folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder [Acele Yardım] Karakolluk Olacağım

[Acele Yardım] Karakolluk Olacağım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Avukat
    haybeci
    haybeci's avatar
    Erkek
    Swool bunu yazdı:
    -----------------------------
    Rebelist bunu yazdı:

Bi de utanmadan evet yaptım demişsin a.k sıyırdın mı hocam sen ? İş teklif mi edeceklerdi sana öyle mi sandın tövbe tövbe akılsız başın cezasını senin ki benden kara ahuehahea özür dile öyle büyük bir suçu yok bir de hemen git boya olmadı okul müdürüne söyle ilk öğretimmiş şirinler falan çiz duvarlara müdürün gözüne gir müdür polisleri halleder ;)

Graffiti yapmak utanılacak birşey mi?

Hocam estafurullah utanılacak iş değil de sen resmi bir makamı şebek haline sokamazsın, buna hakkın yok ok ?? Onu geç utanmadan dediğim şey graffiti degil evet demesi...

Dünyada kendi işkence örneklerini sergilememiş ulus ve dönem hemen hemen hiç olmamıştır. Ancak ne insanlar değişmişlerdir ne de olaylar ve sonuçları.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graph4n
    graph4n's avatar
    Erkek

AciyaGulmek bunu yazdı:
    bir tbt müridin cvbı şu olması gerekirdi ben yaptım aq  adam elini kaldırınca indirlan elini sonra bir kafa ondan sonra gel aç vukaatlar bölümüne poli olsun olmasın sonuçta sana kimse tokat atamaz babasının ekmeginlen mi büyüdün a.q öğlen öğlen sinirlerim tepeme kalktı

6-7 kişi olduklarından falan tırstığımdan diil.benim polis korkum var ya nerde polis görsem yolumu deiştiririm nefret ederim polislerden. 

Hip-Hop Sendromu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

En güzel anlatımla şöyle diyebilirim ki,bir bok yapmana gerek yok...

Karakolda dahi altına imza attığın ifadeyi mahkemede reddedebilirsin...

Kaldı ki ceza davalarında senin ikrarın (yani suçu kabullenmen) hakimi bağlamaz.Hakim resen kanaat getirir..

Bu sebeple bir bok yapmadan rahatça evinde oturabilirsin..

Ha ama bana sorarsan,hukuk boyutunu geç,git müsait bi zamanda eski haline getir duvarı,yazıktır,güzel de olmamış zaten : ) 

Çekil,Önümden Çekil...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    AciyaGulmek bunu yazdı:
    bir tbt müridin cvbı şu olması gerekirdi ben yaptım aq  adam elini kaldırınca indirlan elini sonra bir kafa ondan sonra gel aç vukaatlar bölümüne poli olsun olmasın sonuçta sana kimse tokat atamaz babasının ekmeginlen mi büyüdün a.q öğlen öğlen sinirlerim tepeme kalktı
    Hocam sen bunları yapabiliyosun dimi:) Ha haklısın kimse vuramaz bende vurdurtmamda kafa at fln rüya gibi olmuş:C

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

AciyaGulmek bunu yazdı:
    iki tokat yedin ve aval aval baktın öylemi

eğer gerçekten sivilse yiyosa bişey deseydi ebesininkini tersten gösterirlerdi :) 

www.yesilgrow.com - Growshop
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    Rebelist bunu yazdı:
    Swool bunu yazdı:

Hocam estafurullah utanılacak iş değil de sen resmi bir makamı şebek haline sokamazsın, buna hakkın yok ok ?? Onu geç utanmadan dediğim şey graffiti degil evet demesi...

Şebeklik ve graffiti birbirine uzak kavramlar.

Ek olarak, ''Ok'' ''Oke'' vb. kelimelerle kendini ifade etmeye çalışman hoş bir davranış değil.

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=galeri&folderid=69299 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graph4n
    graph4n's avatar
    Erkek
    Never-More bunu yazdı:

AciyaGulmek bunu yazdı:

eğer gerçekten sivilse yiyosa bişey deseydi ebesininkini tersten gösterirlerdi :) 

arkadaşlar beni çevrediler.ters bi hareket yapsam.hepsi bir elden si... 

Hip-Hop Sendromu
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    Never-More bunu yazdı:

AciyaGulmek bunu yazdı:

Komser bey ne diyosa öyledir,polisle dalaşılmaz:)

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

nakamura2 bunu yazdı:
    AciyaGulmek bunu yazdı:
    Hocam sen bunları yapabiliyosun dimi:) Ha haklısın kimse vuramaz bende vurdurtmamda kafa at fln rüya gibi olmuş:C

git polislerin önünde bi duvara graf at.

sonra gelen polisler sana bi girişsin. sonra sende ben tbt liyim aq bok vurursunuz bana de.

ulan adama adını unuttururlar lan.

ankaradaysan 2. şubeye götürürler. derler ki ya cezai işlem uygulayalım yada bizimle çay iç. 

çay içmeyi kabul edersen nezaret bi yere sokarlar seni üzerini çıkartırsın götüne elektrik bile verirler.

ters ters konuşursan felç bırakana kadar döverler.

sen bu işi çocuk oyuncaa mı sandın ? benim ailemden 2 kişi polis. abime bodrum ülkücü çetesi reisi bi ağzını 3 gün nezaretten çıkarmadı dövdü sadece.

ıspartadan mafya gelmiş bodruma. kırmızı ışıkta geçip artislik yaptı diye. güvenlik kamerası önünde adamları korumalaryla dövdü 2 gün hastanede yattı adam. geldi sonra paşa paşa özür diledi.

sahilde kızları izliyolar diye gözümün önünde 3 tane kürtü jopla linç etti resmen abi bokunu yiyim yapma diye bağırıyolardı en son.

sen kendini ne sanıyosun. herkesi sokakta gördüün kıytırıp polis memurumu sanıyosun. 

www.yesilgrow.com - Growshop
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Avukat
    haybeci
    haybeci's avatar
    Erkek
    Swool bunu yazdı:
    Rebelist bunu yazdı:
    Swool bunu yazdı:

Şebeklik ve graffiti birbirine uzak kavramlar.

Ek olarak, ''Ok'' ''Oke'' vb. kelimelerle kendini ifade etmeye çalışman hoş bir davranış değil.

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=galeri&folderid=69299 

Hoja ne dediğini kendin de bilmiyorsun craffiti den girdin ok oke den çıktın kendimi ifade etmiyorum o kelimelerle ben. At graffiti yi evinin önüne at ta okula neden atıyorsun yanlış davranış ok oke hoş bir davranış değil okula graffiti atmak hoş bir davranış mı ?

Dünyada kendi işkence örneklerini sergilememiş ulus ve dönem hemen hemen hiç olmamıştır. Ancak ne insanlar değişmişlerdir ne de olaylar ve sonuçları.
Toplam Hit: 6607 Toplam Mesaj: 60