folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Absinthe İçen Varmı Hiç ?

Absinthe İçen Varmı Hiç ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugax
    bugax's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    az önce internetten absinthe siparişi verdim türkiyede yasak olduğu için interntten almak zorunda kaldım bu içki hakkında çok şey duydum için merak dan soruyorum daha önce içen varmı ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek
    kolayı tek geçerim :D

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shizzle
    shizzle's avatar
    Erkek
    kardes tek kelime cok aci ama absinthedn daa da alkollu bi karisim ictim jungle juice die bisi okadr alkolluki tadi meyve suyu gibi gelio alkolun tadini alamiosn ve 3-4 yudumda gidiosn resmen bide arastir onu dene

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit
    exploit's avatar
    Erkek
    içmedim ama bulsam içerim :).Müthiş bişey diyolar..Halisünasyon görmeyeneden oluyo.. baya alkolLü.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ben içtim.

Arkadaşım çok karşı çıksa da,

O yeşil renkli zehir kıvamındaki boktan 4 çay bardağı içtim.

Gecenin ilerleyen saatlerinde,

"Abi n'oolur kurtar beni, karşıda vengeful spirit var abi swaplııcak sonra stunlııcak,

abi kescekler beni kurtar beni abi..."

Diyordum. 

NOT: Acaip derece de boğaz sikici birşey, yanında cheetos vs gibi agzında kalıcı tat bırakacak birşey bulundurman tavsiyemdir... 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugax
    bugax's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ohaa zaten %77 alkol var jungle juice % kaç ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    absinth'in %70 alkollüsünü içtim bende internetten sipariş etmiştim geçen yaz :D bence kaşığını falanda al internetten bayaa iş görüyor ama dikkat et içerken ağzını yüzünü yakma bu içkiyi içerken ağzını yüzünü yakanların dünyada sayısı 1000 i geçiyor, ben 2 duble aldıktan sonra  karşımdaki arkadaşımın kafasını fil kafası diğer inin kafasını maymun kafası olarak görmüştüm bide karşıdan atlılar geliyor zannetmiştim böle garip bi kafa yapıcı durum yani :d alkolikler için tavsiye edilir :d
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    daRkbLuE
    daRkbLuE's avatar
    Erkek

İcenın dunyası ters donuyomus...

"1900'ların başlarında Fransa , İsviçre , ABD ve daha birçok ülkede , insanları cinayet işlemeye teşvik ettiği gerekçesiyle yasaklanmış bu içki. Denildiğine göre Van Gogh , absinth içtikten sonra kulaklarını kesmiş . Alkol oranı %55 ile 75 arasındadır , viskininkinin %40 olduğunu düşünürseniz yanında çoluk çocuk içkisi kalır. Normal bir şişe absinth alıp içerseniz sarhoş olmaktan öte bişey olmaz yani halisinasyonlar falan görmezsiniz ancak absinthin içinde bulunan thujone denilen bir madde aşırı dozda alındığında halisinasyon gibi kafa yapıcı etkileri var. Bu thujone denilen madde ise adaçayı , selvi , ardıç gibi bitkilerden elde ediliyor. Tabi bugun legal olarak satılan absinthlerde thujone miktarı yok denecek kadar az heralde ama saydığım bitkilerden evde bu maddeyi kendi kendinize elde etmek çok zor birşey değil. Sanırım dönemim ünlü absinth efsaneleride absinthle birlikte harici kullanılan thujone maddesinden kaynaklanıyor. Buarada absinth ABD de hala yasak ..."

NOT:ALINTIDIR

I m alone because you are her.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    fakat absint canadada yasak deil :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek
    babamın birahanesi olduğu için bi arkadaşı rusyadan 1 şişe getirmişti özel müşterilere veririz die :)  arkadaşı 2 bardaktan sonra pert olmuş babamda direk şişeyi çöpe (şimdi sordum anlattıı :) )

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek
    musket avrobetılda oynuomusn

bassinyourface
Toplam Hit: 9066 Toplam Mesaj: 39