folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder ABD'ye Atatürk Heykeli Dikiliyor

ABD'ye Atatürk Heykeli Dikiliyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asosyal
    Asosyal's avatar
    Erkek

maximuss bunu yazdı:
    -----------------------------

Asosyal bunu yazdı:

ama birde şöyle bakın misal amerikalıların yoğun yaşadığı bir vilayette bir parka benjamin franlin heykeli dilildiğini düşünün ne olurdu. ben söyleyeyim vah efenim ülke elden gidiyor bölündük mıncıklandık vs. (:

dun sen bana misyoner demistin ya .

simdi sana sorayim .

Bak almayanda avrupanin en buyuk camisi acildi , hemde alman devleti parasini verdi .

avrupada sagda solda aciliyor .

Bizim ummetciler ( ilahiyatcilar diger adiyla ) efendim avrupayi ornek gosteriyorlar , buyuk basari olarak goruyorlar. Hosgoruden soz ediyorlar.

Peki elin avrupalisi turkiyede kilise acmak istese ne olur ?

bizim bu yukarida bahsettigimiz kisiler ayaklanir .

Hosgoru nerde ? Esitlik ?

bunun icin bana bu turde insanlarin bugun kullandigi , Demokrasi esitlik hosgoru gibi sozleri pek inandirici gelmiyor ayriyetten .

norveçte minareler yasaklanıyor,

danimarkada boy boy peygamberimizi hedef gösteren çirkin karikatürler yayımlanıyor vs. vs. vs. dostum bana 1 veya 2 olumlu örnek verirsin ben sana 50 tane olumsuz örnek veriririm kaldı ki bu haberde beyan ettiğim gibi böyle olumlu hadiselere yazmış olduğumuz olumlu cevaplar ile zaten holgörüşümüzü gösteriyoruz.

Kurumuş yeşil otları Toprak Olmuş umutları Gökte mazi bulutları Bu mezarda bir garip var... // Ne hayasızca tahaşşüd ki ufuklar kapalı Nerde-gösterdiği vahşetle bu bir Avrupalı
Toplam Hit: 3583 Toplam Mesaj: 22