folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder [Acele Yardım] Karakolluk Olacağım

[Acele Yardım] Karakolluk Olacağım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    merak ediyorum 1-2 tane bombing koysana bakim nasıl ciziyosun :S hayatını kaydırdıgına deger mi yani ona bakıcam :D toy musun die :D

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graph4n
    graph4n's avatar
    Erkek

f1kr3t bunu yazdı:
    -----------------------------
    merak ediyorum 1-2 tane bombing koysana bakim nasıl ciziyosun :S hayatını kaydırdıgına deger mi yani ona bakıcam :D toy musun die :D

4 senedir uğraşıyorum graffitiyle.illegal e daha bu sene başladım.bi grubum vs. yok.graffitiyide bi yerden öğrenmedim.elimden geldiğince yapabiliyorum. 

Hip-Hop Sendromu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek

"evet ben yaptm" niye diyorsun? popüler olmakla ugraşma başın yanar çok. tanımasınlar yapanı. evet demeseydin hiçbir halt olmayacaktı şimdi

neyse geçmiş olsun 100-500ytl arası para cezası yersin bişi olmaz :D

bassinyourface
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

hoca bi b.. olmaz bak keyfine öle artislik yapmışlar sana etrafta kız fln varmıydı ?

artı  hocam polis  olan adm hemen  cıkartıp  gostermez kartını feik yapmışlar  sana 

kontra bisiklet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fotoğrafçı
    burakbet
    burakbet's avatar
    Erkek

bak altın bi kural graffiti yaptığın yerde 10gün boyunca bulunmican :D:D ama polislik olursan da işin zor hatta çok zor...bi crew 7 milyar ceza yedi..writer'lar arasında toplanıp eşşşşek gibi verildi para..

la?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    graph4n bunu yazdı:

f1kr3t bunu yazdı:

4 senedir uğraşıyorum graffitiyle.illegal e daha bu sene başladım.bi grubum vs. yok.graffitiyide bi yerden öğrenmedim.elimden geldiğince yapabiliyorum.

hakaret olarak algılama. sadece merak ettim cizimlerini. 

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek
    devletin malına zarar vermek nasıl bi zevk veriyor size anlamıyorum. ne zevk alıyorsunuz vandallıktan? başınıza gelecek her bela müstehaktır sizin gibilere. en ağır şekilde cezalandırılmanı temenni ederim ki senin gibi düşünenlere ders olsun. burda da orospu çocukları gelmiş bizim apartmanın duvarına mal mal şeyler yazmışlar. koduğumun evladı ne zevk alıyorsa o şişeyi sokacaksın onun bunun çocuğuna, anasının bilmemneresini boyar ondan sonra
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AciyaGulmek
    AciyaGulmek's avatar
    Erkek
    Never-More bunu yazdı:

nakamura2 bunu yazdı:
    AciyaGulmek bunu yazdı:
    bir tbt müridin cvbı şu olması gerekirdi ben yaptım aq  adam elini kaldırınca indirlan elini sonra bir kafa ondan sonra gel aç vukaatlar bölümüne poli olsun olmasın sonuçta sana kimse tokat atamaz babasının ekmeginlen mi büyüdün a.q öğlen öğlen sinirlerim tepeme kalktı
    Hocam sen bunları yapabiliyosun dimi:) Ha haklısın kimse vuramaz bende vurdurtmamda kafa at fln rüya gibi olmuş:C

git polislerin önünde bi duvara graf at.

sonra gelen polisler sana bi girişsin. sonra sende ben tbt liyim aq bok vurursunuz bana de.

ulan adama adını unuttururlar lan.

ankaradaysan 2. şubeye götürürler. derler ki ya cezai işlem uygulayalım yada bizimle çay iç. 

çay içmeyi kabul edersen nezaret bi yere sokarlar seni üzerini çıkartırsın götüne elektrik bile verirler.

ters ters konuşursan felç bırakana kadar döverler.

sen bu işi çocuk oyuncaa mı sandın ? benim ailemden 2 kişi polis. abime bodrum ülkücü çetesi reisi bi ağzını 3 gün nezaretten çıkarmadı dövdü sadece.

ıspartadan mafya gelmiş bodruma. kırmızı ışıkta geçip artislik yaptı diye. güvenlik kamerası önünde adamları korumalaryla dövdü 2 gün hastanede yattı adam. geldi sonra paşa paşa özür diledi.

sahilde kızları izliyolar diye gözümün önünde 3 tane kürtü jopla linç etti resmen abi bokunu yiyim yapma diye bağırıyolardı en son.

sen kendini ne sanıyosun. herkesi sokakta gördüün kıytırıp polis memurumu sanıyosun. 

sana bsg demek istiyorum. biz okulda okurken okulun önünde ben ve arkadaşıma polis tokat attı kız arklarımzın yanında bizim arkadaş bıcağı çıkarttı ve terettursuz sapladı ne oldu dersin. hiç bir şey adam ne ceza aldı ne bir şey çünkü öz amcası başbakan yardımcısıydı. yani yok abi mafya dövdü yok şu yok bu geç bunları. adam saglam götü olsun bakimde abin elini dokundurabiliyor mu

De Get Yalan Dünya...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek
    Lan ben 2 seneden beri yapıyorum 3-4 kere polisten bi kere jandarma gibi bişeyden kaçtım g*tm çıktı resmen
Toplam Hit: 6606 Toplam Mesaj: 60