ABD"Yi Korkutan Ordu(Ymuş)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cica_608
    cica_608's avatar
    Erkek

turkiye abd nin iş ortağı

iran turkiyenin komşusu yakın dostu

şimdi iran-abd savaşında turkiye ne yapacak 

ya abd ile bir olup iranı vuracak.bunun bedelini de ağır öder 

ya da iran ile birlik olup abd tarafından yok edilir gerçekler budur

taraf tutmamak daha beterdir.... 

selam naber <br> yeniyimmmmmmmm
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

ya amerikanın iranı almak gibi bir niyeti yok zaten.. gerçi abd nin hiç bi niyeti yok :) bkz: joe ile avarel ilişkisi..

israil : joe amerika : avarel :=) herneyse, abd bölgede rusya ve iranın potansiyel bir tehlike oluşturmasından rahatsız, yarın öbür gün türkiyeyi işgal etmeye kalksa iran,rusya falan hops der adama, o yüzden irandan rahatsızlar yoksa iranı almak gibi bir dertleri yok.

e ne yapacaklar peki, bana kalırsa; adamlar zaten türkiyenin en önemli kurum ve kuruluşlarını, koltuklarını, ekonomisini, herşeyini ele geçirmiş durumda. orduya da tam anlamıyla sızmayı deneyip, sızıldığında türkiyeyi iranla savaştırmak isteyebilirler..

ayrıca iran zaten iç savaşa yatkın bir ülke, yani amerika biraz uğraşsa iranı skip atar..

+ olarak iranın ne kadar teknolojisi olursa olsun, sadece o topraklara hapsolmuş durumda, ama baktığınızda mossad avustralyadaki kangurunun günde kaç kilo bok sıçtığını bile biliyo..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    iMPaLa bunu yazdı:
    -----------------------------

acaba çin seddini Türklerden tırstığımız için yaptık diyebiliolar mı cok merak ediyorum!..

çinli mantığıyla gidersek, adamlar aklını kullanıp ve de çok çalışıp koskoca bir önlem almışlar, herkesin taşşağının yeteceği bir iş değil o seddi yaptırmak.

bizim mantıkla gidersek, göt korkusu adama neler yaptırıyor :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek
     bu İranlılarda çok hırs var arkadaş... bulundugum bi maçda(fullkontak karate) İranlılar vardı öyle hırslı dövüşüyolarki...o hırstan bizde heycanla izliyoruz.... bizimkilerden birinin(iyi döner tekme atan bi arkadaş topugu kafaya iyi koyuyordu...  ) karşına İranlı çıktı daha sonra dövüşecek arkadaş tatamiye yürürken bizden biri  kır şunun kafasını a.g dedi...bizim arkadaş yendi tabi, güzel maçdı :)  ayrıca kafileden yenilince de kim olursa olsun önünde diz üstüne çöküp yere kapananlarıda gördük  :|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    Zokoro bunu yazdı:

AntiOksidan bunu yazdı:
    iMPaLa bunu yazdı:
    dünya üzerinde savaşmayı gerçek anlamda bilen üç millet vardır..
    1-Türkler
    2-persler(iran)
    3-çinliler
     :))))))) ondan iran bir tane bile piyade çıkaramadı pejakla mücadele için dağa :) kendi topraklarında bile tek yapabildiği top ateşi.diğer konuya gelelim,korkulan ordu bu mu? :D:D
    Türkiyenni eğitim uçağı olarak kullandığı ve kimi şehirlerde heykel niyetine meydanlara koyduğumuz f-5 ve f-4ler adamların temel muharebe uçağı ahah :D :D bir tarafta amerikan f-22 raptorlar :)))
    iran-ırak savaşı,
    iranın yapamadığı pkk operasyonları  vs vs
    Diğer yanda okyanusun ucundan binlerce güçlüğe rağmen gerilla savaşı sürsede ırak ordusunu silip süpürmüş abd.bi gidin lan ,iki 3 motosikletli çapulcuyu güçlü ordu olarak göstermeyin.

anticim ii güzel hoş diyosun da mantıklı demiyosun :)

nükleer füze bilin mi hiç sen rus yapımı bi de :)

onu da geçtim amerika denen ülke içme suyunu çeşmeden alır :) sen hiç şarbon mikrobu duydun mu kirve :)

şehir suyuna karışsa nolur hiç düşündün mü :) öyle silahla inançsız bi ülke olan ırakı yenirsin :)

iran öyle kolay lokma değil sawaş stratejilerinin öğrenmen gerekiyo bence :)

bu dediklerin tamamen senaryodan ibaret olur :) bu nitelikler sadece filmlerde rambolarda olur amerikannın içme suyuna biyolojik zehir katmak o kadar kolay olsaydı en başta gonullu ben olurdum iranın yapabilicegi son şey canlı bombalar :) ötesini yapamaz ki gitmek istedigin ülke abd yani kaç gece karınla ne yaptın diye bile sorabilicek bir insan + abdliler bunu düşünemiycek kadar salak degildir birde şarbon yapısı itibariyle belli saatten sonra etkisini kaybediyor

savaş stratejisi bu yazdıgın gibi olmaz cünkü strateji degil bir komplo dur bu abd iranla alıp veremedigi yok rusya vs 3.dünya savaşına karşı ayakta durmak ıstıyor ortadogu liderligini israil e vermemek istiyor hepsi bu yoksa iran nerde abd nerde

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    Zokoro bunu yazdı:

AntiOksidan bunu yazdı:
    iMPaLa bunu yazdı:
    dünya üzerinde savaşmayı gerçek anlamda bilen üç millet vardır..
    1-Türkler
    2-persler(iran)
    3-çinliler
    :))))))) ondan iran bir tane bile piyade çıkaramadı pejakla mücadele için dağa :) kendi topraklarında bile tek yapabildiği top ateşi.diğer konuya gelelim,korkulan ordu bu mu? :D:D
    Türkiyenni eğitim uçağı olarak kullandığı ve kimi şehirlerde heykel niyetine meydanlara koyduğumuz f-5 ve f-4ler adamların temel muharebe uçağı ahah :D :D bir tarafta amerikan f-22 raptorlar :)))
    iran-ırak savaşı,
    iranın yapamadığı pkk operasyonları vs vs
    Diğer yanda okyanusun ucundan binlerce güçlüğe rağmen gerilla savaşı sürsede ırak ordusunu silip süpürmüş abd.bi gidin lan ,iki 3 motosikletli çapulcuyu güçlü ordu olarak göstermeyin.

anticim ii güzel hoş diyosun da mantıklı demiyosun :)

nükleer füze bilin mi hiç sen rus yapımı bi de :)

onu da geçtim amerika denen ülke içme suyunu çeşmeden alır :) sen hiç şarbon mikrobu duydun mu kirve :)

şehir suyuna karışsa nolur hiç düşündün mü :) öyle silahla inançsız bi ülke olan ırakı yenirsin :)

iran öyle kolay lokma değil sawaş stratejilerinin öğrenmen gerekiyo bence :)

Zokoro ıranda 30 mılyona yakın azeri var ve Mucizevi bir kelime de var "bağımsızlık"  

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yakintakip bunu yazdı:

Zokoro ıranda 30 mılyona yakın azeri var ve Mucizevi bir kelime de var "bağımsızlık"  

:) hocam fransız ihtilalinden kalma akımlarla uğraşmayacaktır irandaki azeriler...

orada bi devlet kurma isteklerine ahmedi nejad sadece "nah"la karşılık verir...ki irandaki azeriler artık oralı oldular...sesleri solukları çıkmıor...

sanırım onlarda İRANın süper güç oldugunu biliyorlar...arkalarını koruyacak bi iran var...gıgını çıakrmaz oturur alayı 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

tmm da ben de azeriyim :) siz azerileri ne olarak görüyosunuz iranda :)

ayrıca senaryo diyenlere rusya'yı unutmayın diyip çinlilerle de iranlıların arasının on numara olduğunu belirtmek isterim :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    Geçen sene azerileri hamamböceğinemı ne öyle bişeye benzetmişlerdi. Gösterilerde baya bi insan ölmüştü. Kuzu kuzu oturmuyorlar yanı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tugra
    tugra's avatar
    Erkek

İran bu coğrafya da bizden de eskidir beyler en köklü en diri devlettir öyle de sürmektedir

herkes abd gibi aha ben bunu buldum yok şu silahı yaptım diye bağırmıyor .. koyuyor yastık altına şalvarın içinde neler var bir bilseniz zaten bu konu tartışılmaz bile ..

yok f4 le saldırmış yok piyadesi yokmuş napcaktı adam atom bombası mı atacaktı yoksa topla tankla ne kadar silahı varsa çalışıyor mu diye kontrol mü edecekti acaba bu söylediklerimize biz inanıyormuyuz 

öyle cacık bi devlet olsa abd iran + ırak gibi bir toprak bütünlüğünü bırakırmı sizce abd klavye delikanlısı gibi geçti o dönemler iran abd nin amağgoyar ..

anlamayana Davul Zurna Saz ...
Toplam Hit: 16443 Toplam Mesaj: 87