabılıyor  İç Savaşlar  Başladı Türkiyeyı Ve Müslümanları hedef Aldırlar.Kimse Bi ..ikim yapamıyor.bizi Bu  Hallere düşeren insanların Ta anasını avradı :ikim  ben  Türkler Bu hale Düşecek İnsanlarmıydı.

AB  dıye dıye dıye  ananızı  sıkıyor  aha  Ab ve abd  hepinızın.  bu sıyasetçiler  hepsi hristıyan şerefsızler  Hiç dın ıman korkuları yok.yazık gunahya  vallahı  ne hallere  düştük  Türkler bıle Irk dın değiştirmeye başladı  bu ne demek yav .Kendı Kendımıze Bırbırmıze düşman olduk  yav a.q  ben böyle işin.

Hiç avrupanın teknolojisinı özenmedık hep  nasıl gıyınırler ne yerler ne içerler nasıl sikişirler nasıl sex bılmemne  ne yaparlar Lüks yaşamlarını merak sardık bu şekilde örnek aldı bızım toplumumuz.bu avrupalıları aha işte bunları örnek alırsanız bu hale düşersınız dinde  gider elden Türklükte.Ulan A.geçirim ben böyle işin yav herşeyden yaşamdan tiksinır oldum Yazıklar olsun ne dıyeyım kı yazıklar olsun Bu Vatan İçin Gabarda Cudide Namaz dağlarında çatışmalara girdim 15 ay dağlarda sikildim   haram zehir zıkkım olsun  Bizi Bu hallere Düşüren insalara.Haram Olsun

imza
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_deep_darkness
    the_deep_darkness's avatar
    Erkek
    hepinize sonuna kadar katılıyorum arkadaşlar...

One Ring To Rule Them All... One Ring To Find Them, One Ring To Bring Them All And In The Darkness Bind Them!...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    Sacma sapan dialoglar ve cevaplar...  Usa'da avrupa birligi de turkiyenin stratejik ortagi yada muttefigi iliskiler bu yonde. bu sozleri soyleyenlerin kac tanesi Turkiyenin ilerki 5 yili yada 25 yili kapsayan milli guvenlik kurulundan cikan raporu okudu. Bide turklukmus muslumanlikmis gidiyomus, senden gitmezse baskasindan hic gitmez ...yani konu da cevaplarda konuda gecen sozleri soyleyenlerde..............bu kadar basit!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    CaliphKhan bunu yazdı:

Sacma sapan dialoglar ve cevaplar...  Usa'da avrupa birligi de turkiyenin stratejik ortagi yada muttefigi iliskiler bu yonde. bu sozleri soyleyenlerin kac tanesi Turkiyenin ilerki 5 yili yada 25 yili kapsayan milli guvenlik kurulundan cikan raporu okudu. Bide turklukmus muslumanlikmis gidiyomus, senden gitmezse baskasindan hic gitmez ...yani konu da cevaplarda konuda gecen sozleri soyleyenlerde..............bu kadar basit!

o yuzden mi abd pkkya 150 milon dolar verdi :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kamilkamo
    kamilkamo's avatar
    Erkek

CaliphKhan bunu yazdı:

senin bi şeyden anladğın yok türkün türkten başka dostu yok. abd ve avrupa birliği stratejik ortak filan değil hepsinin bu güzel topraklarımızda gözü var. bi fırsatını bulsalar hemen ensemizdeler dost görünüyor bunlar

kahpelik gizli yapılır gizli kalmaz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ya birakin abd nin anasi sikilmis, abd den korkmanin alemi yok, 20 yil ya yasar ya yasamaz... zaten abd bize saldiramaz... siktiredin abd yi illa tirsicaksaniz dogudan tirsin, Pakistan dan tirsin Hindistandan tirsin Cin den tirsin... AB desen onlar da bi garip Ingiltere alayina dusman AB nin... kalan tum AB de bi Ingiltere etmiyo zaten..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek

Silahli Kuvvetlerin sayfasi bu sayfayi okuyun Hukumetin sayfasina gerek yok http://www.tsk.mil.tr/uluslararasi/avrupaguv.htm bundan sonra yine askeri kuvvetlerin sitesinden Nato ana sayfasina geciyoruz turkceden baska dil bilmediginizi varsayarak ve turkce konustugumuz icin sizin icin natonun kurallarini turkceye ceviriyorum  http://www.nato.int/docu/other/tr/treaty-tr.htm evet burdakileride okudunuz...

Linkleri geceyim simdide sunu anlayin! Devletler arasi strateji her zaman deisiklik gosterir. Dun turkiyenin topraklarini ele gecirmek isteyen devletlerle muttefigiz.  Devlet olarak AB ile iliskiler var ve gelecekle ilgili AB ye giris hedeftir.

u.s.a.nin yardimlarini devletin hicbi sitesinden okuyamazsin! Yani yardim yapip yapmadigini kimseye kanitlayamazsin!

Turkiye neler yaapiyo peki devletler arasinda! rusyaya karsi cecenistana ustu ortulu yardim İrana karsi u.s.a.yla isbirligi u.s.a.ya karsi iranla iliskileri siki tutmak israil'e karsi hamas'i desteklemek 'El fetih'deil bu! ve suriyeyle iliskileri sikilastirmak. 5 yil oncesine kadar hatayi kendi sinirlarinda gosteren Suriye simdi neden turkiyeye yakin cevabi israil. israil neden ankaraya yakin ortadoguda yanliz kalmamak icin istebunlar devlet strateji....

Ve bir de not  devlet ideolojilerle ugrasmaz. devlet zaten vardir. herseye karsi!!!  (Iste size onemli belgeler okuyun artik sacma sapan konusmayin!)

Toplam Hit: 3498 Toplam Mesaj: 17