folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Absinthe İçen Varmı Hiç ?

Absinthe İçen Varmı Hiç ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek
    vampirlerin içkisi de denir..

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek

vaybe nerden alıyosun onu fiyatı ne kadarmış

http://www.originalabsinthe.com/images/absinthe-original.jpg

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek

kardeş 20 çeşit likör yerli yabancı , aklına gelen viski çeşidi, votka çeşidi ,tekila sına kadar hepsinden içtim aklın varsa siparişi iptal et yazık değilmi tahmin ediyorum yaşın genç beyinde hücre kalmayacak ben de çok az alkol alıyorum artık

ha illa da deneyecem diyosan kendini yakma dikkat et zaten 1 duble bilemedin en fazla 2 duble içersin tavsiyem yatağın üstünde iç olduğun yerden kalkma

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    morportakal bunu yazdı:
    -----------------------------
    musket avrobetılda oynuomusn
    bence ultima oynuyormuş :) baracon kasarken söylenen bir şey gibi geldi bana :P

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

''absinth, bis sie sich die ohren abschneiden!" derler.

siparis verdigin adresi pm ile atarsan sevinirim. bende siparis vermek istiyorum.

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    benim ark itü denizcilikte.. rusyaya gemiyle filan staja gidiyolar. Ordan getirmişti boy boy absinthler. Alkol oranı %72den, 92(yanlış duymadınız, gözlerimle gördüm şişeyi) gidiyordu. Halisünasyon gördürüyor diyolar ama içmedm. Üstünde sek içilmesi öldürücü olabilir yazıyor.. onunda bir raconu var özel bardağı filan şekerle bişi yapıosun..

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

sekerin uzerine biraz absinth dokulur ve seker yakilir. eriyen sekeri bardagin icine bi miktar absinth dokulur. ve eriyen sekerle karistirilir. biraz buz ilave edip icilir. ardindan kulaklarinizi hissetmez ve bogazinizin sanki koptugunu dusunursunuz. ve cok hos bi dunyaya dalarsiniz. o anki psikolojiniz nasildir bilinmez. neler goreceginiz size kalmistir. sahsen vampir oldugumu iddaa etmisim :) anlatilanlar o sekilde. sonrasinda gariip hareketler icinde dolasmisim bi sure gulmusum bi sure thaf tuhaf bakmisim gerisinde zaten film kopmus :) icecek olanlara tavsiyem sek icmeyin :) aklinizdan zorunuz yoksa gene icmeyin. pek matah degil. oyle cok ozel bi durum olursa :) bilirsinizki %70 civarinda afrodizyak %30 civarinda damitilmis esrar oldugu iddaa edilir icinde :)

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    Freak bunu yazdı:

sekerin uzerine biraz absinth dokulur ve seker yakilir. eriyen sekeri bardagin icine bi miktar absinth dokulur. ve eriyen sekerle karistirilir. biraz buz ilave edip icilir. ardindan kulaklarinizi hissetmez ve bogazinizin sanki koptugunu dusunursunuz. ve cok hos bi dunyaya dalarsiniz. o anki psikolojiniz nasildir bilinmez. neler goreceginiz size kalmistir. sahsen vampir oldugumu iddaa etmisim :) anlatilanlar o sekilde. sonrasinda gariip hareketler icinde dolasmisim bi sure gulmusum bi sure thaf tuhaf bakmisim gerisinde zaten film kopmus :) icecek olanlara tavsiyem sek icmeyin :) aklinizdan zorunuz yoksa gene icmeyin. pek matah degil. oyle cok ozel bi durum olursa :) bilirsinizki %70 civarinda afrodizyak %30 civarinda damitilmis esrar oldugu iddaa edilir icinde :)

kötülüyormusun teşvik mi ediyorsun belli değil :P şöyle tadı güzel olan bişi olsa eyw. ama hepinin tadı bok :P

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    Bursaya gidince kısmetse bende ısmarlayacağım. Bunların setleri var 5-6 şişelik böyle karışık yeşil kırmızı falan

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanchh
    kivanchh's avatar
    Erkek

musket DOTACI cıktı :=)

(Forum, Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı)
Toplam Hit: 9089 Toplam Mesaj: 39