folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder ABD Vize Başvuruları Durdurdu!

ABD Vize Başvuruları Durdurdu!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Lazmania61 bunu yazdı

Ulan şubatta amerika hayalimiz vaddı aqü sikem böle işi

Subata normale doner gecici bir sureligine durduruldugunu dusunuyorum. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Gelecek nesiller ulkeyi usul usul silkerlerken naptiniz dediklerinde biz salak salak bakip tencere tava tingirdattik bazi baska salaklar da atletle tankin onune yatti demek zorunda olmaktan utaniyorum.

Gerçekten global dünya düzeninde tek odağımız politika mı?

Biz apolitik tavrı benimsemediğimiz sürece, sürekli saçmasapan sağ , sol ve türevleri olan (darbe gibi) saçmalıklarla birbirimize düşelim istemiyorum ben.Bence sizlerde istemiyorsunuz ama maalesef öyle bir sistem oluşturmuşlar ki , öyle bir düzen tasarlamışlar ki, en sağlıklı düşünen bireyi bile yönlendirebiliyorlar.

Ben gelecek nesile bu çarkın bir parçası olmamayı, dışarıdan bakmayı öğütleyeceğim.Düzene kaos değil, genel çalışma prensibini değiştirecek düşünce biçimlerini aşılayacağım. 

https://t.me/pump_upp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    Esconda bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Gelecek nesiller ulkeyi usul usul silkerlerken naptiniz dediklerinde biz salak salak bakip tencere tava tingirdattik bazi baska salaklar da atletle tankin onune yatti demek zorunda olmaktan utaniyorum.

Biz apolitik tavrı benimsemediğimiz sürece, sürekli saçmasapan sağ , sol ve türevleri olan (darbe gibi) saçmalıklarla birbirimize düşelim istemiyorum ben.Bence sizlerde istemiyorsunuz ama maalesef öyle bir sistem oluşturmuşlar ki , öyle bir düzen tasarlamışlar ki, en sağlıklı düşünen bireyi bile yönlendirebiliyorlar.

Ben gelecek nesile bu çarkın bir parçası olmamayı, dışarıdan bakmayı öğütleyeceğim.Düzene kaos değil, genel çalışma prensibini değiştirecek düşünce biçimlerini aşılayacağım. 

Pollyanna, is that you? :D

Emegimiz kaynaklarimiz birilerine gemicik birilerine saray birilerine minare olurken, egitim oyuncak edilmisken, hayvanat bahcesi muduru ulkenin biliminsanlarinin onunde dururken nasil apolitik kalabilirsin?

17 yasindaki genclerin su an girdigi stresi nasil gozardi edebilirsin mesela? Sen simdi universite sinavinda ne yapacagim onume nasil bir sey koyacaklar diye dusunen, sinav stresinin kendisi yetmiyormus gibi ustune bi de bu binen kucuk cocuklara nasil apolitik kal her sey guzel olacak diyeceksin? Itiraf edelim bizim nesilden bi bok olmadi, beceriksizligimizden sen de suclusun ben de. Ister pembe gozluklerimizi takalim ister bu ulkede kalalim ister gidelim, yatacak yerimiz yok.

sigara değil, balık olan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

ulan a.q ya bütün hesabım abd'ye gitmekti adamlar yasaklamışlar. 

ulan tayyeap yaktın bizi.

samato tarafından 08/Eki/17 22:04 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    Esconda bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Pollyanna, is that you? :D

Emegimiz kaynaklarimiz birilerine gemicik birilerine saray birilerine minare olurken, egitim oyuncak edilmisken, hayvanat bahcesi muduru ulkenin biliminsanlarinin onunde dururken nasil apolitik kalabilirsin?

17 yasindaki genclerin su an girdigi stresi nasil gozardi edebilirsin mesela? Sen simdi universite sinavinda ne yapacagim onume nasil bir sey koyacaklar diye dusunen, sinav stresinin kendisi yetmiyormus gibi ustune bi de bu binen kucuk cocuklara nasil apolitik kal her sey guzel olacak diyeceksin? Itiraf edelim bizim nesilden bi bok olmadi, beceriksizligimizden sen de suclusun ben de. Ister pembe gozluklerimizi takalim ister bu ulkede kalalim ister gidelim, yatacak yerimiz yok.

Elbette haklısın, belkide bir bok olamadık.Ama yukarıda saydıklarımın genel nedeni olarak ortaya çıktı bu durum.Birbirimizi dinlemiyoruz, anlamaya dahi çalışmıyoruz.Tek bir düşünce biçiminde insan eliyle oluşturulmuş yanlışa meyilli düşüncelerin arkasından koşarak ötekileşiyoruz veya ötekileştiriliyoruz.

Politik düşünce sistemleri, insanı sömürmeye dayalı finansal sistemler,genel olarak insanoğlunun köleleştirilmesi noktasında ortaya konulmuş olgular.Belki bu düzenin bir çarkı olmaya itiliyoruz, fakat en azından belli nedenleri göz önünde bulundurup insanoğluna hizmet etmeyi amaçlarsak, farklı bakış açılarını insanoğluna kazandırabilirsek her mekanizmanın baştan kurulabilmesine ve köklü değişikliklere neden olabiliriz.

Eğitim sistemini tanımıyorum, bu düzeni tanımıyorum.Günümüzde bu çarkın bir parçası olmamayı seçen tüm insanlar şu anda kullandığın işletim sistemine ve bilgisayar sistemlerine kadar insanlığa hizmet etmeyi başardılar.Farklı bir vizyon yaratmayı başardılar.

https://t.me/pump_upp
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

çok iyi oldu çok ta güzel oldu.

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Yakın bütün dolarlarınızı gösterin tepkinizi:)

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Şansa bak 2 haftaya gidecektim, vize 10 yıllık gitsem kapıda sorun yaşarmıyım arkadaşlar kapıdaki memurun almama yetkisi var,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

skecekler ön sevişmesini yapıyolar gibime geliyor :/

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

İyi olmuş biz bize yeteriz.(sonuç yetemedi)

Toplam Hit: 14097 Toplam Mesaj: 108
vize abd usa türkiye elçilik