folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder ABD Vize Başvuruları Durdurdu!

ABD Vize Başvuruları Durdurdu!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

...

literatur tarafından 09/Eki/17 06:36 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    RaAmLis bunu yazdı

@DevilKingtr

Hocam ticari anlaşmalar iptal edilirse amerika değil biz s.çarız.

ya herro ya merro

Bende bu kanıdayım esasen :) 

Şimdi arkadaşlar bana kızacaklar ama bir tepki koyulması gerekiyordu, ama iyi ama kötü bir tepki koyuldu, ha dolar yükselir mi gerilim devam ettiği sürece yükselir.  (şu an içimden ilk defa yükelirse yükselsin kardeşim diyorum yalan yok, her ne kadar belimizi bükecek olsa da en azından tamam vize vermeyin bize diyip çekilmektense yükselsin modundayım, 110 dolarım var sadece :) o nedenle yükselmesinin bana/ülkeye faydası yok yanlış anlamayın)

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

3.65 - 3,59 dan $ aldım.

3.67 - 3,61 an itibari ile.

3.73 - 3.67 borsalar açılmadan kar geldi.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmaman
    osmaman's avatar
    Erkek
    Lazmania61 bunu yazdı

http://i.cdn.ensonhaber.com/resimler/diger/asd_828_2.jpg

http://i.cdn.ensonhaber.com/resimler/diger/asd_9922_2.jpg

Dış işleri trollerin eline geçmiş:D "Söz konusu" kıssmını keşke doğru yazsaydı bizimkiler:D

Bu olay doğru Havalimanında çalışıyorum sabaha karşı resmi yazı geldi. Troll değil

İmza mı? O da ne demek?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    osmaman bunu yazdı
    Lazmania61 bunu yazdı

Dış işleri trollerin eline geçmiş:D "Söz konusu" kıssmını keşke doğru yazsaydı bizimkiler:D

Bu olay doğru Havalimanında çalışıyorum sabaha karşı resmi yazı geldi. Troll değil

demek istediği adamların yazdığı yazının aynısını ABD ye karşı uyarlanmış versiyonu olduğu için, insan biraz özgün bişeyler yazar haklı yani 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Son zaman ABD karşıtlığı arttı zaten

gitsinler PKK ya YPG ye vize versinler göt oğlanlar

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

amerika boş israilin emri bu. amerika dışişlerinden bi açıklama oldu mu ? olmadı. trump açıklama yaptı mı yapmadı.

papazı vermedik 15 tane ajanı ada toplantılarında mit yakaladı geçen günde 15 sene hapis yediler.

amerika artık top oynayamıyor cirit atamıyor. aslında israil amerika köpek görevi üstleniyor.

şimdi aklısıra ambargo mesajı veriyor. rusya venezuelada dahil vize konusuna sanırım sadece biz değil.

bir adım daha ileriye giderse amerika incirlik acilen boşaltılmalıdır. amerikan üstleri kapatılmalıdır.

kaygusuz tarafından 09/Eki/17 10:07 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı

amerika boş israilin emri bu. amerika dışişlerinden bi açıklama oldu mu ? olmadı. trump açıklama yaptı mı yapmadı.

papazı vermedik 15 tane ajanı ada toplantılarında mit yakaladı geçen günde 15 sene hapis yediler.

amerika artık top oynayamıyor cirit atamıyor. aslında israil amerika köpek görevi üstleniyor.

şimdi aklısıra ambargo mesajı veriyor. rusya venezuelada dahil vize konusuna sanırım sadece biz değil.

bir adım daha ileriye giderse amerika incirlik acilen boşaltılmalıdır. amerikan üstleri kapatılmalıdır.

ABD de surec baskansız ıslıyor kımse trumpı sallamıyo

bolgede suan 3 faktor var rusya turkıye abd

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı

Bizim insanımızın herşeyin üstünde İsrail var Yahudi lobisi var fikri gerçekten komik. Abd yi yöneten İsrail değildir, içlerinde Alman, Yahudi, İngiliz, Fransız vs de olan dünyanın en zengin aileleri ve apple, microsoft gibi ülkelerden daha büyük ekonomiye sahip çok zengin şirketleridir. Dünyanın nirvana gücü sandığınız İsrail ise göstermelik bir devlettir. Zengin Yahudilerin hiçbirisi İsrail de yaşamaz ama sırf yahudi ülkesi de olsun diye sürekli olarak desteklerler. İsrail in bu kadar ön plana çıkmasının sebebi yine dini sömürü yapanlardan kaynaklanıyor. 80 lerden beri İsrail yaptı etti haberleri pompalanıyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    osmaman bunu yazdı
    Lazmania61 bunu yazdı

demek istediği adamların yazdığı yazının aynısını ABD ye karşı uyarlanmış versiyonu olduğu için, insan biraz özgün bişeyler yazar haklı yani 

+ olarak abd "Söz konusu" yazarken bizimkiler "sözkonusu" yazıp yazım hatası yapmış:D

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
Toplam Hit: 14140 Toplam Mesaj: 108
vize abd usa türkiye elçilik